Şimdi Ara

Prison Break - 5. Sezon Bitti (667. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.999
Cevap
116
Favori
607.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün 3. sezonu bitirdim. Güzel bir sezondu. Final müziğini çok iyi ayarlamışlar.

Mahone'dan böyle bir şey beklemezdim. Michael intikamını alır inşallah.
  • Super kahraman maykıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim dizide tek anlamadığım en sonda o başbakan yardımcısı mı ne o kadının koruması gelip hepsini kurtarmıştı hani sözleşmeye falan imza atmışlardı tüm suçlamalar düşmüştü sonra niye tekrar sarayı michael in annesini öldürmekle hapse attılar ki ayrıca dizide o kadar adam öldürüldü tek michael in annesi öldürülünce mi suç oldu ama yine de iyi oldu sonu bayağı hüzünlüydü.
    not: diziyi geçen yıl bitirdiğim için isimleri çok hatırlayamıyorum kb
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebel poet

benim dizide tek anlamadığım en sonda o başbakan yardımcısı mı ne o kadının koruması gelip hepsini kurtarmıştı hani sözleşmeye falan imza atmışlardı tüm suçlamalar düşmüştü sonra niye tekrar sarayı michael in annesini öldürmekle hapse attılar ki ayrıca dizide o kadar adam öldürüldü tek michael in annesi öldürülünce mi suç oldu ama yine de iyi oldu sonu bayağı hüzünlüydü.

Çünkü michaelin annesi michael kadar zeki olduğu için kimliğini çok iyi bir şekilde gizlemişti şirketten olduğunu kanıtlayamadılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihankrk

quote:

benim dizide tek anlamadığım en sonda o başbakan yardımcısı mı ne o kadının koruması gelip hepsini kurtarmıştı hani sözleşmeye falan imza atmışlardı tüm suçlamalar düşmüştü sonra niye tekrar sarayı michael in annesini öldürmekle hapse attılar ki ayrıca dizide o kadar adam öldürüldü tek michael in annesi öldürülünce mi suç oldu ama yine de iyi oldu sonu bayağı hüzünlüydü.

Çünkü michaelin annesi michael kadar zeki olduğu için kimliğini çok iyi bir şekilde gizlemişti şirketten olduğunu kanıtlayamadılar.

sanki sadece şirkettekiler mi öldü adamlar önüne geleni öldürüyordu bir ara mahone da o kadar tweener ı falan öldürdü ama serbet kaaldı işte
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cihankrk

quote:

sanki sadece şirkettekiler mi öldü adamlar önüne geleni öldürüyordu bir ara mahone da o kadar tweener ı falan öldürdü ama serbet kaaldı işte

Serbest kalmadi o mahone zaten o suclamalarla basi beladaydi

• 4. sezon 19. bölümü izledim.

Çok iyi bitti ama. Ya Linc yada Sara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARVEL -- 18 Ekim 2014; 20:16:22 >
  • Bugün açtım 1.bölümü ne duygulandım yaa
  • 4. sezon 3. bölümü bitirdim.

Mahone'a gerçekten üzülüyorum. En sevdiğim karakterler arasına girdi.
  • Seneler oldu biteli dizi,ama öylesi gelmedi bir daha,izlemeyenler çok şanslı,izliyecekler sıfırdan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4. sezon 21 ve 22. bölümü izledim.

Son sahnede cidden üzüldüm biliyordum ama yinede baya kötü oldu.

Aslında tam final bölümüydü ama bir bölüm daha var sanırım ondada 4 yıl içinde ne olduğunu gösterecek.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • işsiz kalmanın en güzel yanıda hiç izlemediğin hit dizilere başlamak

arrow , fringe , Breaking bad , prison break , homeland bir sürü güzel dizi kaçırmışım bunca sene eksik varsa ekleyin

yanlız bu arşiv işine .amıunda ve kickssto fazlasıyla yetiyor bir sürü private site topladım ama en çok işime yarayan bu 2 site diğerlerine hiç gerek yokmuş en iyisi public . üstelik blu-ray ve 1080 p den aşşağı indirmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 22 Ekim 2014; 3:45:33 >
  • @Jakoß
    Dexter,Sons of Anarchy,24,Lost,Hannibal,True Detective bunları öneririm hocam.Yinede konusuna,türüne bakıp öyle başla tabi herkesin beğendiği şeyler değişiyor.
  • Lost, Spartacus, Sherlock, Hannibal öneririm.
  • 4. sezon 9. bölümü bitirdim.

Bellick'in yaptığı fedakarlık duygulandırdı gerçekten. Efsaneye elvada.

• 4. sezon 12. bölümü bitirdim.

Tam her şey bitti derken yeni bir olay daha başladı. Self'ten böyle bir şey beklemezdim.
  • Diziyi bitirdim.

Dizi gerçekten çok iyiydi ama Breaking Bad' de aldığım heyecan vs. başkaydı.

Breaking Bad' i bitirdim şimdi Prison Break' de bitti sıra Lost' ta
  • Yabanci dizi izlemeye bu dizi ile basladim 5 sene once felan star'da turkce dublaji ile izlemistim hayran kaldim. İnternet yoktu ,gelecek haftayi iple cekerdim. Sonra internet baglattim , seri seri izlemeye basladim ve son sezonda 4,bolumden sonra biraktim.. Şu sycall muhabbeti mi ne vardi. İnanilmaz derece de bozmustu , iceriginden kopmustu .Dizi , aklimda efsane olarak kalsin diye izlemeyi biraktim. Bu diziden sonra hicbir yabanci dizi izliyemem saniyordum ta ki breaking bad ile tanisana kadar. Onu da cok cabuk bitirdim cok pismani.

Herneyse size soracak olursam arkadaslar ; son sezon 4.bolumden itibaren izlemeye devam edeyim mi ? Finalini cnbc-e 'de şans eseri gormustum. Sonunda ne oldugunu biliyorum yani..

• quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

Diziyi bitirdim.

Dizi gerçekten çok iyiydi ama Breaking Bad' de aldığım heyecan vs. başkaydı.

Breaking Bad' i bitirdim şimdi Prison Break' de bitti sıra Lost' ta

benim sıram 5-6 sende önce prison break ti . İlk yabancı dizim pb idi. o yuzden yeri ayrıdır. sabahladıgımı hatırladım. Sonra breaking bad lost sırasıyla gittim
  • 
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.