Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (592. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu dizi de felicity kadar gereksiz ve kezban biri daha yok. Kızın yatmadığı adam kalmadı herkesin koynunda gezei hala oliver sevme havalarında. Bir de Laurel sevmezlerdi hatunun en azından bi duruşu tavrı karakteri var helal olsun Laurel vallahi. En yakın zamanda felicity denen kezbanın diziden ölüp ayrılması ve laurel-oliver ikilisinin bir arada olması dileği ile...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayko10

Şu dizi de felicity kadar gereksiz ve kezban biri daha yok. Kızın yatmadığı adam kalmadı herkesin koynunda gezei hala oliver sevme havalarında. Bir de Laurel sevmezlerdi hatunun en azından bi duruşu tavrı karakteri var helal olsun Laurel vallahi. En yakın zamanda felicity denen kezbanın diziden ölüp ayrılması ve laurel-oliver ikilisinin bir arada olması dileği ile...

Hocam şimdi bu yeni teknoloji meraklısı bi herif geldi ya, onla da yatabilir yani Felicity. Guvenemiyorum ot da çıkabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dedim ya hocam ışte yorgunluktan

• quote:

Orijinalden alıntı: mAtes5252

quote:

Şu dizi de felicity kadar gereksiz ve kezban biri daha yok. Kızın yatmadığı adam kalmadı herkesin koynunda gezei hala oliver sevme havalarında. Bir de Laurel sevmezlerdi hatunun en azından bi duruşu tavrı karakteri var helal olsun Laurel vallahi. En yakın zamanda felicity denen kezbanın diziden ölüp ayrılması ve laurel-oliver ikilisinin bir arada olması dileği ile...

Hocam şimdi bu yeni teknoloji meraklısı bi herif geldi ya, onla da yatabilir yani Felicity. Guvenemiyorum ot da çıkabilir

Hocam aynen o çocukla da yatabilir. Ama o çocuk biraz velede benziyo cisco gibi

Yeni biri getirceklerine Cisco ve Caitlin daha sık gelse daha iyi olurmuş bence.

• quote:

quote:

Hocam zaten onunla da yatmazsa olmaz artık yatmasın yani diziyi bırakırım o derece. Hele herifte zenci falan ya anladın sen onu onun da tadına bakmak ister bu roberto carlos bacaklı kezban felicity
  • harbiden güzelim diziyi şu 3.sezonda mahvettiler ya umarım bu sezon toparlar.
  • Felicity,Mr.Terrific'le yatamaz çünkü gay.

• quote:

Orijinalden alıntı: AgZodiac

Felicity,Mr.Terrific'le yatamaz çünkü gay.

O zaman bu sezon Mr. Terrific Oliver' a aşık olur ve Felicity ile kapma yarışına girerler

Çareler tükenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpi0n42

quote:

Orijinalden alıntı: AgZodiac

Felicity,Mr.Terrific'le yatamaz çünkü gay.

O zaman bu sezon Mr. Terrific Oliver' a aşık olur ve Felicity ile kapma yarışına girerler

Çareler tükenmez

• @hayko10 Hocam araya Diggle bile girebilir yani sindi kahraman oldu ya o da. Bi de zenci. Anladın sen onu

@Scorpi0n42 Galiba yeni sezonda da ortak bölümler olacak. Görebiliriz Barry, Cisco falan.

@Witsel Umarım toparlar hocam yeni sezon.

• quote:

@hayko10 Hocam araya Diggle bile girebilir yani sindi kahraman oldu ya o da. Bi de zenci. Anladın sen onu

@Scorpi0n42 Galiba yeni sezonda da ortak bölümler olacak. Görebiliriz Barry, Cisco falan.

Hocam zaten kezban felicity çoktan hayalini kurmuştur fantezileri diggle hakkında ama adam karısını seviyor çocuğu fln ondan istemez yani keşke yapsa da oliver o sebepten atsa onu yanından
  • quote:

@hayko10 Hocam araya Diggle bile girebilir yani sindi kahraman oldu ya o da. Bi de zenci. Anladın sen onu

Yine 8.bölümler ortak olacak diye duydum hocam

• Trailer ı beğenmedim tek güzel yanı Constantine i görmek oldu.
  • Fragmanı hiç beğenmedim klasik aksiyon daha farklı şeyler bekliyordum beklentim yüksekti ilk sezon gibi olsa tadında yenmez fragmana bakıp karar vermek de olmaz Constantine için izleyecektim zaten bölümlere göre karar veririm artık.
  • Dizinin tüm bölümlerini izleyip Constantine'ı çıkaramayan bi ben miyim ?
  • şu kaska nasıl alışacağız bakalım

• Hocam Constantine ilk kez konuk olacak diziye, tüm herkes ilk defa görecek Constantine'i dizide. O yüzden çıkaramaman normal. Constantine'in kendi dizisi vardı, ama iptal edildi. Ona bakabilirsin istersen.

• (ALIŞAMADI)

Şaka maka çok kötü olmuş be. Sırf yaptık diyelim diye yapmışlar resmen.

• quote:

(ALIŞAMADI)

Şaka maka çok kötü olmuş be. Sırf yaptık diyelim diye yapmışlar resmen.

Niye ya pekte kötü olmamış yav

• Stan Marsh kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk iyi yorumu sizden duydum valla Ben hiç begenmedim ya bilmiyom nasıl izlicem

• 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.