Şimdi Ara

1000 mbps Adil Kulanım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1000 Megabite Kadar internetin downloadda adil kullanım noktası 5 Terabyte, upload da adil kullanım noktası ise 200 GB dir. Ay içerisinde download ya da upload kotalarına takılan abonelerin download hızı ay sonuna kadar 1 Mbps'ye; upload hızı ise 256 Kbps ye düşürülür.

yukardaki gibi bir madde var bunlar kafayı mı yemişler ben aylık 1000 lira verecem bana 5 terabyte adil kulanım koyacaklar 5 terabyte geçersem hızım 1 mb düşecek bunlar kafayı mı yemişler 1000 mb den 1 mb ye düşerse insan kafayı yer kaldırın artık şu adil kulanımı ne saçma şey insan parasıylada sınırsız 1 gb internet kulanamayacak mı?

• Arkadaşım doğru gördüğüne emin misin? Sitesinde download/upload sınırı yok yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.superonline.net/yardim-detay?h=8 buraya iyi bak maddeyi koydum
  • Vay be. Ben en son baktığımda herhangi bir sınır yoktu.

• http://www.superonline.net/baglan/fiber-internet/1000-mbps

abonelik şartları kısmında ve kullanım detayları kısmında kotasız-limitsiz yazıyor,ilginç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

http://www.superonline.net/baglan/fiber-internet/1000-mbps

abonelik şartları kısmında ve kullanım detayları kısmında kotasız-limitsiz yazıyor,ilginç...

tam ben atacaktım o linki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanulusoy

http://www.superonline.net/yardim-detay?h=8 buraya iyi bak maddeyi koydum

Buna da pes dogrusu... 1.000 mbit'den 1 mbit'e inmek ne demek yahu...

Jetten inip kaplumbagaya binmek...

• kısaca milleti kandırıyorlar başka açıklaması yok . Seni 1000 mb den 1 mb indirecekler ve 1000 lira para veriyorsun aylık adam alır o modemi duvarda parçalar kalb dayanmaz öyle bir duruma :)
  • hiç düşünmüyorlar belki ben 1000mb alıp interneti indircem (veya internete ki tüm filmleri indircem)
  • daha önce 2 tb kota vardı 5 e çıkartmışlar lütfetmişler...
  • Bildiğim kadarıyla superonline'ın bu 1000mbps lik tarifesinde iki elin parmağını geçmeyecek abone sayısı var. Ama reklam yapmak için çok etkili bir hız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logic_Man

Bildiğim kadarıyla superonline'ın bu 1000mbps lik tarifesinde iki elin parmağını geçmeyecek abone sayısı var. Ama reklam yapmak için çok etkili bir hız.

ama süper bir hız :D
  • AKK olayı, sadece bireysel kullanıcılara uygulanıyor. Firmalara uygulanmıyor. 1000Mbps kullanan bir sürü internet cafe var. Onlara zaten AKK uygulanmıyor.
  • Dolaylı yollardan sınırlandırılıyoruz. Engelleniyoruz, yönetiliyoruz. Sınırların kalktığı bir dünya istiyorum. Ama nerdee..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikiziltoprak -- 23 Mayıs 2012; 13:08:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2eu5

AKK olayı, sadece bireysel kullanıcılara uygulanıyor. Firmalara uygulanmıyor. 1000Mbps kullanan bir sürü internet cafe var. Onlara zaten AKK uygulanmıyor.

eminmisiniz

Tüm NET Paketler için adil kullanım uygulanmaktadır. NET4 ,NET6 ,NET12 paketleri için aylık download (indirme) miktarı 25 GB'yi ; NETLİMİTSİZ ve NETDİSK Hediyeli NETLİMİTSİZ paketleri için aylık download (indirme) miktarı 50 GB'yi ; NETLİMİTSİZ Plus için 100 GB 'yi aştıktan sonra, ayın geri kalan günleri için download hızı 1 Mbps olarak uygulanacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 46petro

quote:

AKK olayı, sadece bireysel kullanıcılara uygulanıyor. Firmalara uygulanmıyor. 1000Mbps kullanan bir sürü internet cafe var. Onlara zaten AKK uygulanmıyor.

eminmisiniz

Tüm NET Paketler için adil kullanım uygulanmaktadır. NET4 ,NET6 ,NET12 paketleri için aylık download (indirme) miktarı 25 GB'yi ; NETLİMİTSİZ ve NETDİSK Hediyeli NETLİMİTSİZ paketleri için aylık download (indirme) miktarı 50 GB'yi ; NETLİMİTSİZ Plus için 100 GB 'yi aştıktan sonra, ayın geri kalan günleri için download hızı 1 Mbps olarak uygulanacaktır.

Eminim. Ayrıca burada TT'den değil, Superonline'dan bahsediliyor.

• quote:

Kağıt üzerinde böyle yazıyor mu ? İlk kez duyuyorum da...
  • sadece fiber 1000mbit de mi akk uygulanmıyor yada kurumsal fiberde mi? , Kurumsal superonline adsl 8mbit'e kadar da var 25 gb akk 54 tl 100 gb akk 89 tl.
  • upload 200 gb az değilde 5TB azmış:) bir kişi bunu tek kullanmaz 5 tb=1000 5tb hdd alınır o paraya garipgeldi 1000 tl siteye girdim ilk 3 ay 499 tl orda dondum sonra ardından 9 ay 1000 tl
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.