Şimdi Ara

Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler (160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.798
Cevap
531
Favori
1.196.515
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: satcodx23

zeytinyağında özemden üst versiyonlarda var . mesela altın madalyalı zeytinyağları gibi şayet paranız varsa altın madalyalı bir kaç zeytinyağı söyleyebilirim. 1 avundukzade, 2 savrandere.

özem de altın madalyalı
    http://zeytindostu.org/yarismalar/zeytinyagi-kalite-yarismasi/oduller
    http://www.ozemzeytinyaglari.com/odullerimiz.xhtml
    altın madalyalı olmayanları bedava vermiyorlar onlarda para ile sonuçta.

• antireis A kullanıcısına yanıt
    Neden hocam bildiklerini benimlede paylasirmisin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ah ah imkanınız olsada köylülerin dip zeytini karıştırmadıkları ve bekletmeden sıktırdıkları yağ dan alabilseniz birdaha ambalajlı ürüne bakmazsınız kesinlikle 1Lt sini 16 tl den aldım bu yıl yağ sıkıntılı bulunmuyor zar zor 10 Lt bulabildim aydında oturmanın avantajı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksaray1

Neden hocam bildiklerini benimlede paylasirmisin.

Israrla soruluyor, bakın tam 1 aydır numune gondercek, 20 gün önce aradım hocam izindeyim dedi, eyvallah dedik, 1 hafta sonra geri aradım cenazemiz var dedi, basın sağolsun dedik bi süre daha bekleyin dedi tmm dedim, en Son 3 gün önce whatsapp dan yazdım tesadüfe bakın ki bu sefer de arkadaşın annesi vefat etmiş, basın sağolsun ama artık senden gelecek yağa ihtiyacım yok dedim, bana inandırıcı ve samimi gelmedi, aksine çok negatif elektrik aldım, satıcı önce dürüst olmalı, bu sebeple dikkat edin dedim, unutmadan bu arada birkaç defa mesajımı görmesine rağmen zahmet edip cevap bile vermedi, karar sizin iyi aksamlar.

• antireis A kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu valla bende şuan yaşıyorum 20 gündür beni size anlattıklarının benzerleri söyleye söyleye beni oyaladı.p.tesi elinizde bugun yolluyorum dedi cuma oldu dediki abı kusura bakma p.tesi elinde olucak şekilde bugun cıkarıyorum dedi gene gene yok. artık bende whattsupdan msj attım kardeş ben çinden mal getirtiyorum bu beklemeye bana yağ mağ yollama ben vazgeçtim dedim artık bugün. sadece fıyatı uygun olması bakımından ve yag geldikden sonra ücrretide gönderebilirsiniz dediği için alınabilir dıye soyledım ama basda yapmıs oldugu bu yanlıslar ilerisi için sinyaller verıyor.
  • quote:

Aynı sorunu valla bende şuan yaşıyorum 20 gündür beni size anlattıklarının benzerleri söyleye söyleye beni oyaladı.p.tesi elinizde bugun yolluyorum dedi cuma oldu dediki abı kusura bakma p.tesi elinde olucak şekilde bugun cıkarıyorum dedi gene gene yok. artık bende whattsupdan msj attım kardeş ben çinden mal getirtiyorum bu beklemeye bana yağ mağ yollama ben vazgeçtim dedim artık bugün. sadece fıyatı uygun olması bakımından ve yag geldikden sonra ücrretide gönderebilirsiniz dediği için alınabilir dıye soyledım ama basda yapmıs oldugu bu yanlıslar ilerisi için sinyaller verıyor.

Demek ki izlenimlerim doğruymuş, yazik birde utanmadan mesaj attı birkaç tane yok ben eğitimli bir insanım yok ben düzgün bir insanım, bu özellikleri bünyesinde taşıyan kişi söyleme gereği duymaz...

• arkadaşlar köklü yü gözardı etmeyin ben çok sevdim deneyin bence

• BEN 3-4 senedir bu yağı kullanıyorum ama fiyatı bununda çok çıkmış geçen sene 65 tl alıyorum sımdı 84,50 tl olmuş buda...

http://www.gelmekuzere.com/NATUREL-SIZMA-ZEYTINYAGI-5-lt-TENEKE-AMBALAJ,PR-19.html

buda erkan hasat olanıhttp://www.gelmekuzere.com/Erken-Hasat-Zeytinyagi-Soguk-Sikma-5L,PR-362.html 99,50 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 17 Ağustos 2015; 22:46:31 >

• quote:

BEN 3-4 senedir bu yağı kullanıyorum ama fiyatı bununda çok çıkmış geçen sene 65 tl alıyorum sımdı 84,50 tl olmuş buda...

http://www.gelmekuzere.com/NATUREL-SIZMA-ZEYTINYAGI-5-lt-TENEKE-AMBALAJ,PR-19.html

buda erkan hasat olanıhttp://www.gelmekuzere.com/Erken-Hasat-Zeytinyagi-Soguk-Sikma-5L,PR-362.html 99,50 tl

bunu denedim güzel yağ.

• mcroses kullanıcısına yanıt
    Kipada 3 litre 42 tl sızma zeytinyagı var.. Ayvalık yoresi olduguna dair holıgram etiketli... Aroması muthis @mcroses

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • okitai kullanıcısına yanıt
    başlık yanılttı beni, uyarınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksuzh

Kipada 3 litre 42 tl sızma zeytinyagı var.. Ayvalık yoresi olduguna dair holıgram etiketli... Aroması muthis @mcroses

markası ne acaba zeytinyağının? yemesi/tadı ağır mı? hafif mi acaba?
  • Yunanistandan 2 euroya 1 litre 0.2 asidite degerli soguk sıkım sizma zeytinyagi aldiktan sonra buranin zevki kalmadi acikcasi

• LostNdumb kullanıcısına yanıt
    marka neydi hatırlıyor musunuz? yunanistanda 0,2asit zeytinyağı fiyatları 8 euro civarı, sizin dediğiniz fiyat muhteşem o zaman.
  • herkese selam öncelikle yağın asiti olayına çok takılmayın 1 asit yağlar acı olur yemeklik yağ olayı esas 2 asittir tabiki tercihe göre değişir ama bizim bu muğla milas yöresinde böyledir biz bu işi yapıyoruz zeytinyağı fabrikamız var yemeklik yağ satımıda yapıyoruz ilgilenen varsa özelden konuşabiliriz
  • trgevent kullanıcısına yanıt
    Markasi liokarpi siyah kutuda

• Arkadaşlar elimde halen soğuk olarak kullandığım Aterna erken hasattan sonra geçen ilk kez Özgün Taş Baskı olanını açtım.

Şu an ikisi de mevcut. Kendi fikrimce kıyaslamasını şöyle yapabilirim, aslında aralarında çok fark yok diyebilirim, her ikisi de üstün kalite yağlar.

Ama şunu sorarsanız eğer, bir sonrakine hangisini alırsın?

Kesinlikle Özgün Taş Baskı olanını alırım. Onu açtıktan sonra Aterna bir kenarda atılı kaldı sanki :).
  • Başlığı okudukça ''sadece zeytin yağı tüketiyorum'' laflarını sıkça görüyorum ama tıbbi bir geçerliliği olduğunu sanmıyorum. Sonuçta zeytin-fındık-ayçiçek vs. yağları karışık olarak birini yemekte, diğerini salatada şeklinde kullandığınızda vücut için gerekli uzun-orta-kısa zincirli yağ asitlerinin hepsini almış olacağınızdan ideal tüketim bu olacaktır.

• Özgün-özem-aterna gibi yağların aroma farklarını tadanlar değerlendirebilir mi?

• Datça köy ürünleri zeytinyağını kullanan var mı arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.