Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (349. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.737
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanırsın silah zoruyla dizi izletiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Birader izleme beğenmediysen ne laklak yaptın ya.

+1

• Izlemenizi tavsiye ederim. Batman Villain olacagini soyluyor, yani Harley Quinn geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

Izlemenizi tavsiye ederim. Batman Villain olacagini soyluyor, yani Harley Quinn geliyor.

İngilizce bilenlerin izlemesini tavsiye ediyorum çok eğlenceli ve komik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

Izlemenizi tavsiye ederim. Batman Villain olacagini soyluyor, yani Harley Quinn geliyor.

İngilizce bilenlerin izlemesini tavsiye ediyorum çok eğlenceli ve komik.

Zaten bilmeyen biri anlayamaz ki. Bence de komik. Stephen Amell bu isi onemsiyor ve hayranlarina onem veriyor. Ben de tam olarak hepsini izlemedim. 30 dakikasini falan, cunku bir sure sonra sikiliyorum. Bir de Q&A olayi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

quote:

Orijinalden alıntı: stay weird

3. sezon ekimde mi başlıyor?

8 Ekim.

baya varmış ya
  • Dedektifi ilk gördüğümde aklıma bu adam geldi :)
    Arrow (2012 -2020 ) Bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle insanları da anlamıyorum. Sevmediysen niye b.k atıyorsun izlemezsin olur biter.

• Chuck bitti ve sıraya bunu koymuştum eylül'e kadar günceline yetişmek için.Sizce başlanır mı?Sevdiğim diziler Pb,Bb,Chuck,Spartacus,orphan black falan.Kararsızım bazıları klişe senaryo,abartılı hikaye ve kötü oyunculuklar diye yerden yere vuruyor,bazıları ise çok güzel,sürükleyici ve heyecanlı falan diyerek övüyor.Kime inansam bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neuro

quote:

Orijinalden alıntı: Cüleybib

Adaya düştüğü için olmasın? Oyunculuk ve karakter arasında ki bağı bile düşünemiyorsun. Sana attığım esprili ve samimi mesajdan sonra bana son derece saçma olan

quote:

Stephen Amell mi 5 yıl adada kaldı?

Ben oyunculuktan bahsediyorum karakterden değil.

mesajı atıyorsun. Sen en iyisi oyunculuk olmayan bu diziyi izleme. Sende rahat et bende.

Asıl bağı kuramayan sensin. Ben mesela TDK'daki Heath Ledger'in oyunculuğu mimikleri çok iyi diyince sen tabi iyi olacak adam Joker mi diyeceksin?

Ben sana adamda oyunculuk yok diyorum sen bana adam 5 yıl adada kalmış diyorsun.

Diğer adamlardaki oyunculukta çok kötü. Esas kız kötü. Arrow'un arkadaşı kötü. Kız kardeşini oynayan kızın oyunculuğu çok daha iyi. En iyi oyunculuk Spartacus'dei Crixus'u oynayan adamda ki onun da rolu fazla değil zaten.

Hikaye desen bok gibi. Bir tane liste var çıkarıp bakıyor "bugün kimi öldürsem" seçiyor birini öldürüyor.

peki sana bu diziyi zorla izleten kim ? beğenmediysen bu kadar tribe girmenin anlamı yok benimde beğenmediğim bir sürü dizi var hiç birinin konusuna girip orayı kirletmiyorum senin amacın, gayen nedir yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SahiNN1

quote:

Orijinalden alıntı: neuro

quote:

Orijinalden alıntı: Cüleybib

Adaya düştüğü için olmasın? Oyunculuk ve karakter arasında ki bağı bile düşünemiyorsun. Sana attığım esprili ve samimi mesajdan sonra bana son derece saçma olan

quote:

Stephen Amell mi 5 yıl adada kaldı?

Ben oyunculuktan bahsediyorum karakterden değil.

mesajı atıyorsun. Sen en iyisi oyunculuk olmayan bu diziyi izleme. Sende rahat et bende.

Asıl bağı kuramayan sensin. Ben mesela TDK'daki Heath Ledger'in oyunculuğu mimikleri çok iyi diyince sen tabi iyi olacak adam Joker mi diyeceksin?

Ben sana adamda oyunculuk yok diyorum sen bana adam 5 yıl adada kalmış diyorsun.

Diğer adamlardaki oyunculukta çok kötü. Esas kız kötü. Arrow'un arkadaşı kötü. Kız kardeşini oynayan kızın oyunculuğu çok daha iyi. En iyi oyunculuk Spartacus'dei Crixus'u oynayan adamda ki onun da rolu fazla değil zaten.

Hikaye desen bok gibi. Bir tane liste var çıkarıp bakıyor "bugün kimi öldürsem" seçiyor birini öldürüyor.

peki sana bu diziyi zorla izleten kim ? beğenmediysen bu kadar tribe girmenin anlamı yok benimde beğenmediğim bir sürü dizi var hiç birinin konusuna girip orayı kirletmiyorum senin amacın, gayen nedir yani?

İlk mesajımı oku anlarsın. Bir de ilk alıntılayan adamın yazdıklarına bak. Ben aslında o kadar üstelemek istemedim. Oyunculuk kötü senaryo sıkıcı. Hazır 6-7 bölüm izlemişim ileride güzelleşiyor mu diye sormaya geldim. Ama arkadaş olayı anlamamak da diretince böyle oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Chuck bitti ve sıraya bunu koymuştum eylül'e kadar günceline yetişmek için.Sizce başlanır mı?Sevdiğim diziler Pb,Bb,Chuck,Spartacus,orphan black falan.Kararsızım bazıları klişe senaryo,abartılı hikaye ve kötü oyunculuklar diye yerden yere vuruyor,bazıları ise çok güzel,sürükleyici ve heyecanlı falan diyerek övüyor.Kime inansam bilemiyorum.

İzleyeceksen sabretmen gerekecek. İlk 10 bölüm oldukça kötü. Sonrasında giderek kalite artıyor.
  • 2. Sezonu şimdi bitirdim efsanelerin efsanesidir çok heyecanlıydı ya.Manu Bennett'in oyunculuğu süper ya Spartacus'dan beri takip ediyorum adamı çok sevdiğim için düşman karakterinde görmek beni üzüyor Keşke oliver ile kardeş kalıp slade başka biri olsaydı

Şu oliver niye hiç yaralanmıyor o kadar mermi atılıyor biri mi denk gelmez diyenlere de acıyorum dizi BİLİM KURGU kategorisine girmiş..
    Mirakuru falan gerçekçi geliyor da adamın ölmemesi mi çok yapmacık?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAUL -- 18 Temmuz 2014; 2:43:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Chuck bitti ve sıraya bunu koymuştum eylül'e kadar günceline yetişmek için.Sizce başlanır mı?Sevdiğim diziler Pb,Bb,Chuck,Spartacus,orphan black falan.Kararsızım bazıları klişe senaryo,abartılı hikaye ve kötü oyunculuklar diye yerden yere vuruyor,bazıları ise çok güzel,sürükleyici ve heyecanlı falan diyerek övüyor.Kime inansam bilemiyorum.

İlk 11 bölüm orta veya kötü 12 den sonra dizi çok toparlanıyor 2 sezondada döktürüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler aksiyonlu sahne varmı yani ben spartacus game of thrones walking dead gibi dizilerden hoşlanıyorum sizce sever miyim bu diziyi de biraz sahnelerden gerilimden falan bahseder misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkayra

Beyler aksiyonlu sahne varmı yani ben spartacus game of thrones walking dead gibi dizilerden hoşlanıyorum sizce sever miyim bu diziyi de biraz sahnelerden gerilimden falan bahseder misiniz ?

İlk sezonun 10 bölümü felan kötü biraz. Sezon finaline doğru açılıyor ama. İkinci sezon ise çok iyiydi. izle kısaca.
  • süper kahraman filmi bu, got ya da spartacus tarzı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkayra

Beyler aksiyonlu sahne varmı yani ben spartacus game of thrones walking dead gibi dizilerden hoşlanıyorum sizce sever miyim bu diziyi de biraz sahnelerden gerilimden falan bahseder misiniz ?

Gayet aksiyonlu bir dizi.
  • Gayet güzel bir dizi.
  • izlemeyi düşünen arkadaşlara diziyi şöyle özetliyim ; asla bi game of thrones, spartacus ayarında bi dizi değil, 2. sınıf bi dizi ama izlerken asla sıkılmazsınız yer yer şurası şöyle olduysa daha iyi olurdu dersiniz gayet keyifli tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.