Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (358. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dizi 10 bölüm gösterip bir ara mı veriyor ? gösterimler hangi zaman aralıklarında oluyor?
  • Roy'u fiziki anlamda çok tıfıl bulmaktayım.Tamam kendince kaslı,fit bir kardeşimiz olabilir ama Arrow'un, Dig'in yanında biraz sırıtıyor gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Roy'u fiziki anlamda çok tıfıl bulmaktayım.Tamam kendince kaslı,fit bir kardeşimiz olabilir ama Arrow'un, Dig'in yanında biraz sırıtıyor gibi

hocam speedy zaten çizgi romanlarda falan da green arrow kardeşimizden bir boy küçük diye biliyorum ben
  • Arkadaşlar yanlış anlamadıysam Sezon 3 de Manhunter olacakmış, karakteri David Cubitt canlandıracakmış

Arrow (2012 -2020 ) Bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

Arkadaşlar yanlış anlamadıysam Sezon 3 de Manhunter olacakmış, karakteri David Cubitt canlandıracakmış

İnternette bu haberi ilk gördüğümde Martian Manhunter zannedip heyecanlanmıştım.
  • ben bu karakteri pek bilmiyorum da, bakalım nolcak göreceğiz diziye nasıl oturcak falan. çok sürpriz olacağı kesin bu sezon
  • Bana gore diziyi izlettiren en onemli karalter Slade Wilson'dı.Bu sezon insallah yine oynar ama sacma bi hikaye yapmasalar iyi. Birde basta Felicity olmak uzere Dig ve Dedektife biraz daha rol verirlerse daha da cekici olacagini dusunuyorum. Yeni sezonda zaten ilk 3-4 bolum belediye secimleriyle gecer...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ben bu karakteri pek bilmiyorum da, bakalım nolcak göreceğiz diziye nasıl oturcak falan. çok sürpriz olacağı kesin bu sezon

Çizgiromanların proları forumda var şimdi damlarlar konuya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

quote:

arkadaşlar ras al ghul için oded fehr ismi geçiyor yabancı sitelerde ama ne kadar doğrudur bilemem

liam neeson oynatacak para yok cw hatta Arrow dizisinde ama oded fehr bu role çok yakışır bence mumya filminde de güzel bir arap rolünü canlandırmışt bence olursa bayağı turar bu rolde.

bende çok mantıklı buldum

Ooooo eski medjailardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

quote:

ben bu karakteri pek bilmiyorum da, bakalım nolcak göreceğiz diziye nasıl oturcak falan. çok sürpriz olacağı kesin bu sezon

Çizgiromanların proları forumda var şimdi damlarlar konuya

bakalım bekliyorum bende gelsinler yorum yapsınlar
  • Nezaman başliyor ayrıca deathstroke ye ne olmuştu spoiler alabilirmiyim izledimde unuttum
  • SKRlllEX kullanıcısına yanıt

Slade Oliver tarafından yakalandı ve Lian Yu'ya ARGUS'un hapishanesine kapatıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

Nezaman başliyor ayrıca deathstroke ye ne olmuştu spoiler alabilirmiyim izledimde unuttum

9 Ekim Türkiye.

Lian Yu'da ARGUS'un yeraltı hücresi tarzı bir yere kapatıldı
  • Teşşekkürler
  • Arrow (2012 -2020 ) Bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenberg61 -- 19 Ağustos 2014; 10:42:50 >
  • Matt Ward "Komodo" rolüyle kadroya katılmış.
  • Chris Evans ve Colton Haynes arasında bir akrabalık var mı?
  • 2. sezonda parçacık hızlandırıcı testi yapılırken komaya giren bilim adamı aynı kanalda başlayacak Flash dizisinin kahramanı değil mi? Yani Flashın doğuşunu arrow da göstermişler anladığım kadarı ile. Güzel bir pazarlama olmuş

Bu arada kostüm şekil olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orislevin -- 25 Ağustos 2014; 17:03:58 >
  • Takip.
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.