Şimdi Ara

Samsung Galaxy Ace 2, İngiltere ve Almanya'da satışta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
5.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy Ace 2, İngiltere ve Almanya'da satışta

Geçen yılın popüler Galaxy modellerinden birisi olan Ace, bu yıl güncellenmiş bir şekilde tüketicilerin karşısına çıkmayı bekliyor. Orta seviye akıllı telefon segmentinde övgüler alan Ace modelinin devamı olacak Ace 2, İngiltere ve Almanya'da piyasaya çıkıyor.

Ace 2 modelinde çift çekirdekli 800MHz hızında çalışan işlemciye yer veren Samsung, Mali-400T grafik birimi, 768MB RAM ve 4GB depolama kapasitesiyle modeli destekliyor. 

TouchWIZ 3.0 arayüzü, 3.8 inçlik 800 x 480 piksellik kapasitif PLS ekran, 3G, WiFi, Bluetooth 3.0, DLNA, WiFi Direct, 5MP çözünürlükte arka kamera, 720p video kaydı, Android 2.3 işletim sistemi, VGA ön kamera, FM radyo, A-GPS, GLONASS, 1500mAh batarya modelin diğer özellikleri arasında.

Galaxy Ace 2, Amazon İngiltere üzerinden 215 pound ~620TL, Amazon Almanya üzerinden NFC yongalı 284 Avro ~661TL, NFC yongasız 320 Avro ~745TL (fiyatta yanlışlık olduğu tahmin ediliyor), Guenstiger Almanya üzerinden ise 264 Avro ~614TL şeklinde satışa sunulmuş durumda.

Ülkemizde de merakla beklenen Ace 2 modelinin tahmini olarak gelecek ay sonuna doğru, 700-800TL fiyat aralığında pazara sunulması bekleniyor. Ancak Android 4.0 güncellemesi ile ilgili kesinlik olmaması tüketicide tereddüt oluşmasına da sebep oluyor.

• 700-800 buna verene kadar 900 galaxy s modeline vermek daha mantıklı değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mbugra19

700-800 buna verene kadar 900 galaxy s modeline vermek daha mantıklı değil mi?

Samsung'un urun destegi pek onemli degilse galaxy s almak daha mantikli tabii ki, daha yuksek donanim buyuk ekran vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dediğiniz gibi 700-800 arası bir fiyatla Türkiye'de satılsa peynir ekmek gibi satılır. rakip tanımaz
    neden;
    grafik işlemcisi süper (galaxy SII ve va galaxy SIII de de aynı işlemci var)
    rus uydularınıda görüyor
    ram ve romu güncel her türlü oyunu ve uygulamayı dstekliyor.
    ekranı süper (galaxy SII den daha yoğun piksele sahip)
    kısacası orta sınıf değil üst sınıf bir model gibi görünüyor.
    rakibide sony experia sola
    umarım fiyatı dediğiniz gibi olur ve de bir an önce piyasaya çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbugra19

700-800 buna verene kadar 900 galaxy s modeline vermek daha mantıklı değil mi?

Galaxy s tek çekirdek, bu iki çekirdek. Teoride % 60 daha hızlı olacak. Muhtemelen 1 veya 1,2 ghz'de çalışan bir işlemcinin ucuz olsun diye hızını 800 mhz'ye düşürmüşlerdir. Belkide overclockla 1,4 lere bile çıkabilir.

Yani bu telefon varken galaxy s'e bakılmaz.

• daha piyasada yok yukarıdaki sitelere baktım kimi 3-5 hafta sonra diyor stokda mevcut diyenini görmedim
  • Donanım olarak gayet tatminkar bende 800-900 lira civarı bir telefon almayı düşünüyordum Galaxy W ile Optimus Black arasında kalmıştım ama bu haberi okuyunca ikisinden de vazgeçtim Ace 2'yi bekleyeyim diyorum, ama HTC Desire C modelinde 600mhz cpu 512mb ramli cihazı ICS ile gelirken niye Ace 2 gingerbread

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhongli -- 22 Mayıs 2012; 15:40:37 >
  • valla bana 4 cekirdekli desinler ben yinede telefonu alip kullanmadan asla birsey soylemen cunku mesela tek cekirdekli telefon bile cift cekirdekli den daya iyi performans verebiliyor

• AMAN sanki icsden çok bişey anladık nexus ile gözümüzü boyadılar ıcsnın nekadar farklılıgı varki GB den birkaç basit şey dısında. takıntı yapmayın artık ICS Yİ

• Firmalar yeni telefon satmak için güncellemeleri yapmıyorlar. Bu durum tüketicinin gözünde firmanın prestijini yok ediyor.

• ICS NEDİR YA en güzel
    2.3.6 sürümü

• galaxy w'dan fazla ne sunabilir ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: A.F. ASLAN

galaxy wdan fazla ne sunabilir ki?

Çift çekirdek işlemci,768MB RAM ve GLONASS desteği sunuyor farklı olarak.Ayrıca bi kaç arkadaş Galaxy S ile kıyaslamış,bu cihaz Galaxy S'den çok daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

quote:

Orijinalden alıntı: A.F. ASLANgalaxy wdan fazla ne sunabilir ki?
    Çift çekirdek işlemci,768MB RAM ve GLONASS desteği sunuyor farklı olarak.Ayrıca bi kaç arkadaş Galaxy S ile kıyaslamış,bu cihaz Galaxy Sden çok daha iyi.

Kusura bakmasın o soran arkadaşlarımız, hiç araştırmadan, bakmadan yeni çıkan ürünleri, başka ürünlerle karşılaştırıyorlar.

• Gelince almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkadem

quote:

Orijinalden alıntı: mbugra19700-800 buna verene kadar 900 galaxy s modeline vermek daha mantıklı değil mi?
    Galaxy s tek çekirdek, bu iki çekirdek. Teoride % 60 daha hızlı olacak. Muhtemelen 1 veya 1,2 ghzde çalışan bir işlemcinin ucuz olsun diye hızını 800 mhzye düşürmüşlerdir. Belkide overclockla 1,4 lere bile çıkabilir.Yani bu telefon varken galaxy se bakılmaz.

tabi canımm, s3 teki işlemciyle aynı zaten. aslında 4 çekirdek te ucuz olsun diye 2 çekirdeğini kapayım hızını 1,4 ghz' den 800 mhz indirmişlerdir. abi üretim bandı ve maliyeti denen şeyden haberiniz yok mu?

• Galaxy S tek çekirdekli bir telefon ama kendinden sonra çıkan bir çok telefonun tozunu attırır. Çok uçuk bir uygulama/oyun olmadığı sürece her şeyi çalıştırır. Çift çekirdek de olsa Galaxy ace ve galaxy s kullanmış biri olarak ben karşılaştırmam bile. Çözünürlüğü bile yeter.

• Hacılar yapmayın mali-400 var,768 mb ram var,800 mhz çift çekirdek var ve 3.8 inch" 800x480 çözünürlük var.Nasıl 700-800 oluyor?En az 1000 tl olur.

Edit:800 mhz çif çekirdek nasıl oluyor.1 neysede 800 saçma değilmi sizce?Haber yanlış gibi.Ya tek çekirdek 800 mhz yada 1 veya üstü ghz çift çekirdek olur.
  • Üstelik mali gibi bir gpu en üst seviyedeki cihazlara takılıyor.

Haber %80 yanlış!!!
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.