Şimdi Ara

Barkod Yazıcı Bilgisi Olan Destek Verebilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
3
Favori
31.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar barkod yazıcı alacağım fakat iki ürün arasında kaldım yardım edermisiniz hangi ürünü almak daha mantıklı,

ZEBRA TLP2844 Masa Üstü Barkod yzıcı 203 dpi 102 mm/sn

Argox OS-214 Plus Barkod / Etiket Yazıcı

• ben de argox olandan var aynı model.şikayetim yok gayet iyi.ama diğer yazıcıyı bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berjk

ben de argox olandan var aynı model.şikayetim yok gayet iyi.ama diğer yazıcıyı bilmiyorum.

argox u tavsiye ediyorlar ama zebra markası da kötü değil diye biliyorum
    barkod kağıdı ölçüleri nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekiboy

quote:

Orijinalden alıntı: berjk

ben de argox olandan var aynı model.şikayetim yok gayet iyi.ama diğer yazıcıyı bilmiyorum.

argox u tavsiye ediyorlar ama zebra markası da kötü değil diye biliyorum
    barkod kağıdı ölçüleri nedir acaba

net olarak aklımda değil bakıp yazarım

• barkod kağıdı ölçüleri nedir acaba
  • takip

• selamlar, zebra markası daha mantıklı.kurumsal açıdan hastanelerde en yaygın kullanılan marka.yedek parça ve servis yönünden sıkıntı yaşamazsın diye düşünüyorum.bahsettiğin modelde en yoğun kullanılan en makul modellerinden birisi.iyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: copystar

selamlar, zebra markası daha mantıklı.kurumsal açıdan hastanelerde en yaygın kullanılan marka.yedek parça ve servis yönünden sıkıntı yaşamazsın diye düşünüyorum.bahsettiğin modelde en yoğun kullanılan en makul modellerinden birisi.iyi akşamlar.

aynen
  • banada lazım ıkıncı el temız yardımcı olursanız sevınırım...

• www.topkapibilgisayar.com Burada İkinci El Barkod Yazıcı Bulabilirsiniz.
    Barkod Etiket Üreten Biri Olarak Argox mu ? Zebra mı ? Sorusuna Verebileceğim Tek Cevap ZEBRA
    Ben Müşterilerime Zebra Satışı Yapıyorum Argox İsteyenleri de Zebra ya Yönlendirmeye Çalışıyorum. Barkod Etiket Zebra Barkod Yazıcı ve Ribbon Hakkında Fiyat Alabilirsiniz.www.ertasetiket.com :)
  • Eyvallah sagolasın..

• MERHABA arkadaşlar hipermarketimizde kuullandıgım argox 204 os model ismindeki barkod yazıcım bilgisayarımıza format attıgımızdan beridir bi türlü bilgisayara taanımlanmıyor tanıtma cd m yok ama günlerdir internetten driverini arıyorumm bulduklartımda işe yaramıyor anlamadım gittti. bu arada aynı yazıcıyı baska i bilgisayarda tanıtmayi basardık nasıl oldu anlamadım ama bana xp işletim sistemi için driveri lazım cihazın acil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anektot -- 9 Ağustos 2012; 4:56:18 >
  • Merhaba;
    Windows xp işletim sisteminde aşağıda belirttiğim iki linkten herhangi birini kurup, bilgisayarınızı restart etmeniz yeterli olacaktır
    http://indir.bilkur.com/argox%5CPrinterDriver200-V5.04.exe (LABEL DR 200 4 İNCH MODEL)
    http://indir.bilkur.com/argox%5CArgox_7.3_M-0.exe (ARGOX OS-204 DT PPLA)

*Windows 7 işletim sisteminde belirttiğim dosyayı direk kuramazsınız
    dosyayı çalıştırın ve kurulum işleminin sonunda hata verdikten sonra iptal butonuna tıklayın .

Çözüm:
    Bilgisayarınızın BAŞLAT bölümünden AYGITLAR VE YAZICILAR bölümüne gelin
    sol üst tarafta YAZICI EKLE bölümünü tıklayın
    Yerel yazıcı ekle
    kablo bağlantı türünüzü belirleyin(LPT ya da USB)

Disketi var, gözat bölümünü tıklayın C:\Dr200 Printer Driver\Win7\oemprint.inf bölümünde ki dosyayı gösterin,
    varsayılan yazıcı olarak seçin
    en son kısımda
    Kırmızı renki bir uyarı çıkacaktır,
    BU YAZICIYI YİNEDE YÜKLE bölümünü seçin ve bilgisayarınızı kapatıp açtıktan sonra kullanabilirsiniz.
    Not: Yazıcı kurulum işleminde kablolar takılı ve yazıcı açık olması gerekmektedir.

Konuyla ilgili kafanıza takılan bir sorun olursawww.bilkur.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

• ARGOX OS214 PLUS yazıcı fiyat ve yedek parça konusunda sorun yaşamayacağınız bir markadır, iki yazıcının TERMAL KAFA VE ANAKART fiyatlarını sorarak karşılaştırma yapabilirsiniz, ayrıca gittiğiniz herhangi bir SSK hastanesinin barkod alma bölümüne baktığınızda hangi markanın kullanıldığına bakabilirsiniz.
  • Evet hastaneler sadece ucuz ve genell olarak dandik markalar kullanır ..
    Argox a gelene kadar birsürü marka var ondan cok daha ıyı
    1- sato - ama çok pahalı yedek parça olarakta kendısıde
    2- toshıba büyük modlelleri çok iyi
    3- TSC - Benım favorım bu cunku ufak ta buyukte tum yazıları hem uygun fıyatlı sayılır kendı cok kalıtelı
  • Arkadaşlar soledım karkaların en uygun fıyatlı satılan yerlerını buldum sızde arastırın göreceksınız.

SATO http://www.aybilbilisim.com.tr/asp/index.asp
    TOSHİBA http://sembolbilisim.com/Toshiba-Tec-Barkod-Yazicilar_marka_15.aspx
    TSC http://neksanbarkod.com/tscbarkodyazici.html

Saygılar

ARAŞTIRMAK HER ZAMAN EN GÜZEL CEVABI VERİR

• Dandik olan marka olamaz, Marka olan her üründe kullanıma bağlı kalite vardır.
    Dandik kelimesinin karşılığını verebileceğiniz marka, Türkiye piyasasında 25 yıl varolamaz sanırım,
    Argox,zebra, toshiba, tsc, sato gibi bir çok marka var ve hepside kaliteli firmalardır.
    Büyük çoğunluğu taiwan da üretilmektedir ve bir çok markanın kullanılan parçaları dahi aynı firmada üretilmektedir.

Kullanım ve beklentilere göre doğru model kullanılması gerekmektedir, en büyük ayrıntı budur.

BMW mi kaliteli Mercedes mi?

Golf'un 3 kasasımı daha güzel 4 kasası mı?
    Toyota Corollanın 98 model kasasımı daha kaliteli 2012 model aracının kasası mı daha kaliteli?

Audi mi daha konforlu, Wolsvagen mi?

Mercedes mi daha güvenilir BMW mi?

Renault megane mi daha sağlan , Renault fluenca mi?

bu söylediğim markalarda DANDİK olan bir marka var mı?
    Hepsi kaliteli fakat kalite oranları farklıdır ve kişiden kişiye göre beklentiler farklı olduğu için bazı kişiler audiyi sever, bazıları BMW markasını bazılarıda renault....

markaları kıyaslarsanız biri diğerinden daha güvenilirdir ya da daha konforludur, daha gösterişlidir.
    Çin malı ürün dışında DANDİK ürün yoktur bence.

Fikrinize saygı duyuyorum size göre zebra, argox gibi markalar kalitesiz olabilir ama devlet dairesi ihale koşuluyla aldığı ürünleri DANDİK almaz.

.....KALİTEYİ UCUZA ALIR.....

• TSC TTP 244ME PLUS Endüstriyel Barkod Yazıcı
    203 DPI çözünürlük
    102mm/sn baskı hızı
    104mm baskı hızı
    1.016mm baskı uzunluğu
    2MB Flash + 2MB SDRAM
    Paralel port ve RS232 bağlantı arabirimi
    1 inc termal şerit kapasitesi
    bu yazıcıyı kullanıyoruz diyerleri hakkında bilgim-fikrim olmamakla birlikte çok sağlam sorunsuz fiyat olarakta uygun bir yazıcı
    ribbon ve etiketleri yazıcıyı temin ettiğimiz sembol bilişimden (sembol etiket) alıyoruz satış sonrası hizmetleri çok iyi birkaç defa yazıcıyla ve etiket oluşturmayla ilgili
    yardım aldık çok özenli davrandılar sağolsunlar
  • barkod yazıcı almayın lazer yazıcı ile işinizi görmeyi deneyin
    benden tavsiye
    başıma geldiği için söylüyorum......
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.