Şimdi Ara

Bmw 1.16 Yardım :))

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 2005-2007 model aralıgında 1.16 almak istiyorum fakat donanım ve opsiyon secenekleri hakkında bilgim yok kullanan bilen arkadaslar varsa tavsiyelerini bekliyorum

• ???? güncellll
  • kardeşim kesinlikle merak etmeni tavsiye etmem çünkü 1.16 hem çok yakan bi araç hem de performans olarak hiç bir şeyi olmayan bi metal yığını onun yerine (heralde 30-40k bi aralığın var) 2. el dizel jaguar x-type yada ford mondeo tarzı arabaların senn için daha faydalı olacağını düşünüyorum 1.6ltlik aracın vergisi cazip gelse bile bu alacağın araçlar 2006-2007 model olduğu için araçlar 5-6 senelik olur ve vergi avantajın olacaktır bi tanıdığımın 1.16sı var 100kmde basmadan ortalama yakıt tüketimi 10lt ile 12 lt arası değişiyor kesinlikle benzinli arabaya girme derim ama donanımını ille merak ediyosan sayıyım:

1.16i...
    donanım paketleri genelde standart geldi bu araçların abs, ebd, elektrikli camlar ve aynalar, bussiness müzik seti, steptronik şanzıman yok düz şanzıman, bi-xenon zaten yok :) , yani adı bmw olacak diye almak istiyosan al ama sonra sıkıntı yaşarsın kısaca tavsiye etmem tüp falan da taktırma motorunu mahveder tüp zarar vermez deseler bile inanma inanılmaz zararlı

hayırlı günler dilerim istersen önerdiğim araçları pm atabilirim ..

• Bu yazidan sonra donup bakmaz bence :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BMW'de büyük motor alacaksın. En az 2000cc...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.