- x
İPHONE 3G EKRANDA DİJİTAL BEYAZ ÇİZGİLER ÇIKTI YARDIM
8 Cevap2190 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

225 Mesaj
22 Mayıs 2012; 11:22:47 

Merhaba arkadaşlar iphone umun ekranında beyaz çizgiler oluştu.dokunmatiği iyi işliyor ama ekran kötü görünüyor bir arkadaşa gösterdim onda blackberry vardı bu bende de oluyor dedi ekranına bastırınca oluyor dedi.dün akşam düzeldi tekrar ama şimdi şarja takınca tekrar aynısı oldu

İmzanız kural dışkısıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

49 Mesaj
24 Mayıs 2012; 14:29:51 

ekran yalan olmuş. daha dorusu ekrandan çıkan ufak soketli film. değişim ister

225 Mesaj
25 Mayıs 2012; 0:31:10 

quote:

Orijinalden alıntı: serkaltun

hocam geçen gün elimdeyken tam yerini buldum.arkada bir yere bastırıyorum hafifce çok bastırırsam olmuyor hafifçe bastırmak lazım öyle bastırınca normale dönüyor acaba o dediğiniz filmle mi alakalıdır?filmi ne kadar acaba benim aklıma o kapağı açıp kağıt sıkıştırmak geldi appale servislerinde yapabilirler mesela sizce ne yapmalıyım?

İmzanız kural dışkısıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Mayıs 2012; 1:02:23 

quote:

Orijinalden alıntı: şey sadece üye?

hocam geçen gün elimdeyken tam yerini buldum.arkada bir yere bastırıyorum hafifce çok bastırırsam olmuyor hafifçe bastırmak lazım öyle bastırınca normale dönüyor acaba o dediğiniz filmle mi alakalıdır?filmi ne kadar acaba benim aklıma o kapağı açıp kağıt sıkıştırmak geldi appale servislerinde yapabilirler mesela sizce ne yapmalıyım?

Bendede oldu bu olay 3 , 5 saat sonra düzelmeye basladi yavas yavas üzerine bide restore yaptim tamamen düzeldi ekran filmi koptu sanmistim nasil düzeldi saşırdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

238 Mesaj
25 Mayıs 2012; 1:23:02 

Bir pikselde kırmızı mavi ve yeşil renkleri mevcuttur. Bu renklerin üçü birden aktif olduğunda beyaz renk elde edilir. Beyaz elde ediliyorsa piksel sorunsuz çalışıyor demektir. Yani sorununuz bence ekran bozukluğu kaynaklı değil. Ekrana giden bağlantılarda bir kısa devre olası diye düşünüyorum. Jailbreak yaptıysanız yazılımından da kaynaklı olabileceğinden bahsedecektim fiziksel etki uygulayarak düzeliyor olması bu teoriyi çürütür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B. Bulut -- 25 Mayıs 2012; 1:25:46 >

İnsanlarda iki gözden gelen görüntülerin senteziyle oluşan yeni görüntü (gördüğümüz görüntü) 120 derecelik bir açıya sahiptir.

twitter: @121derece

49 Mesaj
25 Mayıs 2012; 11:29:00 

quote:

o film ekranın bir parçası malesef ekranı komple değiştirmen lazım. bu şekil bir ağrıza için darbe alması yada içinin açılmış olması gerekir genellikle. daha önce müdahale ettirdin mi cihaza

225 Mesaj
25 Mayıs 2012; 11:38:24 

quote:

o film ekranın bir parçası malesef ekranı komple değiştirmen lazım. bu şekil bir ağrıza için darbe alması yada içinin açılmış olması gerekir genellikle. daha önce müdahale ettirdin mi cihaza

dediğiniz gibi bunu 2. el almıştım dokunmatiği değiştirdim demişti.o ara bozulmuşitur heralde.

49 Mesaj
25 Mayıs 2012; 14:21:21 

quote:

dediğiniz gibi bunu 2. el almıştım dokunmatiği değiştirdim demişti.o ara bozulmuşitur heralde.

ozaman ekran değişimi en garanti çözüm. istersen bu konuda yardımcı olabilirim

125 Mesaj
8 Ağustos 2012; 11:48:56 

quote:

değişim gerektirebilir

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Donanım sorunları, Aksesuarlar, Yedek parça » İPHONE 3G EKRANDA DİJİTAL BEYAZ ÇİZGİLER ÇIKTI YARDIM
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250