Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (361. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Filmde neden karakterlerin tam adını kullanmıyorlar? Green Arrow- Arrow, Black Canary- Canary, Red Arrow/Arsenal - ???

Arsenal, Red Arrow'un diğer ismi zaten yani onda sorun yok. Çizgi romanlarda da Red Arrow yerine daha çok Arsenal ismi kullanılır. Ancak diğerlerinin isimleri daha sonraki sezonlar da oturur. Ortaya bir çok ok kullanan karakter çıkınca (Malcolm/Dark Archer, Roy/Red Arrow) kendisine Green Arrow denilebilir. Ayrıca Black Canary ismini de Laurel alacaktır.

Edit: Yazdıklarımın yarısı gönderiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackMumbLe -- 4 Eylül 2014; 15:01:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Filmde neden karakterlerin tam adını kullanmıyorlar? Green Arrow- Arrow, Black Canary- Canary, Red Arrow/Arsenal - ???

Arsenal, Red Arrow'un diğer ismi zaten yani onda sorun yok. Çizgi romanlarda da Red Arrow yerine daha çok Arsenal ismi kullanılır.

Hayır onu demek istemedim. Red Arrow'a ne diyecekler acaba dedim. Hiçbirinin orijinal ismini kullanmıyorlar.
  • quote:

quote:

quote:

Arsenal, Red Arrow'un diğer ismi zaten yani onda sorun yok. Çizgi romanlarda da Red Arrow yerine daha çok Arsenal ismi kullanılır.

Hayır onu demek istemedim. Red Arrow'a ne diyecekler acaba dedim. Hiçbirinin orijinal ismini kullanmıyorlar.

Editledim mesajı yazdığım mesajın yarısını gönderdi nedense. Yazı boyutlarıda küçülmüş
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Editledim mesajı yazdığım mesajın yarısını gönderdi nedense. Yazı boyutlarıda küçülmüş

Bu Black Canary'nin ismi Dinah değil miydi? ÇR'de Laurel imiş. Ama dizide Sara.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu Black Canary'nin ismi Dinah değil miydi? ÇR'de Laurel imiş. Ama dizide Sara.

Aslında gerçekte Black Canary, Laurel Dinah Lance. Dizi de işin içine Sara falan katmışlar. Ayrıca ilk Black Canary, Laurel'ın annesi Dinah Lance.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackMumbLe -- 4 Eylül 2014; 15:08:33 >
  • quote:

Yüzbaşı mı olmuş?

Merkezde ki zenci dayı teğmendi yanlış hatırlamıyorsam. Çavuş du en son. Çavuş dan Yüzbaşı çok zor atlatmaları :D
  • la şu uyuz roy var mı hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Yüzbaşı mı olmuş?

Merkezde ki zenci dayı teğmendi yanlış hatırlamıyorsam. Çavuş du en son. Çavuş dan Yüzbaşı çok zor atlatmaları :D

Annesinin adını unutmuşum. Sadece Dinah yazınca şaşırdım demekki soyad değil ikinci adiymis. Ama bir yerde Sara diziye gelir gelmez B.Canary geldi demislerdi.(2. Si)

Lance'den bahsediyorum.
  • Arkadaşlar bi ara haber vardı,Nightwingde eklenilcek diziye diye,o durum ne oldu?

Arrow (2012 -2020 ) Bitti

Şöyle bir fotoğraf var çünküde ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

Arkadaşlar bi ara haber vardı,Nightwingde eklenilcek diziye diye,o durum ne oldu?

Şöyle bir fotoğraf var çünküde ..

Beni o olarak ekleyin demiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Yüzbaşı mı olmuş?

Annesinin adını unutmuşum. Sadece Dinah yazınca şaşırdım demekki soyad değil ikinci adiymis. Ama bir yerde Sara diziye gelir gelmez B.Canary geldi demislerdi.(2. Si)

Lance'den bahsediyorum.

Lance dediğin soyadı adamın adı Quentin.

Quentin Lance, Police Sergeant diye geçiyor hocam. Polis Çavuşu yani. Yüzbaşı olamaz.

Birde Liam Neeson, Ra's Al Ghul rolünde oynamak istiyormuş. Yapımcılar maliyetli olur diye kendisine pek sıcak bakmıyorlarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daikataNa~ -- 4 Eylül 2014; 22:09:05 >
  • yeni videoyu gören oldumu facebook da paylaşıldı.Olicity gerçek olmuş
  • 12 bölüm izledim iziyi sonra niyeyse devam etmedim severek te izliyodum devam edeyim mi dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

12 bölüm izledim iziyi sonra niyeyse devam etmedim severek te izliyodum devam edeyim mi dersiniz?
    Bence devam edin zaten diğer karakterlerin dizi/filmleri gibi çok fantastik değil (fantastik sevmiyorsanız) aksine gerçekçi, üstelik dizi 2. sezonda daha iyi ilerliyor yani izlenim akışı açısından, bu sezon diziye birkaç karakter daha girecek (en önemlilerinden ra's al ghul gibi.) bir de 7 ekimde ilk bölümü yayınlanacak olan The Flash dizisinede başlamanızı öneririm zira bu iki dizi aynı yapım şirketi dahilinde aralarında paslaşarak geçecektir.
  • yeni villian Komodo'nun görseli gelmiş

• Ra's Al Ghul'u Matt Nable oynayacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 4 Eylül 2014; 21:34:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Ra's Al Ghul'u Matt Nable oynayacakmış.

kesin mi ya
  • Trapped Under Ice T kullanıcısına yanıt
    Latin style
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Ra's Al Ghul'u Matt Nable oynayacakmış.

kesin mi ya

https://twitter.com/amellywood/status/507595979759972352
  • iyi tercih Liam Neelson gibi bi oyuncunun CW gibi bi kanalla işi olmayacağına göre Matt Nable bence gayet iyi seçim olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.