Şimdi Ara

İp4 turkcell - vodafone şarj süreleri hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihazim iphone 4 düne kadar vodafone ile kullaniyordum dün turkcell hattimla kullanmaya basladim ama turkcellde bariz bi sekilde sarj konusunda sıkıntı gordum
    Son tam full şarjdan sonra vodafone sabaha kadar %100 yada taş çatlasin 98-99'lara düşerdi ama turkcell takılıyken sabah 6 da şarjdan tam olarak aldigim halde saat 10 da baktigımda %89'a düşmüştü
    Acaba boyle bir kullanim farki varmi yoksa bi yerlerde sorunmu var
    Tecrübesi olan arkadaslardan görüş alabilirmiyim?
    Not: her iki hattada veri ve 3g acik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bulunduğunuz yerde Turkcell'in çekim alanı düşük olabilir. Bu yüzden bağlanmaya çalışırken daha fazla sarj yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgunSelim

Bulunduğunuz yerde Turkcell'in çekim alanı düşük olabilir. Bu yüzden bağlanmaya çalışırken daha fazla sarj yer.

katılıyorum bizim evde de avea 3g cekmiyor o yüzden cok sarj gidiyordu geceleri su an turkcell deyim 3g full çekiyor sarj da normal
  • Valla olabilir ama 3g ya full yada fullden bi cubuk asagida cekiyor O zaman evdeyken 2g de kullanayim diyorsunuz bide oyle deniyim zaten wifi evde var datayida kapatmak lazim

• Evdeyken zaten data kullanımını acmak bana oldum olası gereksiz gelmiştir. Hem şarjı yiyor hem de wifi'ye göre daha yavaş işlem yapılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekim ve kapsama olayı çok etkiliyor.
    Benimde evimde avea 3g sıkıntılı bazı yerde çekiyor bazı yerde çekmiyor, turkcellde sıkıntı yok hep çekiyor iphone'i me avea hattımı taktığımda şarj süresinde bariz farklılık görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimhd -- 20 Mayıs 2012; 17:58:09 >
  • Bende bu konuda turkcelli basarili dusunurdum ama takip ediyorum sabahtan beri cok sık şebeke degistiriyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.