Şimdi Ara

Galaxy Beam ve Galaxy Ace 2'de ST-Ericsson NovaThor U8500 platformu kullanılmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Güney Kore'nin teknoloji devlerinden Samsung, kimi zaman yayımladığı basın duyurularında akıllı telefonlarının işlemcilerine dair detaylı bilgiye yer vermeyebiliyor. Mobil Dünya Kongresi'nde resmiyet kazanan projektör donanımlı Galaxy Beam'in 1 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemciyle, Galaxy Ace 2'nin ise 800 MHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemciyle geleceği biliniyordu.

ST-Ericsson, kısa bir süre önce Samsung'un her iki akıllı telefonunda da NovaThor U8500 platformunun kullanıldığını açıkladı. Çift çekirdekli ARM Cortex-A9 mimarisini temel alan platform, yüksek bant genişliği sunan LP-DDR2 arayüzü ve Mali 400 grafik birimiyle dikkat çekmekte. Samsung'un, ST-Ericsson ile işbirliğine gittiği ilk akıllı telefonlar Galaxy Beam ve Galaxy Ace 2 değil. Ocak ayında tanıtılan Galaxy S Advance'de bu platforma rastlamıştık.

• ozaman telefonların oynatamayacağı oyun yok zaten 1 ghze owerclock edilir

• Bu telefonlar çok tutacak.
    Fiyat performans çok iyi olacağa benziyor.
    Biraz daha tasarım iyi oldumu tamamdır.

• Sony nin 2012 Xperialarda kullandığı platform ile aynı hadi hayırlısı bakalım bunlar performans kapışması yapacak o zaman. bakalım hangileri daha stabil olacak

• Orta segmentde telefon yapacaz derken apartmislar fiyatini abartmasalar bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım 500-600TL civarı olur da alırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: eXaeL@DH

Umarım 500-600TL civarı olur da alırız.

gönül ister ki öyle olsun ancak yurt dışı satış fiyatı bile o seviyede olmaz, ace plus 800tl civarına satılırken ace 2 900tl civarında çıkar en az
  • Fiyat/Performans olur herhalde bunlar.

• başlıkta bahsedilen işlemci kullanılmış ise ACE 2 de bu işlemci sayesinde ACE 2 nin işlemcisi rahatlıkla 1GHZ çıkarılabilecek ve 720p HD video kaydı 1080p fulHD ye yükseltilebiliyor (hani normal aceler 2.2 froyoda 320*240 video kaydederken 2.3.3 de 640*480 olmuştu onun gibi bir şey)
    bence kaçırılmayacak telefon gibi duruyor. ama 1000 tl den aşağı olmaz
  • S beamin fiyatını merak ediyorum projektör var diye çok yüksek fiyattan satarlarsa istedikleri satış grafiğini yakalayamazlar diye düşünüyorum.
    Yalnız projektörün özellikleri gerçekten güzel 50inçe kadar görüntüyü yansıtabiliyor.
    Galaxy Beam ve Galaxy Ace 2'de ST-Ericsson NovaThor U8500 platformu kullanılmış

Tabi ki bunun şarja büyük bir etkisi olacaktır.

• Ace 2 tam benim hayalimdeki telefon I9000 var şuan ama nedense bana büyük geliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.