Şimdi Ara

LG Optimus True HD LTE, 489,90 Euro'dan Avrupa pazarına giriş yaptı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Nisan ayınının sonuna doğru yayımladığı basın duyurusunda, Optimus True HD LTE modelinin Avrupa yolculuğunun Almanya, Portekiz ve İsveç'ten başlayacağını açıklayan LG Mobile, fiyat konusunda bilgi vermemişti. Akıllı telefonun Portekiz fiyatı kısa bir süre önce ortaya çıktı: 489,90 Euro.

1.5 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm APQ8060 platformu, Adreno 220 grafik birimi ve 1 GB RAM'in güç verdiği Optimus Tue HD LTE'ye, Android ''Gingerbread'' işletim sistemi, 4.5-inç boyutunda ve 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde dokunmatik IPS ekran, Full HD video kaydedebilen 8 MP kamera ve 1830 mAh batarya eşlik ediyor.

• biz de çok daha pahalı olur bekleyip görmek lazım ...
  • LG ve Andorid 2.3 değişmez ikili.
  • nitro hd adında operatöre özel çıkmıştı çoktan şuan 1000-1100 filan bulunabiliyo kayıtlı şekilde şarjının iyi olmadığını yazıyolardı genelde ama ekran konusunda lg tek geçerim zaten normal ekranları bile baya fark atıoken hem hd hem ips baya iyidir
  • Tasarım hoşuma gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg neden halal ICS yerine 2.3 telefon çıkarıyor anlamıyorum.
  • Tasarımı çok hoş. Ama daha yüksek bir işletim sistemi olabilirdi.
  • 4,5 inç ekran, ekran kenarları oldukça geniş, tasarımı bana kaba geldi.
  • İşletim sistemine takılmakta haklısınız fakat o kadar da büyütülecek konu değil.LG Şu anda yıllardır piyasada olan kp500 modeli için bile firmware çıkartıyor.Bu telefonun da ICS güncellemesi muhakkak gelecektir.LG diğer markalar gibi değil yazılım konusunda.İçiniz rahat olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: RockForLive

İşletim sistemine takılmakta haklısınız fakat o kadar da büyütülecek konu değil.LG Şu anda yıllardır piyasada olan kp500 modeli için bile firmware çıkartıyor.Bu telefonun da ICS güncellemesi muhakkak gelecektir.LG diğer markalar gibi değil yazılım konusunda.İçiniz rahat olsun.

10 YIL SONRA gelecek ics yi ne yapayım. Adamlar yazılım özürlü sanki.P990 resmen takılıyordu İŞLETİM sisteminin sürümü bas bas bağırıyordu BENDE HATA VAR diye fakat adamlar halen çıkarmadıkları gibi birde İCS GÜNCELLEMESİ p990 a gelmeyecek diye açıklama yaptılar...

• bana göre lg sadece 'tırışkadan nağmeler' dir.

• Arkadaaşlar bende bu telefondan var yurtdışından geldi. Güvenlik kodunu unttum ve e-posta şifresinden de giremiyorum. fabrika ayarlarına dönmem gerekiyor nasıl yapabilirim. tel kapalıyken bazı tuşlara basarak fabrika ayarlarına dönülebilyor sanırım ama hangi tuşlar olduğunu bulamadım yardım edebilir misiniz?
  • İşletim sistemi diye takıntı yapanların acaba yüzde kaçı Windows XP kullanıyordur? Sanki çok önemli...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.