Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (628. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sezonun en kötü bölümüydü. 3. sezon kezbanlıklarını bu bölümde yeniden gördük.

Çoğu kişi Ray' e laf atmış ama haksızlık etmeyin la Bölüm kötüydü ve Ray' in dönmesi sebebi ile Olicity olayının yeniden su yüzüne çıkmasından dolayı böyle dedi birçok arkadaş galiba. Yoksa geçen hafta "Ray dönüyor hadi bakalım" gibi olumlu yorumlar vardı

Dizi sıkmaya başladı. Flash' dan iyi bir başlangıç yapmıştı ama Flash bence daha önde şu an.

7 ve 8. bölümler Flash ile ortak mı olacak ? Legends of Tomorrow dizisinin başlangıcı olacak gibi bir muhabbet vardı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.bölüm sadece
  • İlk sezonu tekrardan açtım özellikle ada sahnelerinde amatör kamera kullanılması olayı daha da bir güzelleştirmiş rica ediyorum ilk sezondaki o gizemli, etrafındaki kimseye göre hareket etmeyen Oliver ve karanlık havayı tekrardan görmek istiyoruz.
  • Bu dizinin asil senaristleri Flash a transfer olunca bocaladi ve hala devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

8.bölüm sadece

Hocam 7. bölümden sonra Arrow bir haftalık ara veriyor. 8. bölümler ortaksa sırası bi garip olmuş. Flash da 8 ve 9. bölümleri izleyeceğiz, 9. bölümden 1 gün sonra Arrow un 8. bölümü yayımlanacak.

• flash'da ara veriyor.

• bunu söylemek istemiyorum ama arrow artık bitirilmesi gerek, sırf eski bölümlerinin hatırına izliyorum ama artık çok sıktı, felicity biz şirketdeki pc den anlayan inek kız olarak sevdik, 45 dakikalık dizinin 35 dakikası gözümüze sokun demedik ki, birde bağcılar tayfası gibi toplanıp mevzuya gidiyorlar her bölüm, oda yetmedi gereksiz cıvık muhabbetler fln bence oyuncular sanki zoraki oynuyorlar karakterleri bi kopukluk var anlamadım, beceremediler 2.sezondan sonrasını kabullenmeleri lazım, ayakda kalsın diye ra's al-ghul ve deathstroke gibi 2 hayvani villain de harcadılar ama boş, en iyisi sadece gotham ve flash izlemek bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

flash'da ara veriyor.

Evet, veriyormuş hocam Vermiyor gözüküyordu ben baktığımda güncellemişler sayfayı.

• Flash'da, Flashpoint Paradox refernası verdiler. Earth 2'deki Arrow Robert Quenn.

• Felicity ilk 2 sezonda inanilmaz tatli bir karakterdi ara ara gozukmesi tam tadinda birakiyordu. Simdi ise Oliver dan daha cok goruluyor desek yeridir. Sara'ya yazik ettiler. Son olarak mahalle kavgasina gider gibi gitmeleri cok itici.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sara yerine laurel gitse keşke
    Sondaki açılan harita mıydı neydi?
    Felicity iyice kezbana döndü sıkmaya başladı tripleri ama sonunda tatlıya bağladılar
    Son olarak geçen bi bölümün sonunda oliver mezar başında görmüştük o olay noldu ben mi kaçırdım yoksa
  • Su diziye gelmiş gecmiş en sağlam bayan karakterdi.

Onceki mesajlarda arkadaşlar anmış ben de bir kez daha anıyorum . Kız asiri güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbangem

Su diziye gelmiş gecmiş en sağlam bayan karakterdi.

Onceki mesajlarda arkadaşlar anmış ben de bir kez daha anıyorum . Kız asiri güzel.

Şu gözlere, dudaklara bak ya Bi de felicity' e bak kız bağırırken mal mal sesler çıkartiyor "bon olovoro sovoyom ohohohoho"

Harbi çok uyuz ya, bakinca boyle aglayan ergen kizlar falan aklima geliyor

• felicity gitsin thea az gözüksün laurel 1. sezonki oliverin laureli olsun dizi düzelir

• O değilde Laurelin Saraya giyin dediği kısım aklıma geldikçe sinirleniyorum arkadaş sen kimsin ya?
  • Karate kursuna başlayıp okulda sağa sola artislenen tip.

• Felicity'nin bu kadar ön plana çıkmasından son derece rahatsızım.Bu bölümü sıkılarak izledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Felicity'nin bu kadar ön plana çıkmasından son derece rahatsızım.Bu bölümü sıkılarak izledim.

+1. Keşke ölse.
    Ama mezardaki kişi Lance büyük ihtimalle.
  • yorumları gördümde 6. bölümü hiç izlemeyeyim en iyisi, zaman kaybı gibi duruyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d4hi -- 15 Kasım 2015; 14:45:41 >
  • 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.