Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (487. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende şaşırdım. ben bu adamları anlamıyorum ya bizde öyle bir imkan olsa hollywood un nüfusu 4 e katlarız adamlar gidip gay oluyor.
  • Dizinin başından beri adamlar mermilerin arasında takla atıyor hala bir isabet yok. Valla gidip ben sıkacağım en sonunda.

John Barrowman'ın gay olduğunu yeni mi öğreniyorsunuz daha. Facebook'ta çok deli fotoğraflar paylaşıyor. Bir dizideki adama bakıyorum, bir facebooktakine benimde aklım almıyor açıkçası.

Bölüme gelince fena değildi işte. Ama Laurel'in görevlere gidip, Diggle in mekanda durması çok saçma. Hiçbir mantıklı açıklaması yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkedios

Dizinin başından beri adamlar mermilerin arasında takla atıyor hala bir isabet yok. Valla gidip ben sıkacağım en sonunda.

John Barrowman'ın gay olduğunu yeni mi öğreniyorsunuz daha. Facebook'ta çok deli fotoğraflar paylaşıyor. Bir dizideki adama bakıyorum, bir facebooktakine benimde aklım almıyor açıkçası.

Bölüme gelince fena değildi işte. Ama Laurel'in görevlere gidip, Diggle in mekanda durması çok saçma. Hiçbir mantıklı açıklaması yok.

bunumu kastediyosun

Bu resimlerden sonra şuna bakıp kendinize geri gelin beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

quote:

Orijinalden alıntı: alkaralar

Sette ne çakışlar dönüyordur.
    Bu arada John Barrowman geymiş.

Kocası bile varmış.
  • Son bölüm iyidide

Oliver'ın dönüşü tam saçmalık oldu, adam taksiyle gitsek 20 lira yazacak mesafeden düştü birde kılıç yedi ondan önce ama gel gör ki koca karı otlarıyla iyileştirdi bizim Tatsu.

Laurel'ın Black Canary olması şu diziye göre oldukça iyi işleniyor bana göre orda çok bocalamadılar ama hala Laurel'ın Sara kadar Canary'ye yakışmadığını düşünüyorum peruğun şeklindenmidir bilinmez itici geliyor bana o kafasında peruk varken.

Gelecek bölümle ilgili

Gelecek bölüm The Dark Knight Rises izlicez resmen sokakta savaş, ortada birde Catwoman görevi üstlenen Maseo var. TDKR'da Catwoman ikili oynuyordu burdada Maseo aynı görevi üstleniyor. Esas eleman dayak yer iyileşir sonra şehri kurtarır direk aynısını yapmışlar.

Ayrıca görüntü yönetmeni kimse kovulsun hemen, Oliver kılıcı göğsünden yedi nerdeyse karnına bandaj yapmışlar tam saçmalık böyle hataları hep yapıyorlar. Gözden kaçacak bişeyde değil anlamadım valla neyin kafasını yaşıyor bu diziyi yapanlar
  • Allâme kullanıcısına yanıt

O kılıç olayını fark etmedim ama alıştık artık böyle hatalara.Bence de Laurel'ı Canary olarak büyütmediler bence.Öyle ahım şahım dövüşmedi.Dayak yiyip durdu
  • Yapmayın şöyle şeyler ya ... Dizi zaten her yönü ile fail olma yolunda ilerliyor. Birde Thea'nın popusunun yanında çekilen resimler, elemanın gay olması face resimleri falan. Atmosfer falan kalmadı sayenizde, elinize sağlık.

Bırak şunları, dizilerin tüm sezonları bitirilmeden(bütün dizi son bulmadan) önce set resimlerine, blooper, sahne arkası çekimlere bile bakmam.

Bir oyuncunun şöyle yandan bir dil çıkarması bile yetiyor. Unutturmuyor şu zihnim bana. Sonucunda da maalesef o şovun sunmaya çalıştığı ilizyona kanamıyor ve atmosfere giremiyorum(uz)...
  • P4P800 kullanıcısına yanıt
    Aynen.
  • bu oliverin hong kong tan sonra tekrar adaya dönme olayını nasıl bağlıcaklar acaba
  • Vay arkadaş ya şu dizide Diggle dışında silah kullanıp da nişan almayı bilen biri var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aegon Targaryen -- 31 Ocak 2015; 17:10:11 >
  • https://www.facebook.com/video.php?v=519649231506447

oo çarşı karıştı

Brickwell, Malcolm reyizin karısını öldürmüş. Ondan bizimkilere yardım edicek belll ki
  • Bunu yazmaya gelmiştim

Ray'in karısını öldürenler de Brick'le alakalı çıkarsa şaşırmam

Bu da YouTube hali
    Gelecek Bölümden Özizleme

Edit: Kanalın videolarına bakarken bu sezonki bir dövüş sahnesinin dublör halini gördüm keşke dublörler oynasaymış

Oliver Vs Malcolm Vs Nyssa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 31 Ocak 2015; 17:38:38 >

• merlyn karısını demek brick öldürmüş şimdi işler kızıştı
  • Yukarda bazılarının dediği gibi arrow benim için bitmiştir.ne kadar dc nin her şeyine aşık olsam da 3.5 sezon izlemiş olsam da artık izlemeyi düşünmüyorum bu diziyi. Eminim benim gibi kalitenin baya düştüğünü düşünen vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jukka

Malcolm'u bende severim. Hep Oliver'la birlik olsun istedim Thea ortak paydasıyla ama kendisi Arrow'un can düşmanı

Merlyn dizideki en sevdiğim karakter benim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • püh
  • Bu sabah cnbc e de 1.sezonun 14-15.ci bölümlerine denk geldim.Dizi hakikaten çok iyiymiş o zamanlar ya ada sahneleri olsun, Slade faktörü olsun.Keşke şimdiki bölümlerde o heyecanı ve zevki yaşatabilse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

quote:

Orijinalden alıntı: alkaralar

Sette ne çakışlar dönüyordur.
    Bu arada John Barrowman geymiş.

alala
  • Malcom nasıl Felicity'nin bilgisayarını izleye biliyor? sacmalık
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Malcom nasıl Felicity'nin bilgisayarını izleye biliyor? sacmalık

geldi ya karargahlarina, masalara falan oturdu kilic koydu. o ara koymustur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.