Şimdi Ara

Prison Break - 5. Sezon Bitti (706. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.000
Cevap
116
Favori
607.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demin 4. Sezondan bir bölüm daha izledim ve şu an bayrak asiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Agladim ya final de yok boyle bir dizi ne bb ne lost yerin bende bambaska bir yer aldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve bitirdim. Mahone adamdır

• 5.sezon geliyormuş. Karakterleri aynı kişiler oynarsa tutar.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.T.O.M.

1. sezonun bitmesine 2-3 bolum bölüm kaldı.

Ama içim çok kötü ya. Dizinin finalini öğrendim.
    Scofield kendini feda ediyormuş.
    Biri konuşurken duydum bunu. Ulan moralim alt üst oldu Efsane dizinin içine etmişim gibi hissediyorum kendimi. Yine izliyorum heyecanlı geçiyor falan diye ama hani olur ya bir şeyin sonunu bilirsiniz oranın gelmesini beklersiniz öyle bir psikoloji var şu an bende

Teselli verin beyler dizinin finalini öğrenmem çok etki eder mi dizinin bana zevk vermesine

BB, Lost, SoA ve PB'nin finalini bilerek izledim. Çok da etkilemedi beni. Hepsini zevk alarak izledim. Ama seni bilemem.
  • Hocam tahmin ettiğim şeyi öğrendiysen etki etmez neden dersen dizinin 5. sezonu gelicek yakın zamanlarda yani o final şuan için pek de doğru bir son sayılmaz sen izlemeye bak
  • Finalin heyecanıyla izlerken olayı unutma ihtimalin bile var, çok kafaya takma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.T.O.M.

1. sezonun bitmesine 2-3 bolum bölüm kaldı.

Ama içim çok kötü ya. Dizinin finalini öğrendim.
    Scofield kendini feda ediyormuş.
    Biri konuşurken duydum bunu. Ulan moralim alt üst oldu Efsane dizinin içine etmişim gibi hissediyorum kendimi. Yine izliyorum heyecanlı geçiyor falan diye ama hani olur ya bir şeyin sonunu bilirsiniz oranın gelmesini beklersiniz öyle bir psikoloji var şu an bende

Teselli verin beyler dizinin finalini öğrenmem çok etki eder mi dizinin bana zevk vermesine

Öyle bitmiyor kandırmışlar seni
  • Ya şu dizinin finaliden spoiler yemeyen kaldı mı ben sınıfta muhabbetini açmıştım prison breake başladım dedim 10 kişi bi anda bilmem ne oluyor dedi o günden beri hangi dizileri izlediğimi söylemem arkadaşlara

Bu arada 2 sene oldu şu diziyi bitireli zaman çok çabuk geçmiş hiç farkına varamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emple -- 18 Şubat 2016; 11:51:05 >
  • Şu dizinin Alex Mahone a ihtiyacı var. Adam gibi adam , takım elbise icin yaratılmış olan karizma , en yüksekten en asagiya gururu ve şerefiyle düşen halkın adamı Mahone olmazsa olmazdır . En sevdiğim karakterlerden biridir su dizide acık ara. İnsallah olur , göreyim bir sahnede su adamı yeterli vallahi cok bir şey istemiyorum

• bigbangem kullanıcısına yanıt
    Mahone batman kara şovalyede de oynuyordu değil mi? bölüm başındaki bankacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSK Moscow

Mahone batman kara şovalyede de oynuyordu değil mi? bölüm başındaki bankacı

Evet hocam , orada bile Psikopat Jokere karşı şerefli duruşunu göstermişti.
  • Beyler bunlar yakalanıp geri mi kaççak?

• yellowred81 kullanıcısına yanıt
    Hocam cümle çok garip olmuş şahsen. Tekrar kaçma olayını olacağını sanmam ama her yeden vurabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemansky -- 2 Mart 2016; 9:26:33 >
  • yellowred81 kullanıcısına yanıt
    Bende yeni sezon için diyorsunuz sandım hocam kendiniz izleyip görmeniz çok daha iyi olabilir şok olabileceğiniz sahneler vs de çıkabilir söylemeyim ben yani bir şey.x
  • Tekrar izliyorum da Bellick
    ne şerefsiz bir karakterdin nasıl iyi bir insan oldun be adamsın adam.Kalbimizdesin .
  • mini dizisi cıkıcaktı noldu o varmı bir gelişme ?
  • Prison break 2016 ya Augustus Prew, Rick Yune Cast olarak katıldı

http://tvline.com/2016/03/09/prison-break-revival-rick-yune-cast-ja/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 10 Mart 2016; 13:47:33 >
  • Beyler ikinci sezon ful nerden indirebi3lirim

• Çekimler Nisan ayında başlıyormuş

http://www.fox.com/prisonbreak/article/sarah-wayne-callies-returns

• 
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.