Şimdi Ara

acaba?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar az önce telfonuma bir güncelleme geldi 5.1.1 gibi benim tlf yurtdışı cihazı gevey ile kullanıyorum acaba güncelleme yparsa tlf kapanma olasılıgı varmı merak ediyrum.. yani bir sorun olurmu..

• quote:

Orijinalden alıntı: tanemine

arkadaşlar az önce telfonuma bir güncelleme geldi 5.1.1 gibi benim tlf yurtdışı cihazı gevey ile kullanıyorum acaba güncelleme yparsa tlf kapanma olasılıgı varmı merak ediyrum.. yani bir sorun olurmu..

dostum surumu yukledigin anda telefonunu unut . artik sadece bir ipodun olur.!!! onun icin sakin hee surum yukseltme yoksa basebandin yukselir ve telefonun simkilitli konumuna duser.!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagakan7

quote:

Orijinalden alıntı: tanemine

arkadaşlar az önce telfonuma bir güncelleme geldi 5.1.1 gibi benim tlf yurtdışı cihazı gevey ile kullanıyorum acaba güncelleme yparsa tlf kapanma olasılıgı varmı merak ediyrum.. yani bir sorun olurmu..

dostum surumu yukledigin anda telefonunu unut . artik sadece bir ipodun olur.!!! onun icin sakin hee surum yukseltme yoksa basebandin yukselir ve telefonun simkilitli konumuna duser.!!!

peki ne yapmam gerek güncelemeyi nasil iptal etcem veya kendi internete baglanınca otomatik yaparsa.. bunun engellemenın bir teknigi yokmu?
  • dostum sen istemedigin surece cihaz kendi kendine hic bisey yapmaz.. cihazi itunese baglarken sakin update yapma yeter.!! ok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternete baglaninda otomatik guncellemez
    Sen
    Ayarlar
    Genel
    Yazilim güncelleme sekmesine girip yükle demedigin surece yazilim guncellemez
    Arasira telefonu acip kapattiginda ekrana yeni yazilim var guncellemek istiyormusunuz sorusu gelebilir onada hayir de bi problem olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: cagakan7

dostum sen istemedigin surece cihaz kendi kendine hic bisey yapmaz.. cihazi itunese baglarken sakin update yapma yeter.!! ok.

tmm inş.. girmem :) ya bunun bir engelli yokmu iptal etmek için.. güncellemeyi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanemine -- 21 Mayıs 2012; 11:21:08 >
  • Yok ne yazikki hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.