- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Dideral kullananlar kullanmış olanlar
19 Cevap12084 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

165 Mesaj
21 Mayıs 2012; 15:31:50 

hangi rahatsızlık için kullanıyorsunuz ya da kullandınız? olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir?

bu ara ihtiyacım var sanırım ona

10.12.2008

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Mayıs 2012; 15:33:25 

ben amfinin önünde sunum yapacağım zaman atıyorum bir tane tüm heyecanımı alıyor.

165 Mesaj
21 Mayıs 2012; 15:37:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Yoshimitsux

ben amfinin önünde sunum yapacağım zaman atıyorum bir tane tüm heyecanımı alıyor.

ben de onun için kullanıcam. evde denemiştim :D ruh gibi olmuştum konuşmak ağzımı açmak dahi istemiyordum. değişik etkiledi. ama okuduklarım vs heyecanı aldığı yönde. O heyecanı kaygıyı atıyorsa üzerinden 2 3 tane atıcam sunumdan önce

10.12.2008

Uzaklaştırılmış
21 Mayıs 2012; 15:40:13 

2-3 tane atılır mı hocam aman diyim güçlü bir ilaç çünkü. her ilacın yan etkileri falan vardır aşırıya kaçmamak lazım. 1 tane yeterli olur sanırım.

503 Mesaj
21 Mayıs 2012; 15:50:00 

Sunumdan yarım saat önce 1 tane atarsın, kalp atışını, dudak titremesini felan önlüyor..
Birkaç tane atarsan mide bulantısı yapıyor.

There is no spoon

7650 Mesaj
21 Mayıs 2012; 15:53:30 

Kaç mg?

1607 Mesaj
21 Mayıs 2012; 15:56:39 

fiziksel olarak sakinim ama içimde fırlama var hangi ilaç lazım içimdeki ölü fırlamayı kürtajla lan noluyo 9 puan isterim bak

271 Mesaj
21 Mayıs 2012; 16:01:38 

böyle ilaçların bağımlılık yapma derecesi nedir

seviyorsan git konu� bence

165 Mesaj
21 Mayıs 2012; 16:17:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

böyle ilaçların bağımlılık yapma derecesi nedir

bunun net bir cevabı olacağını sanmıyorum ben. kişiye göre değişecektir bağımlılık derecesi muhtemel.

10.12.2008

165 Mesaj
21 Mayıs 2012; 17:46:55 

başka kullananlar oldu mu

10.12.2008

165 Mesaj
22 Mayıs 2012; 16:54:28 

*

10.12.2008

Uzaklaştırılmış
22 Mayıs 2012; 16:58:20 

psikiyatrik ilaç içme çok zararlıdır.ben kullandım çok pişman oldum.vücut olarak gelişmeni engeller.uyuşturucu gibi etki eder.

daha önce yazdığım mesaj.

kötü bir durum asosyallik kardeş düzeltmelisin.ama burda psikoloğa git diyorlar.her zamanki mesajımı yazayım bir kişi daha psikiyatriden ve ilaçlarından dert çekmesin.pskiyatrik abd tarafından kurulmuş hastaları kontrol altına almak ve hasta insanların geçtiği kötü durumları görüp başka insanları o hale sokmayıp kendine işgücü yaratmak için vb kurulmuş sahte bir bilimdir.ilaçları hastalığı daha kötü yapar,sıkıntı yapar,katillik ve intihar yapar kanser yapar vb hatta bir yerde gördüm yılansı hareket yapar yazıyordu belki eşcinsellik bile yapar.o yüzden psikiyatriste görünme psikolog neysede.ilk başta kitap film izle oyun oyna ders çalış bunları yoketmeye çalış sonrada insan içine çık.linklere bak ve yazıyı oku.

http://bianet.org/biama...c-alan-bu-kitabi-okusun

http://ekonomi.milliyet...011/1438254/default.htm

radikalde konuyla ilgili çıkan bir habere göre ilaçlar hakkında dönen şöyle spekülasyonlar mevcuttur:

1- depresyonların tedavisinde kullanılan ilaçlardan özellikle seçici serotonin geri alım engelleyicisi (ssri) grubundan ilaçların özellikle birkaçı, homisid (başkasını öldürme), suisid (kendini öldürme) hatta her iki davranışa birden yol açabilir.
2- psikiyatrik ilaçlar, beyinde kalıcı hasara, kansere neden oluyor.
3- psikiyatrik ilaçlar, beyin biyokimyasını etkileyerek, daha doğrudan deyişle değiştirerek psikiyatrik bozuklukları tedavi ediyor. mesela yukarıda anılan ssri ilaçlar, beyindeki serotonin adlı biyoamin'in akışını hızlandırıcı etkiye sahiptir. başka ilaçlar da dikkate alınırsa, psikiyatrik ilaçlar, dopamin, noradrenalin üzerinden beyinde biyokimyasal değişmelere yol açarak sonuca ulaşıyor. halbuki söz konusu ruhsal bozuklukların, beyindeki biyokimyasal değişmeler sonucu ortaya çıktığı konusunda kesin kanıt yok.

165 Mesaj
22 Mayıs 2012; 17:05:24 

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı21

psikiyatrik ilaç içme çok zararlıdır.ben kullandım çok pişman oldum.vücut olarak gelişmeni engeller.uyuşturucu gibi etki eder.

daha önce yazdığım mesaj.

kötü bir durum asosyallik kardeş düzeltmelisin.ama burda psikoloğa git diyorlar.her zamanki mesajımı yazayım bir kişi daha psikiyatriden ve ilaçlarından dert çekmesin.pskiyatrik abd tarafından kurulmuş hastaları kontrol altına almak ve hasta insanların geçtiği kötü durumları görüp başka insanları o hale sokmayıp kendine işgücü yaratmak için vb kurulmuş sahte bir bilimdir.ilaçları hastalığı daha kötü yapar,sıkıntı yapar,katillik ve intihar yapar kanser yapar vb hatta bir yerde gördüm yılansı hareket yapar yazıyordu belki eşcinsellik bile yapar.o yüzden psikiyatriste görünme psikolog neysede.ilk başta kitap film izle oyun oyna ders çalış bunları yoketmeye çalış sonrada insan içine çık.linklere bak ve yazıyı oku.

http://bianet.org/biama...c-alan-bu-kitabi-okusun

http://ekonomi.milliyet...011/1438254/default.htm

radikalde konuyla ilgili çıkan bir habere göre ilaçlar hakkında dönen şöyle spekülasyonlar mevcuttur:

1- depresyonların tedavisinde kullanılan ilaçlardan özellikle seçici serotonin geri alım engelleyicisi (ssri) grubundan ilaçların özellikle birkaçı, homisid (başkasını öldürme), suisid (kendini öldürme) hatta her iki davranışa birden yol açabilir.
2- psikiyatrik ilaçlar, beyinde kalıcı hasara, kansere neden oluyor.
3- psikiyatrik ilaçlar, beyin biyokimyasını etkileyerek, daha doğrudan deyişle değiştirerek psikiyatrik bozuklukları tedavi ediyor. mesela yukarıda anılan ssri ilaçlar, beyindeki serotonin adlı biyoamin'in akışını hızlandırıcı etkiye sahiptir. başka ilaçlar da dikkate alınırsa, psikiyatrik ilaçlar, dopamin, noradrenalin üzerinden beyinde biyokimyasal değişmelere yol açarak sonuca ulaşıyor. halbuki söz konusu ruhsal bozuklukların, beyindeki biyokimyasal değişmeler sonucu ortaya çıktığı konusunda kesin kanıt yok.

asosyallikle nasıl bağlantı kurabildin merak ediyorum.
bu çok farklı bir durum.
beni o anki kaygılarımdan kurtaracaksa ilaç daha iyi hissettirecekse kullanırım.

10.12.2008

3405 Mesaj
22 Mayıs 2012; 17:08:02 

quote:

Orijinalden alıntı: thedo

hangi rahatsızlık için kullanıyorsunuz ya da kullandınız? olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir?

bu ara ihtiyacım var sanırım ona

ben kullandım o ilaç kalp çarpıntısı önler iyi oluyor yan etkisi yok ama günde yarım at. eğer 2-3 tane atarsan kalbin durur.

tr - skrx
tren oyunları

Uzaklaştırılmış
22 Mayıs 2012; 17:08:45 

quote:

asosyallikle nasıl bağlantı kurabildin merak ediyorum.
bu çok farklı bir durum.
beni o anki kaygılarımdan kurtaracaksa ilaç daha iyi hissettirecekse kullanırım.

daha kötü yapıyor.ben kullandım.ilacı içmeyi bir dönem bıraktım psikiyatrik hastalığım azaldı.kullanmaya başlayınca psikiyatrik hastalığım tekrar arttı.ayrıca verdiğim linklere bakar mısın?

165 Mesaj
22 Mayıs 2012; 17:18:33 

psikolojik değil bu ilaç. kalp ritmini azaltıyor sadece.

10.12.2008

Uzaklaştırılmış
22 Mayıs 2012; 17:20:10 

quote:

psikolojik değil bu ilaç. kalp ritmini azaltıyor sadece.

bence kullanma bu ilacı psikiyatrik rahatsızlıklarda kullanılıyormuş.ruh gibi olursun içersen robot gibi.

1541 Mesaj
22 Mayıs 2012; 17:20:28 

betabloker bu kalp ritmini yavaşlatır..

867 Mesaj
22 Mayıs 2012; 17:22:54 

Tamamen bitkisel hiç bir yan etkisi olmayan sakinleştiriciler var onlardan iç ya da direk bitki çayı iç.

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

44 Mesaj
22 Mayıs 2012; 17:30:34 

Kullanan tanıdığım var fazlası zararmış,kalp krizine falan yol açıyormuş doktor kontrolünde kullanmanı tavsiye ederim.

SÖZELCİLER BURAYA (Sorular,Bilgi Paylaşımı vs) 2013 Yeni Konu

... ama ona ceketimi verme önerimi reddetti.belki de onun dünyasında mevsim yazdı...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Dideral kullananlar kullanmış olanlar
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313