Şimdi Ara

Prison Break - 5. Sezon Bitti (721. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.999
Cevap
116
Favori
607.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mantıksız olsa da heyecanlanmadım değil, bekliyoruz. T-Bag'de görülseydi biraz keşke sadece dizide var demişler adam için.
  • Naima kullanıcısına yanıt
    Hocam fragmanı izlemediniz herhalde T-Bag görülüyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PearBear -- 17 Mayıs 2016; 16:41:20 >
  • Naima kullanıcısına yanıt
    hocam sanki ben fragmanda gördüm?
  • mahone var mı beyler
  • Ooo fragmanın gideri var.
  • Ooo fragmanı yeni izledim efsane zamanlara gittim bir anda efsane dönüşlerden biri olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heyecanla bekliyoruz.
  • O değilde facebook sayfasında spring diyor yani seneye mi kaldı dizi

• Mahone yok siz hala neyin derdindesiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Pandoora

mahone var mı beyler

yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Herkes efsane diyor da, sadece ilk sezonu efsanedir bu dizinin o kadar. İnsanlar neden bu kadar heyecanlanıyor anlamıyorum. Kaldı ki
    Scofield öldükten sonra
    böyle mucizevi bir şekilde geri dönmesi pek bir komik.

Her sezonu ayrı bir güzeldi bence. Tabi ki 1. sezon inanılmaz iyiydi haklınız fakat ben 3. sezondan da büyük keyif almıştım
  • Neden tadında bırakmıyorlar ki.Hay sizin reytinginize... Çok zorlama olmuş.Adam öldü bitti gitti işte.Dünyada eşi benzeri olmayan bu diziyi uzatıp batıracaklar bence.Eski kalite olmayacak göreceksiniz.Ayrıca dizinin geçeceği ortama bakılırsa ve dizi bir abd dizisi de olunca o klasik terörist müslümanlar,kötü islam algısını dayatmalarından da korkuyorum biraz.

Ek olarak prison break i kaliteli yapan sadece scofield,t bag,vs değil john abruzziler,ajan mahoneler,bellick ler ve daha nice karakterlerdi.Bakalım bekleyip görecez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ra-Horakhty -- 17 Mayıs 2016; 17:56:35 >
  • Açıkçası tam olarak ne hissedeceğimi bilemediğim bir dizi. Tadında bitseydi güzel olur diye de düşünüyorum . koskoca yeni bir sezon da heyecanlandırıyor bir yandan. Neyse adamlar karar vermişler çekecekler biz de izleyeceğiz tabi ki.
  • Prison Break Scofield'ı yaşattıysa güzel bir planı vardır bence. Bu dizi ne planlar gördü. Scofield'ın yaşadığını ikna edici bir şekilde illa ki açıklayacaklardır.
  • Fragmani seyrettim kendimi universitenin yurdunda kaldigim zamanda buldum ne diziydi be özlemisim o günleri...

• Saçlar beyazlamış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında 5.sezon olarak değil prison break: sequel olarak yeni bir dizi şeklinde geliyor

Edit: c.note cübbeli ahmete benzemiş lan sakal aynı gözlük aynı. Hadi onları geçtim de bere nedir abicim?!? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SümüğüKulağındanAkanAdam -- 17 Mayıs 2016; 19:18:30 >
  • Çok güzel haber ama Michael'ın gerçek hayatta Gay olduğunu öğrendiğimde, dizinin finalinden daha çok üzülmüştüm.

• Lemansky kullanıcısına yanıt
    Saniyelik çıktı hocam o yüzden sadece var dedim T-Bag için, bekledim bi cep tutturma falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naima -- 17 Mayıs 2016; 19:18:51 >
  • abiiii söylentiler doğruymuş çıktı demekki oh be izleyeceğimiz adam gibi dizimiz oldu gene :)
  • 
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.