Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (679. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten 2. Sezondan sonrasi rezalet bence dizinin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle bir bölüm hazırlamak izleyiciye hakarettir.

bu dizi artık iflah olmaz. mümkün değil.

• arkadaşlar mirakuru olayı KVP ye geçmiş sanki, sondan bir önceki bölümde bi ara denk gelmiştim
  • more34 kullanıcısına yanıt
    Onlar acı felan hissetmiyor hocam süper güçlü degiller

• imdb 5.8 görünüyor fazla bile :D
  • iyice saçmaladılar, tamamen bitirseydiniz bari

gelecek sezon yorumlara bakıp öyle değerlendireceğim

yoksa izlenecek bir tarafı kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zad Prime

Arrow (2012 -2020 ) Bitti

Güzel işletmişler R'as Al Gaul ? Öyle biri yok Ra's Al Ghul olcak o Damian Dhark ? Damien Darhk olcak o Amatör işi plot eklemiş kim yaptıysa.

Dalga geçmek isteyenin içten içe olmasını istediği olaylar sanırım. Çünkü anca böyle bir şey Arrow çöpünü ayağa kaldırabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 28 Mayıs 2016; 0:43:00 >
  • Sezon başladığında Green Arrow olunca iyi olacak güzel başladı felan demiştim ama senaristler teker teker iyi dileklerimi ağzıma tıkadı. 3.sezonda bile burada beğenmeyen arkadaşlarla tartıştım düzelir potansiyeli var vs. diye ama bu sezon resmen izleyenleriyle dalga geçtiler. Koca sezonun benim için tek güzel yanı son bölümde Slade Wilson adının geçmesiydi.
  • Umarım Reboot çekilir de dizinin o karanlık ve gizemli havası yeniden ortaya çıkar. Slade Wilson + Helena Bertinelli geri dönmeli kesinlikle.
  • Bu sene izlediğim tüm diziler tırt final verdiler. Arrow'da dahil. Diziyi adadaki flashbackler izlettiriyor. 5. sezon daha ne gösterecek bakalım.

Ayrıca Dark ile Oliver'ın tokatlaşma sahnesini izlerken aklıma direkt şu sahne geldi.

• Acaba dizi ekibi kendi çektikleri diziyi izleyince ne düşünüyor ? stephen amell izleyince mesela ne düşünüyor dizi hakkında çok merak ediyorum. Hiç kendi kendine bu ne lan biz ne yapıyoruz demişmidir ?
  • 1. Sezon:
    En yüksek puan; 9.4 (Sezon finali)
    En düşük puan; 8 (10. Bölüm)

2. Sezon:
    En yüksek puan; 9.5 (Sezon finali)
    En düşük puan; 8.4 (17. Bölüm)

3. Sezon:
    En yüksek puan; 9.7 (9. Bölüm)
    En düşük puan; 8.2 (11. Bölüm)
    Sezon finali; 8.4 puan

4. Sezon:
    En yüksek puan; 9.1 (5. Ve 9. Bölümler)
    En düşük puan; 5.3 (Sezon finali)
    Önceki sezonlardan düşük puanlar(ilk 3 sezon en düşük puanlı bölüm 8 puandaydı): 6.2, 7, 7.2, 6.7, 7.6, 7.3, 7.3, 5.3(16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ve 23. Bölümler)

Imdb oylamaları bile dizideki düşüşü ortaya koyuyor. 16. Bölümden sonra önceki 3 sezonu en kötü bölümünün kalitesine ulaşabilen bölüm bile yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Bu sene izlediğim tüm diziler tırt final verdiler. Arrow'da dahil. Diziyi adadaki flashbackler izlettiriyor. 5. sezon daha ne gösterecek bakalım.

Ayrıca Dark ile Oliver'ın tokatlaşma sahnesini izlerken aklıma direkt şu sahne geldi.

Yemin ediyorum aklıma direk o sahne geldi
  • Bence en vasat sezondu. 15 bölümde anlatılacak hikayeyi 23 bölüme sığdırırsan bu hale gelir. Baş düşman bile iyi değildi. Bir sonraki sezon daha iyi olur umarım. Zaten anlık seyretmedim. İndirdim, boş vakitlerimde seyrettim. Nerede Slade reisin olduğu sezon, nerede bu sezon.
  • Kairros. kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum. Emily ile ne öpüşmüşüm be diyordur bence . Öyle düşünse zaten aksiyon sahneleri bu kadar berbat çekilmez, biraz özen gösterirdi. Oysa ki ilk 2 sezon hatta 3. sezonun bile bir kısmında ne aksiyon sahneleri vardı? Bu sezon en başta aksiyon sahneleri içler acısı. 4x17 de takım olarak bir yüksekten atlayış sahneleri vardı gülme krizine girdim Oliver'in düşüşü ne öyle ya?
    Bir de Laurel atlamadan önce cop sol elindeydi yere inince sağ eline ne ara geçti anlamadım. Atlamadan önce diğer eline almaz mı insan?
    Tabi bu hatalarda senaristler ve çekim ekibinin de payı var. Onu yadsımıyorum.
  • Bu sezon finalini izleyen kör olur şimdiden söyleyeyim.

• Bütün saçmalıkları bir kenara bıraktım. Dizinin baş kahramanı nasıl olur da herkesten dayak yer? Baş kahramanı bu kadar rezil etmeye ne gerek var? Adam, Thea'dan bile dayak yiyor.

• 4.sezonun 4. Bölümünde bırakmıştım diziyi. Başlamaya da gerek yok anlaşılan. 5. Sezonla devam güzel olursa belki

• quote:

Orijinalden alıntı: Il Giurista

Bütün saçmalıkları bir kenara bıraktım. Dizinin baş kahramanı nasıl olur da herkesten dayak yer? Baş kahramanı bu kadar rezil etmeye ne gerek var? Adam, Thea'dan bile dayak yiyor.

Dayak yermiş gibi yapıyor o yoksa hepsini harcar Kolay bir dövüş olmasın diye uzatıyor sanırım mücadeleyi

• 
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.