Şimdi Ara

Prison Break - 5. Sezon Bitti (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.000
Cevap
116
Favori
607.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izlemem mi yaa cnbc -e deki dizileri bana sorun :D
  • bence de çok güzel bir dizi!! hatta inanılmazz:D hastası olmuş durumdayım bir bölümünü kaçırınca kendimi affetmiyorum
  • galiba prison break 3. sezona girmiş biz çok geriden geliyoruzz
  • süper bir dizi. izlediğim her bölümü film tadında. hatta izlediğim filmlerin çoğundan güzel. hayranı oldum.
  • bu haftaki bölüm dehşetti ya. dizi acayip hareketlendi. bellick öğrendi kaçış yolunu. haftayı bekliyoruz sabırsızlıkla
  • dünkü bölüm inanılmazdı. o çocuğun onları ispiyonlayacağını tahmin ediyordum.şimdi bellick herşeyi öğrendi, işleri çoook zorr
  • ya inanmıyorum yaa pis ispikçi herseyı hakedıo o kalsın o adamla aynı odada
    ama hiç yoktan abisi kurtuldu gibi
    quote:

Orjinalden alıntı: melo_23

dünkü bölüm inanılmazdı. o çocuğun onları ispiyonlayacağını tahmin ediyordum.şimdi bellick herşeyi öğrendi, işleri çoook zorr
  • Çok süper bi dizi. Şimdiye kadar sadece 18.bölümünü kaçırdım. O bölümün uzun özetini yazarsanız sevinirim.
  • abi nerden kaçacak bu adamlar yaw ? bellick deliği buldu. onlara acayip bi ceza gelir şimdi. doktor zaten kapının kilidini değiştirdi. avokadonun ufaklığı yemesi lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Legolas

abi nerden kaçacak bu adamlar yaw ? bellick deliği buldu. onlara acayip bi ceza gelir şimdi. doktor zaten kapının kilidini değiştirdi. avokadonun ufaklığı yemesi lazım

ben o bölümden sonra dayanamayıp netten indirdim geri kalan bölümleri
    anlatıyım istersen
  • quote:

dünkü bölüm inanılmazdı. o çocuğun onları ispiyonlayacağını tahmin ediyordum.şimdi bellick herşeyi öğrendi, işleri çoook zorr

Ama dikkat edersen eleman "gerçekten sana güvenebilir miyim?" dedi. Yani "gerçekten"e vurgu yaptı. Bence orada bir ali cengiz oyunu yapmıştır kesin. Öyle kolay kolay sırrını vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mewluth -- 9 Temmuz 2006; 1:16:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: r7brtpires

quote:

Orjinalden alıntı: Legolas

abi nerden kaçacak bu adamlar yaw ? bellick deliği buldu. onlara acayip bi ceza gelir şimdi. doktor zaten kapının kilidini değiştirdi. avokadonun ufaklığı yemesi lazım

ben o bölümden sonra dayanamayıp netten indirdim geri kalan bölümleri
    anlatıyım istersen

son bölümün son 10 dakikasını izlemedim,bugün tekrarı vardı galiba,ulan pazar günüde kaçamayacağız bir yere mecbur izliycez diziyi
  • bugün ki tekrar bölümünü izledim harikaydı. nihayet doktor hanımı öptü
  • bu diziyi tek ben izliyorum sanıyodum yanlız olmadığıma sevindim michael o çocuğa güvenemeyeceğini biliyor ama çocuğa acıdı belki bi saflık yaptı yada bellicke tuzak kuruyo gelmez bu perşembe
  • quote:

Orjinalden alıntı: marduk

bugün ki tekrar bölümünü izledim harikaydı. nihayet doktor hanımı öptü

onu ben öpecektim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

quote:

Ama dikkat edersen eleman "gerçekten sana güvenebilir miyim?" dedi. Yani "gerçekten"e vurgu yaptı. Bence orada bir ali cengiz oyunu yapmıştır kesin. Öyle kolay kolay sırrını vermez.

bence hepsi oyunun bir parçası scofield herşeyi kafasında planladı onu ispiyonlayacağını bile bile söyledi.
    tabikide kuşumuz olayı bellick e anlattı.
    bizi çok güzel şeyler bekliyor çok kaçırmaqmanızı tavsiye ediyorum !
  • Arkadaşlar Türkiye de 3 bölüm kalmış.Bu 3 hafta nasıl geçer bilmiyorum.Müthiş heyecanlı.1. sezon bölümleri ile ilgilenen arkadaşlar pm atabilirler..
  • arkadaşlar şimdi michael rol yaptı,çocuğu tuzağa düşürdü diyelim. ama abisi 24 saat gözetim aldı onu ordann nasıl kaçırıcaklar? ayrıca kaçış takımı oldukça çoğaldı. sonu çok heyecanlı olacak gerçekten
  • yaw şu dizinin sonunu bilen warsa lütfen msj atsın
  • yaw
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.