Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (394. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Açıkçası güzel olabilirdi ama böyle bir şey yapılabilir mi bilmiyorum. Altyazı gömülü ise çıkartabilen yazılımlar vardır diye düşünüyorum.
  • Flash'taki hatayı bunda yapmamışlar. Felicity, Flash'ın sonunda giydiği kıyafetle geliyor mekana

Bu Sara'nın katili olaya ne kadar daha uzayacak bilmiyorum ama yakında bitmesi lazım çok fazla o konu üzerinden ilerlerseler çok sıkıcı ve saçma bir hal alır.
    Oliver'ın Merlyn'i öldürmesi gerekirdi hele ki Lian Yu dedikten sonra. Slade Malcolm'a katılırsa hiç şaşırmam.
    Dövüş sahnelerine gelirsek aksiyon dizisine uymayan kalitede sahnelerdi. 3'ü birbirine saldırsa komedi kateggorisine bile girerdi
  • Diziyi ingilizce altyazılı izledim dayanamadım artık.
    Sara'nın katili malcolm değil,komodo da değil.Kim çıkıcak katılı Ra's al Ghul mu ? Çizgi romanı bilen arkadaşlar olabilecek kişileri yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

Açıkçası güzel olabilirdi ama böyle bir şey yapılabilir mi bilmiyorum. Altyazı gömülü ise çıkartabilen yazılımlar vardır diye düşünüyorum.

Gömülü olsa çekilirde siteye yükleme standartları önemli birazda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

quote:

Orijinalden alıntı: Mekolibs

Bende bu altyazı işine çok kızıyorum 2 haftadır geç çıkıyor.Hayır yani, o kadar çok gönüllü çevirmek isteyen insan varki.Çıldırtıyor bu iş beni.Mecburen çamur görüntü ile siteden izlemek zorunda kaldım.

benim de rahatsız olduğum durum aynen bu. yani evet bu işten çıkar elde etmiyorlar çevirmenlere saygım sonsuz ama vaktiniz yoksa el atmayın bırakın vakti olan birileri yapsın o yüzden eleştiriyorum.

Bir de emin değilim ama benim bildiğim kadarıyla bu dizileri paylaşıyorlar yani bir kere A kişisi alınca onun işi olsa bile B kişisi çeviremiyor A'nın çevirmesini bekliyor işte bu sistem olmasa A'nın işi olduğu zaman B çevirse daha iyi olabilir belki.

Bende sıkıldım altyazı beklemekten,kendim çeviriyorum şu an

• Ras al ghul geldi sonunda Liam neeson oynasaydı iyidi ama bu adamda olmuş.

• İlk açıklandığında da pek memnun etmemişti beni ve bu bölümde kesin olarak gördüm ki Matt Nable Ra's rolüne hiç olmamış
  • Matt Nable'da sorun yokta adamın saçındanmı sesindenmi bilmiyorum sıradan bi villian gibi durmuş. daha karizma yapabilirlerdi bence. Onun dışında Liam Neelson bir numara zaten
  • Açıkcası güzel bir bölümdü dünkü Flash filminde yaşanan mantık hataları bunda fazla yoktu.

Ras All Ghulu en sonunda görmüş olduk bence Mat Nable olmuş Liam Neeson demiş bazı kişiler fakat bence adam yaşlandı ne kadar iyi bir aktör olursa olsun Aslında olabilirdi fakat Mat nable seçmişler. Bu sara olayı baya ilerlicek gibi fakat burda bir ipucu var. Nyssa orda Rasa Sara ne olcak diyince o zaten bizden biri değildi diyor buda demek oluyorki belki Ras All ghulun öldürme olasılığıda olabilir Sarayı. Malcolm merlyn Theanın arkasından hemen Starling city kapak atmış.

Dövüş sahneleri gerçekten berbattı heleki Oliverın ordan dolanıp gelip oku fırlatması komedi.Theanın ne zaman Speedy olcağını göremedik bir türlü. Baba kız yalanları er geç çıkar gibi bakalım.
  • Yemin ediyorum sahneler , çekimler çok kötü. Eski havası yok. Zar zor izliyorum. Şu sahneye bakar mısın ya ?

http://i.imgur.com/zdmyyVH.gif
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Yemin ediyorum sahneler , çekimler çok kötü. Eski havası yok. Zar zor izliyorum. Şu sahneye bakar mısın ya ?

http://i.imgur.com/zdmyyVH.gif

3x4

ahahah hocam izlerken aynı tepkiyi bende verdim. napıyo lan bu şebek diyerekten. nyssa orada kafasına bi ok saplasa, yamulacaktı yere aslında.

3 lü dövüş sahnesi çok saçmaydı. Malcolm u dizide R'as ve Slade hariç herkesi fazla zorlanmadan eline verir. Ne hikmetse 2 kişi Nyssa zar zor durdurdular.

Sürekli birilerini korumak istermişçesine yalan söyleyip durmalarına bir son verseler artık iyi olacak. Saçma sapan muhabbetlere girip duruyorlar.

R'as olmamış bence hiç. Hiç öyle reyis olacak bi kapasite yok adamda.
  • Arkadaşlar sizce başlamalı mıyım ? İzlemiş olduğum diziler :
    - How I Met Your Mother
    - Oz
    - Lost
    - The Walking Dead
    - Game Of Thrones
    - Prison Break
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muco53

Arkadaşlar sizce başlamalı mıyım ? İzlemiş olduğum diziler :
    - How I Met Your Mother
    - Oz
    - Lost
    - The Walking Dead
    - Game Of Thrones
    - Prison Break

Çerezlik niyetine izleyebilirsin.
  • Çıkmadı gitti altyazı, hayır ingilizce izlicem yarısınını anlamıcam yarısı kalacak bölüm hiçe çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Çıkmadı gitti altyazı, hayır ingilizce izlicem yarısınını anlamıcam yarısı kalacak bölüm hiçe çıkacak.

Suan internette var bence biraz duzgun arastirin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altyazı sonunda çıkmış
  • Efhialtes. kullanıcısına yanıt
    Senle benim mesajım arasında 20 küsür dakika var.
    O arada çıkmış.
    "Bence biraz düzgün araştırın" laubaliliğini bırak bence.

Sana cevap yaz diyen mi oldu da gelip burda çirkin yorum yapıyorsun?

Al bu da benim takip ettiğim sitede çıktığı dakika.
    Arada divxplanet'e de bakıyorum tabi, o mesaja yazarken yine bakmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IraArel -- 30 Ekim 2014; 22:46:41 >
  • twd izliyorsan her diziyi izleyebilirsin
  • onlinedizi'de sabah indirdim arkadaşlar altyazılı 4. bölümü

dövüşme sahnesi çok şey olmuş kimin kime vurduğu belli değil

http://onlinedizi.co/arrow-3-sezon-4-bolum/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 30 Ekim 2014; 23:10:54 >
  • Ra's Al Ghul olmamış sanki.Tibi ortaçağ papazlarına benziyor.ah Liam Neeson
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.