Şimdi Ara

Prison Break - 5. Sezon Bitti (640. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.000
Cevap
116
Favori
607.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben daha devam ediyorum 2. sezondayım, Prison Break oyunu varmış oynayan, oyun videolarını izleyen var mı? Dizi bitince oyunu indireyim mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAVUSm

Ben daha devam ediyorum 2. sezondayım, Prison Break oyunu varmış oynayan, oyun videolarını izleyen var mı? Dizi bitince oyunu indireyim mi?

Bi ara bende merak sarmıştım ama oyunda karakterler diziden farklı diye vazgeçmiştim sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be , 4.sezonu biraz zorlama olsada efsane diziydi
  • 1. sezon 9. bolum yok boyle. dizi.harika sarıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: farego

1. sezon 9. bolum yok boyle. dizi.harika sarıyor..

Sen asıl 1. Sezon son 2 bolumu izle

• Bu dizide mantık hataları nedir.

• quote:

1. sezon 9. bolum yok boyle. dizi.harika sarıyor..

edit: bitirdiğini sanıp spoiler vermiştim hemen sildim , sen asıl 1. sezonun son 2 bölümü izle sonra gör en iyi bölümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 29 Eylül 2013; 13:30:37 >
  • quote:

Bu dizide mantık hataları nedir.

Beni en çok rahatsız eden olay; hikaye Temmuz ayında geçmesine rağmen, Fox River'in karla kaplı görüntüsüydü... Bu sahne ilk sezonun büyük hatalarından biridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: squhze

quote:

Bu dizide mantık hataları nedir.

Beni en çok rahatsız eden olay; hikaye Temmuz ayında geçmesine rağmen, Fox River'in karla kaplı görüntüsüydü... Bu sahne ilk sezonun büyük hatalarından biridir.

Halı olayında da cok mantıı hataları vardı. Tamam plan yapılıyor ama tum olasılıklarda tesaduf vardı.

Bir yandan inandırıcı gelde bile. Kimse tesaduflere bu kadar lnanmak istemez.

sonucta bir.muhendislik işleyen bir iş

bilim kurgu

ajan

Matematik fizik

Aşk Aksiyon gerilim oynanan bu flmde bunları yaparken cok tttitiz olmak gerekiyor ki Bu konuda geride kalmışlar.

:) cok ince dusunulmeyen noktalar var fakat izleyici en cok buna dikkat eddr.

• 2.Sezonda doğru düzgün senkron sorunu olmayan Türkçe altyazı yok mu?Bir kaç yerden indirdim senkron sorunu oluyor.Yazı önce geliyor.Benim dizi 720p olanı.Buna uygun altyazı yok mu 2.sezon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

2.Sezonda doğru düzgün senkron sorunu olmayan Türkçe altyazı yok mu?Bir kaç yerden indirdim senkron sorunu oluyor.Yazı önce geliyor.Benim dizi 720p olanı.Buna uygun altyazı yok mu 2.sezon.

sekron her yerde aynı kayma yapıyorsa yani her yerde 2 sn önceden geliyorsa türkçe altyazı.com'un sitesinde senkronlama kısmı var oradan düzeltilebilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GandalfvsDumbledore

quote:

2.Sezonda doğru düzgün senkron sorunu olmayan Türkçe altyazı yok mu?Bir kaç yerden indirdim senkron sorunu oluyor.Yazı önce geliyor.Benim dizi 720p olanı.Buna uygun altyazı yok mu 2.sezon.

sekron her yerde aynı kayma yapıyorsa yani her yerde 2 sn önceden geliyorsa türkçe altyazı.com'un sitesinde senkronlama kısmı var oradan düzeltilebilir..

Evet her yerde bir kaç saniye yazı önce geliyor.2.sezonda 3 bölüm izledim hepsinde böyle geri kalanı da böyledir muhtemelen.Bir kaç yerden indirdim 23.97 fps 25 fps hepsinde aynı sorun var.1.sezonda sorun yoktu.2.sezon için sorunsuz altyazı indirebileceğim bir yer var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GandalfvsDumbledore

quote:

Evet her yerde bir kaç saniye yazı önce geliyor.2.sezonda 3 bölüm izledim hepsinde böyle geri kalanı da böyledir muhtemelen.Bir kaç yerden indirdim 23.97 fps 25 fps hepsinde aynı sorun var.1.sezonda sorun yoktu.2.sezon için sorunsuz altyazı indirebileceğim bir yer var mı?

Ben prison breaki izleyeli 3-4 sene oluyor. Altyazı ile uğraşmadım o yüzden. Ama başka dizilerde dediğin sorunla karşılaştım. Hatta bazı filmlerde altyazı bulamıyorsun öyle durumlardahttp://www.turkcealtyazi.org/convert/index.php adresinden senkronize ediyorum altyazıyı. sorun kalkıyor. Altyazı aramadım yani bilmiyorum senin sorun başka nasıl çözülür
  • Bir daha boyle bir dizi asla gelmeyecek Bir Bolum bittiginde oyle bir yerde bitiyorki hemen yeni bolumu izlemek istiyorsun
  • 5. Izleyisime bu gece basliyacagim dizi

• quote:

Orijinalden alıntı: vinsenty

Bir daha boyle bir dizi asla gelmeyecek Bir Bolum bittiginde oyle bir yerde bitiyorki hemen yeni bolumu izlemek istiyorsun

ben breaking bad'i beğendim. Kesinlikle prison break kadar aksiyon dozu yüksek değil ama kurgu olarak tatmin ediyor. Bölüm bitince öteki bölümü izleme arzusu da veriyor. Ama bazen biraz yavaşlıyor breaking bad
  • Birkaç yıl olmuştu son izleyişimden sonra.3 hafta önce başladım yine en baştan.10 dk önce 4. sezon son bölümü bitirdim, çok fena..

O değil de yok ki Sucre gibi bir dostumuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnrbK -- 26 Ekim 2013; 17:22:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EDDIEDz

Diziyi bitireli yıllar olduğu için hatırlamıyorum fazla ama; @Kürşat.

brad diziden çıkmasında dış bi' faktör yok bildiğim kadarıyla dizinin başından beri çıkarcı, adi kısaca kötü bi adam olarak tanımlanıyordu.Bu yüzden dizi bitmeden delikanlı gibi iyi biri olarak ölmek istemiştir senaristten benim tahminim.Scylla olayı ise daha önce bu adamlara karşı koyabilen bir tehlike, adam, grup yoktu bu yüzden olabilir hatırlamıyorum pek

Diziyi bitirenler için;

diziyi özleyenler breakout kings dizisinde T-Bag 'in tekrar hapishaneden kaçışını ve yakalanışını izleyebilirler bölümü hatırlamıyorum

Hocam baktım da 1. sezon 3. bölümmüş bu. Bu dizi neden T-Bag'i gösteriyorki? Yapımcıları Prison Break dizisi yapımcıları mı acaba? Ayrıca tek bölüm oynamış. Sadece bu bölümü izlesem T-bag için çok fazla yabancılık çeker miyim diğer karakterlere?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufsk

quote:

Orijinalden alıntı: EDDIEDz

Diziyi bitireli yıllar olduğu için hatırlamıyorum fazla ama; @Kürşat.

brad diziden çıkmasında dış bi' faktör yok bildiğim kadarıyla dizinin başından beri çıkarcı, adi kısaca kötü bi adam olarak tanımlanıyordu.Bu yüzden dizi bitmeden delikanlı gibi iyi biri olarak ölmek istemiştir senaristten benim tahminim.Scylla olayı ise daha önce bu adamlara karşı koyabilen bir tehlike, adam, grup yoktu bu yüzden olabilir hatırlamıyorum pek

Diziyi bitirenler için;

diziyi özleyenler breakout kings dizisinde T-Bag 'in tekrar hapishaneden kaçışını ve yakalanışını izleyebilirler bölümü hatırlamıyorum

Hocam baktım da 1. sezon 3. bölümmüş bu. Bu dizi neden T-Bag'i gösteriyorki? Yapımcıları Prison Break dizisi yapımcıları mı acaba? Ayrıca tek bölüm oynamış. Sadece bu bölümü izlesem T-bag için çok fazla yabancılık çeker miyim diğer karakterlere?

Breakout kings dizisinde hatırladığım kadarıyla bir grup polis sadece hapishaneden kaçanlarla ilgileniyordu, prisonlada yapımcılarının bi bağı vardır herhalde o yüzden T-bag 'in prisondaki son haliyle 1 bölüm gösteriyolar yani
    prison bittikten sonra t-bag bir kere daha kaçıyor o dizide

Yukardaki ağır bi spoiler değil bu arada nolur nolmaz diye koydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicotinell

quote:

Orijinalden alıntı: vinsenty

Bir daha boyle bir dizi asla gelmeyecek Bir Bolum bittiginde oyle bir yerde bitiyorki hemen yeni bolumu izlemek istiyorsun

ben breaking bad'i beğendim. Kesinlikle prison break kadar aksiyon dozu yüksek değil ama kurgu olarak tatmin ediyor. Bölüm bitince öteki bölümü izleme arzusu da veriyor. Ama bazen biraz yavaşlıyor breaking bad

+1

• 
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.