Şimdi Ara

Simkilitli Iphone4 Almalımıyım yoksa almamalımıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uygun bir fiyata Iphone 4 16g buldum. Cihazı gördüm gayet temiz. Tek sorun simkilitli oluşu. Satan kişi 5.0.1 FW YÜKLÜ BASEBAND 4.11.8 GEVEY BEKLİYOR dedi bana.
    Geveyide yakın bi zamanda çıkar dedi. Fakat 4.11.8 mağdurları etrafta baya çok. Fiyat 600 tl sizce napmalıyım

• 600 tl fiyat gayet uygun ama sim kiltli cihazdan çok çeken biri olarak alma derim çok uğraşırsın tamam gevey falan vs iş görüyor ama çok sıkıntı çektiriyor iyi düşün derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sim kilit falan kalmadı forumu iyi incele

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musfasa

Sim kilit falan kalmadı forumu iyi incele

direk ulaşabileceğim bir link varmı ?
    direk ulaşabileceğim bir link varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only34

Uygun bir fiyata Iphone 4 16g buldum. Cihazı gördüm gayet temiz. Tek sorun simkilitli oluşu. Satan kişi 5.0.1 FW YÜKLÜ BASEBAND 4.11.8 GEVEY BEKLİYOR dedi bana.
    Geveyide yakın bi zamanda çıkar dedi. Fakat 4.11.8 mağdurları etrafta baya çok. Fiyat 600 tl sizce napmalıyım

hangi ülkenin operatöründen sim kilitliymiş ?
  • 600 iyi bi fiyat degil mi?
    sim kilit falan kalmadi diyen arkadas eger SAM`den bahsediyorsa o yalan oldu..
    yani sim kilit gevey benzeri cihazlar haricinde kirilamiyor su anda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmerdal -- 20 Mayıs 2012; 13:08:26 >
  • quote:

Uygun bir fiyata Iphone 4 16g buldum. Cihazı gördüm gayet temiz. Tek sorun simkilitli oluşu. Satan kişi 5.0.1 FW YÜKLÜ BASEBAND 4.11.8 GEVEY BEKLİYOR dedi bana.

200 lira daha koy geveyli al... bnce 600 tl cok demis .. cunku suan sadece ipod gorevi gorur ve ipodlarda 300 400 tl.. onun icin basina bela alma zaten geveyin cikacagida belli degil ya birde cikmassa gevey napicaksin onuda dusun.!!!

• Fiyat pahalı değil ama geveyle çok uğraşırsın benden söylemesi

• quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

quote:

amerikadan gelmiş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

quote:

amerikadan gelmiş

buyuk ihtimal kontratli att cihazidir... onlarda bircu odenmeden acilmiyo.. belkide calintidir yurtdisinda... bilemessin forumdaki att cihazlari bolumune gir gorursun ne demek istedigimi .. bu durumdan dolayi kim cihazini actiramadi.!!!

• quote:

hacı tek kelime alma...300 daha fazla ver sim unlock al...benim iphone 4 gevey sim kilitli açana 300 tl benden...o kadar yani...düşün!
  • sakın almak gibi bir hata yapma
  • ipod niyetine kullanilabilir

• bu zamana kadar hiç sim kilitli almadım, almam da. dertsiz başıma dert açmaya gerek yok..
  • öğrendiklerim ve duyduklarımdan sonra almıyacağım. baya sorun yaşayan arkadaşlar var. gevey bekleyen arkadaşlara allah sabır versin 3e 5e bakmayıp simfree alıcaz artık
  • quote:

öğrendiklerim ve duyduklarımdan sonra almıyacağım. baya sorun yaşayan arkadaşlar var. gevey bekleyen arkadaşlara allah sabır versin 3e 5e bakmayıp simfree alıcaz artık

aynn dostum .. bnde simfree kullaniyorum suan.!👍

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.