Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (676. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son cümlenizde kesinlikle haklısınız. Sorun büyük ölçüde ortadan kalkıyor.

• Bu yükselişi sezon sonu olmasına bağlıyorum. Olayları biriktirmişler sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 20 Mayıs 2016; 20:36:21 >

• 5 yıldır adaydım deyip 4 yıldır şehri kurtarmaya çalışıyor. Halen bir şey kurtardığı yok. Bu bölümde de şehrin yarısını çökerttiler. 5. sezon kurtaracak şehir kalmayacak ve adaya geri dönecek bu gidişle.
  • Arrow (2012 -2020 ) Bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zad Prime

Arrow (2012 -2020 ) Bitti

Oha bu ne ya
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: A.T.O.M.

quote:

Yok artık

Edit: hocam ekran görüntüsüyle oynadın zannettim başta ama şaka maka aynen bu yazıyor

Yok hocam.
    Ben de görünce şaşırdım zaten.
  • 5.Sezon acilen büyü mistik şeyler bitmeli Slade Wilson ve Helena Bertinelli reisleri bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 21 Mayıs 2016; 13:30:44 >
  • Zad Prime kullanıcısına yanıt
    Bruce Wayne'i bırak, kaçan kaçana. Herkes bir yerden kaçmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

5.Sezon acilen büyü mistik şeyler bitmeli Slade Wilson ve Helena Bertinelli reisleri bekliyoruz.

Kesinlikle bitmeli.Slade Wilson harcandı zaten,Helena'yı da özledik artık geliversin bir an önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zad Prime -- 21 Mayıs 2016; 13:35:43 >
    Sonunda bir de Felicity ölüyor yazsa tam olacak.
  • Spoiler verdim sanki hocam?
  • quote:

quote:

5.Sezon acilen büyü mistik şeyler bitmeli Slade Wilson ve Helena Bertinelli reisleri bekliyoruz.

Kesinlikle bitmeli.Slade Wilson harcandı zaten,Helena'yı da özledik artık geliversin bir an önce.

Ya aslında normalde bitmeli düzeleceğini sanmıyorum ama insan ümitleniyor işte
  • quote:

quote:

quote:

Aslında düzelmesi için öncelikle Felicity'nin ölmesi lazım hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zad Prime -- 21 Mayıs 2016; 13:43:33 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ya Oliver ile aşk yaşamadan önce ne sempatik kızdı ya bi devlerin aşkı moduna bağladılar midem bulandı resmen keşke ölse de kurtulsak
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ya Oliver ile aşk yaşamadan önce ne sempatik kızdı ya bi devlerin aşkı moduna bağladılar midem bulandı resmen keşke ölse de kurtulsak

Aynen hocam,Felicity'i ilk gördüğümde ne güzel kızmış dediğimi hatırlıyorum.Şimdi ise dediğiniz gibi mide bulandıracak bir durum var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zad Prime -- 21 Mayıs 2016; 13:53:15 >
    Bunu hangi siteden buldunuz? Biraz fan yapımı kokuyor. Hatta bayağı bayağı kokuyor çünkü bu kadar şeyin olması zor hatta Bruce'u görmek neredeyse imkansız ki ben de isterim gelmesini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 21 Mayıs 2016; 13:59:47 >
  • Ben de imdb olabileceğini düşünüp şimdi girip gördüm. Haklısınız yazıyor ama site açık kaynaklı kodlu falansa yani üyelerden isteyen herkes yazabiliyorsa kesin fanın biri yapmıştır. çünkü daha 5x1 bile belli değilken 5x2 diye koyması düşündürüyor. ayrıca diğer bölümlerin hiçbiri belli değil. Ayrıca
    5. sezon 24 bölüm görünüyor eğer doğruysa
    Dediğim gibi biraz uydurma kokuyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugun basldım ilk bolume tavsiye edermisiniz devam ediyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.