Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (574. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: john abrutzzi

quote:

Orijinalden alıntı: Batman The Elite

quote:

Orijinalden alıntı: john abrutzzi

quote:

Orijinalden alıntı: berfuemre

Breaking bad prison break izledim. Bunun ilerleyisi nasil her bolumde bisey varmi sıkar mı yani arkadaslar ?

Pb den sonra sıkmayacak dizi bulamazsın ama ardow 1. Sezon çok güzeldi sonra bozdu.. İzle bence

Flash ve daredevil >>> prison break

D
    Daredevil'e başlamadım daha ama flashı güncel olara takip ediyorum ve birçok mantık hatası mevcut.. Hemde öyle boyle değil. Ama pb de neredeyse hiç mantığa uymayan olaylar yoktu. Gerçekçi ve aksiyonu boldu Pb nin yerini dolduracak dizi bulamadım daha

Pb efsanedir,daha kalitelidir zaten.ama ben flash karakterini çok sevdiğim için flash faktörü durumu değiştiriyor.

Zaten benden başka flashla pb yi kıyaslayan olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wade T. Wilson -- 15 Mayıs 2015; 14:36:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berfuemre

3 uncu sezon 11 e gectim :) serefsiz mahon

mahone'a öyle deme çok seviceksin onu ilerki bölümlerde

Arkadaş bu dizinin kalitesi belli tamam da acayip izliyeni var flashla bir ortak bölüm yapıyorlar zirve yapıyor o bölüm güzel olduğundan değil 10-15 yaş arası gaza geliyor beğeniyor Legends of Tomorrowu beğendim Sara lance'imiz gerçekten fark yaratıyormuş arrowda şü güzelliğe bakar mısın kahramanlık yakışıyor bu kadına sürtük laurel'i çekiyoruz bizde ayrıca rip hunter olayı hoşuma gitti doctor who'dan çıkmış bir adamın başka bir dizide zaman yolcusuna benzer bir şey olması çok hoş

ayrıca sarayı mezardan çıkarıp canlandırıyorlarsa ras al ghul'u caddenin ortasında bıraktı arrow onunda yaşaması gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karıncayiyen Yiyen Kadın -- 15 Mayıs 2015; 15:15:24 >
  • 2.sezonun sonlarındayım ve diziye başladığım için pişmanım 1 sezonu 23 bölüm olan hiçbir diziyi izlememe kararı aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: anasınınkuzusu

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Süper kahraman dizisi ne demek bildiğinden emin değilim

oliver queen süper kahraman değil sadece özel eğitimli bir asker demek istediğim senin benim gibi insan bir kılıç darbesinde ölebilir. süper kahramanın ne demek olduğunu öğren önce sonra 20 den fazla yabancı dizi izleyen adama dizinin ne demek olduğunu sor.Çöp bu dizi ya çok rahat içten şekilde söylüyorum bunu Arsenal karakterini eşcinsel bir adama vererek küçülttüler benim gözümde küçüldü en azından acayip fotoları var roy palmerı oynayan kişinin black canary diye bir şey yok komik bir karakter oldu sinir bozucuda denilebilir felicity'i konuşmaya gerek yok.
    Bu saatten sonra diggle green lantern olsada umrumda olmaz overrated bir dizi.

Ben de 30'u aşkın dizi izleyen birisi olarak söylüyorum ki gram dizi kültürün yok, boş beleş konuşuyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-15CD78EA1 -- 15 Mayıs 2015; 16:56:31 >
  • Bu yeni dizi fragmanına epey küfür ettim. Bütün sezon sara'nın ölümü üzerine kuruldu birden karının ölmediği ortaya çıktı bu kadın salak mı ? neden babasının yanına gidip yine ben ölmedim demiyor. Kaçıncı kez ölüp diriltiyorlar. Tüm zamanların en iyi black canarysiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KyourakuShunsui

Bu yeni dizi fragmanına epey küfür ettim. Bütün sezon sara'nın ölümü üzerine kuruldu birden karının ölmediği ortaya çıktı bu kadın salak mı ? neden babasının yanına gidip yine ben ölmedim demiyor. Kaçıncı kez ölüp diriltiyorlar. Tüm zamanların en iyi black canarysiydi.

Belki hala ölü yeni başlayacak dizi de dirilecek nereden biliyorsun?
  • quote:

Bu yeni dizi fragmanına epey küfür ettim. Bütün sezon sara'nın ölümü üzerine kuruldu birden karının ölmediği ortaya çıktı bu kadın salak mı ? neden babasının yanına gidip yine ben ölmedim demiyor. Kaçıncı kez ölüp diriltiyorlar. Tüm zamanların en iyi black canarysiydi.

+ cesedini gomduler diye biliyorum . Ilk basta dondurucudaydi sonra gomduler bu ceset aylar gecti sayilir curumez mi hic ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün sezon da sezon finalide çok iyiydi bence

• quote:

büyük ihtimal ölü zaten şu an, 4. sezonda konu alınır bu olay.
  • quote:

Lazarus Pit olduktan sonra daha çok ölüp, tekrardan canlanan kişi görürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

Orijinalden alıntı: mAtes5252

quote:

Orijinalden alıntı: farti

Yarı normal insan ile yarı gerçek heroeslar bu nasıl bir dizi olcak acaba merak ediyorum Cold ve heatwawe onları bende anlamadım o kız kim onu çıkartamadım sarayı lazarus pit ile geri döndürüyorlar fakat arrowda bir akıllarına dahi gelmiyor Mezardan çıkarıp nasıl sokuyorlar.?

Hawkgirl adında bir kahraman hocam o kız.

Tamam bende diyordum bu kim çıkartamadım bir türlü o paltolu olan kimdi peki çok konuşan baştaki?

Hocam o da Hunter Rip adında bir zaman lordu. Gelecekten geliyor.

• BENCE SÜPER BİR SEZON FİNALİ OLDU. YAŞASIN OLICITY !!!

• Arrow (2012 -2020 ) Bitti

http://en.wikipedia.org/wiki/Vandal_Savage

Arrow (2012 -2020 ) Bitti

http://en.wikipedia.org/wiki/Rip_Hunter

Comic üstadlarımızın yorumlarını bekliyoruz
  • Ne konu da
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Şu 2 karakter hakkında, özellikle de Vandal hakkında
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Dirildi yada diricelecek olayı değil. Sara öldüğü için gelişti bu kadar olay sezonun başlagıcı bu olaya bağlı , birden sarayı diriltmek saçma ben buna laf ediyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Dirildi yada diricelecek olayı değil. Sara öldüğü için gelişti bu kadar olay sezonun başlagıcı bu olaya bağlı , birden sarayı diriltmek saçma ben buna laf ediyorum.

"neden babasının yanına gidip yine ben ölmedim demiyor."

Kısmı için söyledim.
  • Abi bu ne vasat sezon finalidir yanı olucakları en bastan tahmın ettım hepsıde cıktı yapmayın gozunuzu sevem.Ne tadı kaldı ben olucakları bileceksem biraz farklı bısey yapın.
    Felicity mi desem yada mılleti gaza getirip istedigini yaptıran hatun mu desem arkadas o cok gereksiz gelmeye basladı bana haksızmıyım ? İlk 2 sezon begenerek izliyordum ama bu 3.sezon bır cok bölümde baya önüme koysan pıcaklıcak derece uyuz oldum Her bölüm başta oliver olmak üzere millete güya akıl veriyor gaza getiriyor arkadas sen gandi misin sokrates misin anlamadım ki.O robotuda onun kullanması zaten ayrı bi sacmalık arkadas dizide sokaktan geceni kahraman yapıyorlar bende onu anlamadım.Tamam bir degisiklik yapmak ıstemısler kahramanlar genelde hep yalnız calısır bu dizide bunun aksını kanıtlamak istemisler ama olmuyor iste abi bu nedir ya.Amaç ne ilk 11 mi kurucaksınız kahramanlardan oluşan vall kurucak gibiler az kaldı Ula malcom olmasa valla su dizi izlenmez onun dısında hepsını fırlat bi kenara
  • Ins cnm mahonum ya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

quote:

+ cesedini gomduler diye biliyorum . Ilk basta dondurucudaydi sonra gomduler bu ceset aylar gecti sayilir curumez mi hic ?

Rip hunter gider onu daha mezara koyduklari anda alir, baska bir zamanda diriltir. Zaman kavrami rip hunter oldugu icin pek de onemli degil.

Da soyle bir mevzu var. Niye flash gecmise gidip de vandal savagei o malum mevzu olmadan once durdurmuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.