Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III, Dubai'de satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
15.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S III, Dubai'de satışa sunuldu

Teknoloji tutkunlarının merakla beklediği Samsung Galaxy S III, Dubai'de satışa sunuldu. Türkiye lansmanı dünyaca ünlü Dj'ler eşliğinde 30 Mayıs'ta gerçekleştirilecek Galaxy S III'ün Dubai'de 680$ etiket fiyatı ile çıktığı bildirilirken, satın alan kullanıcılar kutu içeriğine ilişkin fotoğrafları da paylaşmaya başladı. 22 milyondan fazla satan Galaxy S serisinin en yeni ve güçlü temsilcisi olarak piyasaya çıkan Galaxy S III, 4.8-inç büyüklüğünde Super AMOLED HD ekrana sahip.

Samsung tarafından geliştirilen ve 32nm fabrikasyon süreciyle üretilen dört çekirdekli Exynos Quad 4 işlemcisinin güç verdiği telefon, Android 4.0.4 işletim sistemini kullanıyor. S Voice başta olmak üzere çok sayıda gelişmiş özelliği bünyesinde barındıran telefon, 2100mAh kapasiteli pilden güç alıyor. Türkiye için belirlenmiş resmi satış fiyatı henüz açıklanmayan Galaxy S III için serbest piyasada oluşmaya başlayan fiyatlar ise 1600-1700TL seviyesinden başlıyor.

Samsung Galaxy S III, Dubai'de satışa sunuldu

• İyi haber. Şu cihaz birilerinin eline geçse de gerçek bir inceleme görsek.. Sağdan soldan dinlemekten bıktım artık..
  • Türkçe inceleme 2 gün içinde çıkar desenize
  • Ohoo 2 gün sonra gelir Kilis'e :)

• galaxy s2 üzerine bin lira daha yetmez herhalde bunun için :(

• Hvalımanında bır arkadasımda var ustelık cuma gunu getırttı dubaıden.suan turkıyede vardır en az 100 kısıde bence.

• Selçuk abi olayına dömüş ortalık :D

• Arkadaşlar S3 te , acaba Nexustaki gibi bildirim ışığı da var mı? Çok işimi gördüğü için sormak istedim. Inşallah eklemişlerdir bu özelliği..
  • İngiltere sürümünü beklemek lazım ilk güncelleme onlara çıkıyor.
  • dünyanın zengini dubaililere 680$ bize x2

• 1600 civarı olursa süper olur

• eyvallah bireder..

NOT; Uzaylıdan dünyalıya...
  • Şimdi bunun bataryası s2'ye uymaz mı

• quote:

Orijinalden alıntı: mandrake

Arkadaşlar S3 te , acaba Nexustaki gibi bildirim ışığı da var mı? Çok işimi gördüğü için sormak istedim. Inşallah eklemişlerdir bu özelliği..

Bildirim ışığı tüm Android'lerde standarttır.
  • 1 ABD Doları = 1,8262005 Türk Lirası
    680 ABD Doları = 1241,81634 Türk Lirası

bakalım bizim teknoloji marketlerin listelerine kaçtan girecek vergilerle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

Adamlar şimdiden dolandırmaya başlamışlar :) gerçi 1750TL'ye denk geliyor ama olsun yinede 100 TL kayıt ücreti ne be kardeşim... Daha resmileşmeden adamlar şimdiden enayi avında...

1650 TL Galaxy S3 + 100TL kayıt ücreti... her yerde ilanları mevcut reklam olmasın diye vermiyorum... dükkandan elden teslim alabilirsiniz diyorlar birde :D Bakalım haftaya fiyatı kesinleşecek tahminen 1 ay sonrada kendi fiyatına inecek... Beklemedeyiz...

Kayıt vergi harcı yürürlüğe girdi diye biliyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dyHell
    Bildirim ışığı tüm Android'lerde standarttır.

Android ile bildirim ışığının ne alakası var acaba?

Android işletim sistemi kullanan Galaxy S2'de bildirim ışığı yok, bu konudaki düşünceniz ne acaba?

Yoksa Samsung Android'e (yani Google'ye) yamuk mu yaptı?

• samsung pintilikten hdmı kablo bile koymamış içine,sonyden utansın hd çıkışlı en dandik telinde bile kablo var.

• quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

samsung pintilikten hdmı kablo bile koymamış içine,sonyden utansın hd çıkışlı en dandik telinde bile kablo var.

Sen cihazı al ben sana beles kablo gönderirim...hdmi kablo 20 lira..

Sen misin pinti samsung mu ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@
    bende daha yürürlüğe girmedi diye biliyorum hatta geçen biri 5-20TL arasında operatörler kayıt ücreti alıyor diyordu. Yürürlüğe daha girmdi o yüzden 100TL isterlerse kanmayın demişti... Ben şu işi bi araştırayım döneyim... Çünkü öyle bile olsa Dubaiden getirenlerden almak daha mantıklı.

1250TL telefon + 100TL kayıt + 250 TL kar = 1600TL :) daha ekonomik gibi geliyor..

Birde merak ettiğim turistler nasıl yapıyor bu işi :)

Adamlar imza toplamış yaw :)http://www.haberler.com/yurtdisindan-turkiye-ye-goturulen-telefonlardan-3637489-haberi/

İşte bu tepkiler çok iyi oldu, asıl Türkiye böyle bir tepki vermeliydi.

Lafa gelince laf yapıyoruz ama Samsung'un o videosunda ki koyunlar gibi, o vergileri seve seve veriyoruz.

Hiç protesto, tepki vs vermiyoruz.

Umarım iptal edilir!..

• Dubai den alma imkanınız vrsa kaçırmayın sadece cep telefonları için değil tüm elektronik ürünlerin en ucuzu Dubai de birçok arkadaşım sırf alışveriş için Dubai ya gidiyorlar çok ucuz ve orjinal ürünler.

Umarım dubaiden alırlarda s3 ü incelersiniz :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.