Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (673. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ugurhasgul1903

Adama koymazki hocam o kadar km falan

adama koyup koymaması değil, inönü88 in yorumuna güldüm. benzetme çok iyi olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DC'nin en önemli aşklarından ikisini bitiren senaristlere selam olsun. (Biliyorum biri sinema için bitti ve Barry'nin öldüğü kesin değil) DC, bu sinema dizi ayrımı yüzünden iki dizide de istikrar sağlayamayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 5 Mayıs 2016; 2:40:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

Arkadaslar willa holland'in instagram sayfasinda son paylastigi fotografi gordunuz mu aşmiş ablamiz

Şu suyun altındaki fotoğraf mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

arkadas bu diziden cok ben kendimi anlamiyorum, ulan berbat otesi bisey iste daha ne izliyosam ? flash yuzunden ilk sezonda biraktigim diziye baslamistim valla baska isleri yaparken hep izliyorum arrow u bitsin defolsun diye.

barry de 10 saniye geldi gitti yanliz kalmak istiyorum tamam skinti yok 800 km yol geldim ama giderim dedi defoldu.

Adam hızını ulaşım aracı olarak kullanıyor zaten, neredeyse zamanda yolculuk yapacak kadar hızlı ama yumruk yiyecek kadar yavaş

• Thea ayvayı yedi. Bu bölümü beğendim ben Andy şerefsizinden kurtulduğumuz iyi oldu valla.

• Felicity takıma geri döndü

Bölüm leşti ama sonu güzel bitti. Son 3 bölüm güzel olacak gibi.

• Uzun zamandan sonra güzel bir bölümdü
  • The Flash'den sonra güzel bir bölüm iyi geldi. Keşke Constantine lafta kalmasaydı. Yine de güzeldi.

• Constantine keşke gelseydi tekrar ama olmadı.Belki sezon sonunda gelir.Thea harbiden yandı orda Andynin ölümüne çok sevindim,çok uyuz bir elemandı.
  • güzel bölümdü. ben bile beğendiysem güzel bölüm olmuştur

dizi ne zaman fantastik öğeleri kaldırır, ilk sezonki gibi gerçekçi olmaya başlar, o zaman güzelleşir tekrar.

mirakuru hadi neyse bilimsel ilaç diyelim ama lazarus pit, büyü falan bunlar zevk vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

güzel bölümdü. ben bile beğendiysem güzel bölüm olmuştur

dizi ne zaman fantastik öğeleri kaldırır, ilk sezonki gibi gerçekçi olmaya başlar, o zaman güzelleşir tekrar.

mirakuru hadi neyse bilimsel ilaç diyelim ama lazarus pit, büyü falan bunlar zevk vermiyor.

Lazarus Pit sara canlanması tamamen legends of tomorrow dizisi içindi.
    Ayrıca büyü falan zevk veriyor Ilk sezon gibi olmasını bekliyemezsin oliver tokatlıyamıcağı adam yok. O yüzden fantastik gücü olan biri sadece karşı koyabilir
  • Türkçe altyazılı yeni bölüm fragmanı isteyenleri buraya alalım.

• 4x10'dan sonra bıraktım izlemedim daha inanın şu çöp dizi için 40 dakika mı harcamaya kıyamıyorum boş boş konu dışında gezmek daha zevkli o felicity i diggle'ı görünce delleniyorum.
  • Felicity'nin Oliverin kuyruğu gibi dibinde dolaşması ve her şeye atlayıp burnunu sokması delirtiyor beni. İyice hanım köylü oldu bu Oliver. Batmanın oliveri tokatlayıp kendine getirmesi lazım
  • Bende o bölümde eeh yeter dedim bıraktım zaten fragmanları izlemem yetiyor bölümde ne olacağını anlamak için

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

Arkadaslar willa holland'in instagram sayfasinda son paylastigi fotografi gordunuz mu aşmiş ablamiz

Şu suyun altındaki fotoğraf mı ?

Yok hocam daha farklı benzeri
  • Bölüm gayet güzeldi
  • güzel bölümdü ama dövme olayını unutup sonra araya sıkıştırmışlar gibi oldu sonu da Truman show
  • Uzun zaman sonra güzel bir bölüm geldi çok şükür. Şimdi 3 bölüm sonra bitiyormu bu sezon ?

• Bitirsinler şu diziyi artık konu iyice ulta absürd bir hal aldı.

- Minnacık mikroçiple dünyadaki bütün Nükleer bombaları kontrol edecekler.

Şu senaristler Nükleer bombaların bir kişi tarafından kafasına göre kontrol edilebildiğini zannediyorlar hala.(Sene 2016)

Her ülkenin kendince bir önlemi var nu konuda aha işte şöyle bir şey gibi:

https://en.wikipedia.org/wiki/Permissive_Action_Link#Modernization_and_the_present

ABD Başkanı bile kafasına göre bomba fırlatamaz.

- Koca sezon sürüyle flashback, ekstra yer kaplayan mekanlar ve oyuncular... Hepsi 30 saniyelik bir büyü gösterisi içinmiş.
  • 
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.