Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note olimpiyat özel versiyonu ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy Note olimpiyat özel versiyonu ortaya çıktı

2012 Londra Olimpiyatları'nda en önemli iletişim sponsorlarından birisi olacak Samsung, olimpiyata özel ilk ürünleri sergilemeye başladı.

Firmanın olimpiyata özel iki ürünü Samsung Galaxy Note ve Samsung Galaxy Y modelleri olacak. O2 operatörünün satışını yapacağı kutu içeriğinde İngiliz olimpiyat ekibini - Team GB simgeleyen parlak bir de arka kapak bulunacak. Samsung satılan her ürün başına 1 poundu geleceğin atletlerini yetiştirmek için Team GB'a bağışlayacak. Ürünü satın alanlar olimpiyat bileti çekilişine de katılmaya hak kazanacak.

Twitter üzerinden ise ürüne ait ilk kutu ve arka kapak örneği paylaşıldı. Modellerin kısa süre sonra piyasada olacağı belirtiliyor.

• türk bayrağı versiyonunu yapsınlar birde
  • SIII öncesi stok eritme çabası : ))

• MW3I

• hani Galaxy S3 ile Galaxy M olacaktı ?...

• Sadece İngiltere'ye özel kalmamalı.Diğer ülkeler içinde böyle bir jest yapılmalı.

• Keşke Türk bayraklı s3'ler çıksa Anında alırım walla

• Türk bayraklısı lazımmm :)

• Şanlı Türk bayrağı da isteriz
  • Türk Bayrağı istemiş herkes iyi güzel de Samsung bunu İngiltere'yi sevdiği için yapmıyor ki Olimpiyatlar İngiltere'de olduğu için yapıyor adamlar bunu milliyetçi duygularla yapsaydı önce Kore için yapardı (Samsung'un anavatanı Kore diye biliyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokooo -- 21 Mayıs 2012; 18:33:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokooo

Türk Bayrağı istemiş herkes iyi güzel de Samsung bunu İngiltere'yi sevdiği için yapmıyor ki Olimpiyatlar İngiltere'de olduğu için yapıyor adamlar bunu milliyetçi duygularla yapsaydı önce Kore için yapardı (Samsung'un anavatanı Kore diye biliyorum)

Bizde de Akdeniz Olimpiyatları var
  • Turk bayragina cok merakliysaniz cok guzel arka kapak stickerlar var arastirip bulursunuz burda yorum olsun diye konusmayin adim gibi eminim turk bayraklisi ciksa alan insan sayisi 100u gecmez ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Crumby

Turk bayragina cok merakliysaniz cok guzel arka kapak stickerlar var arastirip bulursunuz burda yorum olsun diye konusmayin adim gibi eminim turk bayraklisi ciksa alan insan sayisi 100u gecmez ;)

Bu yorumunuzu kınıyorum
  • UnionJack

S3 e turk bayraklı kapak bulmak zor olmayacak.

• uniquebloggertips.com

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkwasheree

quote:

Turk bayragina cok merakliysaniz cok guzel arka kapak stickerlar var arastirip bulursunuz burda yorum olsun diye konusmayin adim gibi eminim turk bayraklisi ciksa alan insan sayisi 100u gecmez ;)

Bu yorumunuzu kınıyorum

Ben de turklugu show olarak kullanan insanlari kiniyorum ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel olmuş

• quote:

Sticker almayı düsünüyorum da satan yer bulamadım ya. Iphone 3G için var internette S2 için olanından lazım kuzenime alacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.