Şimdi Ara

The Master (2012) | Paul Thomas Anderson | Joaquin Phoenix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tür:Dram
    Yönetmen:Paul Thomas Anderson
    Oyuncular: Amy Adams, Joaquin Phoenix, Thomas Jane, Philip Seymour Hoffman, Jeremy Renner, Deborah Ann Woll, Paul Thomas Anderson, Tom Archdeacon, Philip Baker Hall, Jason Beghe
    Görüntü Y.:Robert Elswit,
    Senaryo:Paul Thomas Anderson

The Master (2012) | Paul Thomas Anderson | Joaquin Phoenix

Paul Thomas Anderson, 1950′lerde entellektüel bir bilim adamının çevresindekileri etkilemeye başlaması ve işi ileri götürerek bir tarikat kurmasını anlatıyor.Scientology tarikatının kurucusu Ron Hubbard’dan esintiler taşıyan ana karakterin PTA’in favori oyuncusu Philip Seymour Hoffman tarafından canlandırılacağı filmde Joaquin Phoenix, Amy Adams, Laura Dern, Madisen Beaty ve Jesse Plemons da yer alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X@ndeR -- 8 Şubat 2013; 1:30:03 >

• Joaquin Phoenix bırakmamış mıydı ya aktörlüğü.
  • Joaquin Phoenix dayanamadı herhal.. o değil de Paul Thomas Anderson' ın filmleri güzel olur. aldım listeye
  • Çıkınca izlerim ama pek umutlu değilim açıkcası.
  • scientology tarikatıyla alakalı diyorlardı .oscarlarda en iyi film adaylarından olacaktır çok büyük ihtimalle.
  • merakla bekliyorum konu güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Çıkınca izlerim ama pek umutlu değilim açıkcası.

Merak ettim neden umutlu değilsiniz acaba? Genelde beklentiler çok yüksek bu filmden ve ilk teaser klibi de bu yönde düşünenleri destekler nitelikte bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imeasy

quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Çıkınca izlerim ama pek umutlu değilim açıkcası.

Merak ettim neden umutlu değilsiniz acaba? Genelde beklentiler çok yüksek bu filmden ve ilk teaser klibi de bu yönde düşünenleri destekler nitelikte bence.

Yavaş bir işlenisi var gibi geldi başroldeki adamda çok itici o yüzden ama tabi bunların hepsi önyargı kabul ediyorum .

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X@ndeR -- 15 Temmuz 2012; 19:22:05 >
  • Joaquin Phoenix bu sene alacak gibi oscar'ı. fragmanlardan bile belli oluyor süper oynadığı.
  • şu film çıksa da bir an önce izlesek.
  • buyrun türkçe altyazılı fragman

https://www.youtube.com/watch?v=w650yDyrKSo

ülkemizde 9 kasımda vizyona girecekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goldstein -- 24 Ekim 2012; 13:05:12 >
  • DVDRiP gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

DVDRiP gelmiş

Allah !!!
  • Film mükemmeldi.Bunun ve Anne Karenina'in adaylık alamaması Oscar'ı pek de ciddiye almamamız gerektiğinin bir kanıtı olsa gerek.
  • altyazı bulabilen var mı?
  • juaquin phonix'in en sevdiğim filmi the signs'tır. sizin için hangi filmi daha başarılıydı millet?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asal sayı

altyazı bulabilen var mı?

Telif hakları yüzünden Türkçe altyazı sitelerinde filmin altyazısının bulundurulması yasak.
    Ama google'dan İngilizce altyazıya ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

Orijinalden alıntı: asal sayı

altyazı bulabilen var mı?

Telif hakları yüzünden Türkçe altyazı sitelerinde filmin altyazısının bulundurulması yasak.
    Ama google'dan İngilizce altyazıya ulaşabilirsiniz.

kötü olmuş bu, ne zamandır bekliyordum filmi. ingilizcem de yeterli değil malesef
  • BluRay de geldi bu arada
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.