LoL Dünyasının En iyi takımı : CLG.EU < !
53 Cevap6832 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

0 LOL Mesajı
359 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:05:30 

Kısa haber niteliği taşıyan bir yazı ile karşınızdayım

Öncelikle şu sıralar olan değişikliklere göz atalım ;

- Voyboy Dignitas'tan ayrıldı.
- Saintvicious CLG.NA'dan ayrıldı ve Voyboy yerine geçti.
- HotshotGG Top lane'de kendi bölgesinde bile trollerken hiç tanımadığı Jungler bölgesine geçiş yaptı.

Bunlar NA bölgesinin haberleriydi şimdi bir de EU.West bölgesine göz atalım ;

- SK Gaming'in Mid lane rolünü üstlenen Ocelote <kendi kanaatimce M5,TSM,CLG.Eu maçlarında gösterdiği başarısız profilden ötürü [M5 4 kişi kalmasına karşın oyunda nashor'u kaptırıp Ace yemişlerdi ve ardından Hepsi Surrend. çekip Rage quit çektiler]> SR Kev1n ile rolleri değiştirdi.
Açıklaması da şu şekildeydi : "Mid bölgesi için her zaman farm yapmak gerekiyor ben istemiyorum her zaman farm yapmak,top lane daha aksiyon dolu ve orayı seçtim." bakalım durumlar neyi gösterecek SK Gaming için.

- TSM'in klasik Reginald vakası hala devam ediyor,hatta Scarra dalga bile geçmişti : "Merhaba ben Reginald,oynamayı bilmem ama size çok fena kızarım."

Şimdi gelelim iki kral'a ;

- Moscow Five : Şu aralar performansları düşük bile olsa ki son CLG.Eu maçlarında çok kötü ezilmelerine rağmen geri dönüş beklenilen takım.

ve özellikle Gosu Pepper OoO adlı support rolünü üstlenen şahıs iki de bir "Rage,DC" atıp takımı yalnız bırakmazsa,M5'ten her performans beklenilebilir.
Not : Gosu bir maçta Wickd ile birlikte çok fena atışmışlardı,ama wickd iyi eleman "Sen çok iyi oyuncusun niye böyle hareketlerde bulunuyorsun" filan deyip konuyu yatıştırmaya çalışmıştı.

***--CLG.EU--***

- Şu sıralar namağlup götürüyorlar her maçı,üstelik 2-0'lık serilerle ve ezici güç uygulayarak.
- "Froggen her zaman kendisi gibi oynarsa dünyanın en iyi mid ustası olabilir !" bunu ben değil Scarra diyor.

- Wickd arasıra kötü oynasa da ki bilhassa karşısında "Darien" gibi dünyanın en iyi solo top oyuncusuna karşın,istikrarlı bir oyuncu.

- Yellowpete pekala dünyanın carry listesine zirveden giriş yapmasa bile takım oyununu bilen oyuncu.

Peki CLG.EU neyi doğru yapıyor ?

öncelikle kesinlikle stratejilerini değiştirdikleri kesin ki takımı çok sağlam oyuncular barındırıyor.
Map kontrolleri keskin ve Oyundaki Objelere odaklı çalışıyorlar.(izleyenler hemen fark etmişlerdir.)

ve takım oyununa yönelik bol CC'li şampiyonlar seçiyorlar ve kazanıyorlar !

Kısaca ; şu anki takımların kozları :

CLG.Na = Voyboy,bigfatlp
TSM = Oddone,Chaox
M5 = Darien,Alex ich
Dignitas = Scarra,Crumbzz (yeni gelişmeleri bekliyoruz. Crumbzz Dignitas'a geçiş yaptı.)
SK Gaming = Candypanda (Gerçekten olağanüstü AD Carrylerden.SK'yi taşıyan bir numaralı adam.)
Curse = Saintvicious,Elementz (Elementz performansını son günlerde bilemiyorum,fakat bildiğim tek şey Elementz ile Saintvicious gibi iki eski dostun bir araya geldiği.)
CLG.EU = Pek yorum yapılmazsa da Froggen'in önderliğinde takım yıldız gibi parlıyor şu sıralar.

Sonuç olarak :
Şu anki Performanslara ve yapılan değişiklerin daha getirmediği sonuçlara dayanarak CLG.Eu'nun en iyi takım olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz,bekliyoruz gelecekte ne değişecek ?

tek bildiğimiz daha eğlenceli olacağı

Son.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ken B. -- 20 Mayıs 2012; 14:16:23 >

"Quis custodiet ipsos custodes ?".

0 LOL Mesajı
620 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:11:50 

TSM = Oddone,Chaox
TSM = Oddone,Chaox
TSM = Oddone,Chaox
TSM = Oddone,Chaox
TSM = Oddone,Chaox
TSM = Oddone,Chaox
TSM = Oddone,Chaox

#YOLO

478 LOL Mesajı
565 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:12:13 

Son duruma alıştıkları zaman skda iyi işler çıkartacak bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

0 LOL Mesajı
1366 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:17:15 

froggenin dikkat ettinizmi bilmem anivia oynarken item buildini rastgele yapıyor frozen mallet felan çıktığınıda gördüm

0 LOL Mesajı
359 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:17:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Lifad

TSM = Oddone,Chaox
TSM = Oddone,Chaox
TSM = Oddone,Chaox
TSM = Oddone,Chaox
TSM = Oddone,Chaox
TSM = Oddone,Chaox
TSM = Oddone,Chaox

Görmediğine dayanarak söylüyorum :

"şu anki
şu anki
şu anki
şu anki
şu anki
takımların kozları :"

0 LOL Mesajı
3094 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:18:12 

Ocelote solo'yu hiç beceremiyordu niye böyle birşey yaptı anlamadım.

0 LOL Mesajı
3625 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:19:30 

Na'Vi diye bir takım daha var.

Sırtlan eti kemirdi Halk onu fare sandi.

0 LOL Mesajı
2118 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:20:51 

ocelote mide döndü döndü, dönemedi SK çöker cidden. CLG.NA ve Dignitas'ın yaptıkları çok saçma, Voyboy'a rahat batmış arkadaş, dignitastasın, mvp seçildin falan filan, tamam CLG iyi takım da o takımda senle aynı rolde oynayan Hotshot varken niye gidersin ki. CLG zaten ayrı tip, adamlar dünyanın en iyi jungler'ı (bence) sainti Curse'a kaptırdılar. curse çok fena atak yapacak demedi demeyin. CLG.eu zaten bir numara, Wickd olsun Froggen olsun çok sağlamlar. M5'a diyecek söz yok adamlar çok güzel oynuyor değişik şeyler deniyorlar. Alex Ich de en iyi mid oyuncuları sıralaması yapılacak olsa ilk 3'e girer.

478 LOL Mesajı
565 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:22:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

Ocelote solo'yu hiç beceremiyordu niye böyle birşey yaptı anlamadım.

jaxla penta attı ayıp ediyorsun :D
bende bilmiyorum sıkıldı galiba ama şimdi ki mid daha iyi diyorlar ocede yapar ya :p izleyip göreceğiz

0 LOL Mesajı
359 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:22:30 

quote:

Orijinalden alıntı: iDrum

Haklısın !
Na'Vi,mTw gibi takımlarda sağlam takımlar fakat pek bir bilgim olmadığından,yalan bilgi olmasın diye eklemedim.

Varsa değişikliklerinden haberin,ekleyebilirim mesaja.

0 LOL Mesajı
20 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:25:03 

Bu takımların maçlarını nerden izliyebilirim ?

0 LOL Mesajı
660 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:25:23 

oceloteyi solotop oynarken çok izledim ve hepsinde fail oldu. 1 defa penta aldı diye mevki değiştirmesi çok saçma

0 LOL Mesajı
1913 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:25:30 

M5 takım olarak müthiş, CLG eu da bu aralar çok parlamaya başladı. Froggen'ın kötü oynadığı maç hatırlamıyorum.

107 LOL Mesajı
12598 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:27:31 

Bununla ilgili daha once acilmis bir konu vardi. Onun alitna devam etmeni tavisye ederim. Ayni haber icin 3-5 konu acilmasi rahatsiz edici bir durum.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Mayıs 2012; 14:30:26 

Anladık kardeşim aynı konudan 50 tane açmayın.

0 LOL Mesajı
1308 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:31:24 

froggen degisik buildler deniyor ve cok basarili adam.

0 LOL Mesajı
359 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:31:49 

quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Anladık kardeşim aynı konudan 50 tane açmayın.

Aynı konu mu ? aynı konuysa silin gitsin o zaman.

0 LOL Mesajı
446 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:57:10 

quote:

Orijinalden alıntı: iDrum

na'vi LoL ' ilk 10 takım ıcerısıne gıremez. dota ve cs deki kadar basarılı değiller LOL'de

0 LOL Mesajı
2588 Mesaj
20 Mayıs 2012; 15:08:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Bununla ilgili daha once acilmis bir konu vardi. Onun alitna devam etmeni tavisye ederim. Ayni haber icin 3-5 konu acilmasi rahatsiz edici bir durum.

Katılmıyorum, bu arkadaş en azından oyun dünyasını iyi tanıyor ve kendine özgü bi şekilde herşeyi açıklamış..
Arkadaşa gelirsek,
M5 online olarak sanki ciddiye almıyorlar, takımları tanıyıp LAN ortamında gerçek oyunlarını sergiliyorlar..İzlediğim her maçlarında ya zor kazanıyorlar yada kaybediyorlar fakat LAN'da çok temiz kazanıyorlar.
Gosu Pepper Rage'den dolayı quit atarsa 1 affedilir 2 de takımdan atılır, eğer böyle bi problemleri varsa M5 in vay haline.
CLG.EU şuan gözle görülen en iyi takım olduğunu "scrim" istatistiklerine bakarak söylemek yanlış olmaz..
CLG.EU en iyi yapanda zaten Froggen.
Ayrıca biraz oyun dünyasından uzak kaldım ama Ocelote eğer top a geçtiyse gg.

107 LOL Mesajı
12598 Mesaj
20 Mayıs 2012; 15:14:39 

@SchutZ
Oyun dunyasini iyi tanimak daha kurallara ve duzene uymamaya sebebiyet verseydi. Bu forumda hic kimsenin ayni konu altina yorum yazmasina gerekkalmazdi. Yada her oyunu bilen bu ozgurluge sahip olsaydi dusunun ne halde olurdu forum.
Kibarca yapilmasi gerekeni yapmasini soyledikden sonra konuyu kilitlememis olmam yapilan ise saygimi gosterir. Lakin o saygiyi gormezden gelip cesitli bahaneler turetmende forumu gectim ama en azindan bana karsi saygisizligini gosterir.
Simdi kisa ve net birsekilde soruyorum sen benim yerimde olsaydin ne karar verirdin?

0 LOL Mesajı
173 Mesaj
20 Mayıs 2012; 15:20:12 

bence aAa takımını unutmamamak lazım.cünkü moma ayrılısından cok sey kaybeder diye düşünsem de amt mid de cok iyi iş görüyor.ayrıca güzel takım oyunları var hicbir zaman kücümsenemeyecek bir takım aAa,avrupanın clg den sonraki bana göre en iddalı takımıdır(m5 bu aralar dağıtmıs gibi görünüyor gosu bence cok haketmiyor o takımı cünkü hepsi karakterli elemanlar ama gosu flamer ve aşagılayıcı).AL takımı ise yeni arayıslarda angush da gitti takımdan cok fazla birsey beklemiyorum acıkcası bu aralar onlardan.clg na hayatının büyük yanlıslarını yaptı.dignitas amerikadan favori takım gibi görünüyor.tsm ise dyrus ve oddone rol değişimi hic fayda sağlıcağını sanmıyorm.....

0 LOL Mesajı
359 Mesaj
20 Mayıs 2012; 15:34:10 

quote:

@SchutZ
Oyun dunyasini iyi tanimak daha kurallara ve duzene uymamaya sebebiyet verseydi. Bu forumda hic kimsenin ayni konu altina yorum yazmasina gerekkalmazdi. Yada her oyunu bilen bu ozgurluge sahip olsaydi dusunun ne halde olurdu forum.
Kibarca yapilmasi gerekeni yapmasini soyledikden sonra konuyu kilitlememis olmam yapilan ise saygimi gosterir. Lakin o saygiyi gormezden gelip cesitli bahaneler turetmende forumu gectim ama en azindan bana karsi saygisizligini gosterir.
Simdi kisa ve net birsekilde soruyorum sen benim yerimde olsaydin ne karar verirdin?

Eğer o kadar sorun teşkil ediyor ise,bu yazımı kopyalayıp diğer mesajın altına yahut diğer mesajları bu konunun altına alabilirsin çok zor olmasa gerek

57 LOL Mesajı
1924 Mesaj
20 Mayıs 2012; 15:48:49 

Benim favorim ALTERNATE valla.

FENERBAHÇE

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ(LOJİSTİK %50 BURSLU)

107 LOL Mesajı
12598 Mesaj
20 Mayıs 2012; 16:12:48 

@Ken B.
Bunu benim yapmam degil sizin bilmesi gerekir.

0 LOL Mesajı
265 Mesaj
20 Mayıs 2012; 16:34:44 

Alın Oce'nin nasıl top oynadığını izleyin son karar sizin: http://www.own3d.tv/#/live/2721

Bu arada kev1n çok iyi Orianna oynuyor.

1634 LOL Mesajı
2127 Mesaj
20 Mayıs 2012; 16:43:08 

Oce'ye laf söyletmem beyler

THE FUTURE IN ORDER

0 LOL Mesajı
265 Mesaj
20 Mayıs 2012; 17:03:41 

Şu anda da SK vs M5 var.

1634 LOL Mesajı
2127 Mesaj
20 Mayıs 2012; 17:16:40 

Sk vs M5 http://www.own3d.tv/live/224060/4PL_TV kaçırmayın.

THE FUTURE IN ORDER

0 LOL Mesajı
1752 Mesaj
20 Mayıs 2012; 17:20:01 

0 LOL Mesajı
4526 Mesaj
20 Mayıs 2012; 17:29:23 

Mundo yaklaşık 2 dakika çimende bekledi ama sonunda aldılar Darien'i.

Darien'i 2. kez aldılar. Ocelote bence şu an iyi gidiyor, farm'ını düzgün yapıyor, kontrollü oynuyor. Ama xin'den hiç gank yemedi şu ana kadar. Mundo'nun attığı gankleri xin atmış olsaydı çok daha farklı olurdu durum.

Vazgeçtim, oce mide geri dönmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ss4Gogeta -- 20 Mayıs 2012; 17:43:08 >

0 LOL Mesajı
432 Mesaj
20 Mayıs 2012; 17:42:45 

M5 yardırışlarda

Then you complain about your life cause it ain't getting catered
Now whoever tries to call you on your bullshit's a hater
You wanna succeed, you have to try
Or one day you'll get older and regret it all cause you can't provide

0 LOL Mesajı
888 Mesaj
20 Mayıs 2012; 17:49:14 

1/4 kennen gg oce

0 LOL Mesajı
1957 Mesaj
20 Mayıs 2012; 17:59:56 

"Merhaba ben Reginald,oynamayı bilmem ama size çok fena kızarım."
Türkçesi bile komik

edit:

CLG.Na = Voyboy,bigfatlp
bu nedir yaw bigfatlp realy orada tek adam var oda doublelift 1 numaralı ad carry gerisi yalan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik -- 20 Mayıs 2012; 18:07:24 >

Bir bardak süt için inek beslenmez..

24 LOL Mesajı
3264 Mesaj
20 Mayıs 2012; 18:32:47 

voyboyun transferiyle support problemi dışında kusursuz bir takım oldu diye düşünüyorum (xpecial veya nhat en sevdiğim,tarzlarını begendiğim 2 supp,onlardan birinide alırlarsa en çok yıldıza sahip takım olacaklar bana kalırsa.)

ama her zaman TSM benim favori takımım

Eğer bir hesap boostlanacaksa bu benim işimdir !

0 LOL Mesajı
420 Mesaj
20 Mayıs 2012; 18:53:05 

quote:

Orijinalden alıntı: kronik

"Merhaba ben Reginald,oynamayı bilmem ama size çok fena kızarım."
Türkçesi bile komik

edit:

CLG.Na = Voyboy,bigfatlp
bu nedir yaw bigfatlp realy orada tek adam var oda doublelift 1 numaralı ad carry gerisi yalan.

+1

Regi kötü dedim forumda bana yok senin elon +2 k mı falan filan denildi.
Ama şu gerçek turnuvadaki diğer mid oyuncularına bakın regi cidden kötü kalıyor onların arasında

Ayrıca doublelift te cidden iyi oyuncu

0 LOL Mesajı
641 Mesaj
20 Mayıs 2012; 19:22:14 

Ya ben sadece dyrusu izliodum kendisi çok sağlam top lane oynuyorda hangi takımda oynuyordu o unuttum şimdi.

-adımı unutma
-Sadece bir daha duymamak için dua et
-Grimmjow Jaggerjack

0 LOL Mesajı
172 Mesaj
20 Mayıs 2012; 19:46:57 

Bahsettiğin o 5v4 Dragon verme olayında benim bildiğim en azından Oce'nin söylediği; Rakip 4 Kişiyken toplu bir savaşa girmek istememiştik (Gossu dc yemişti) fakat siz geldiniz ve kestiniz dedikten sonra surrender vermişlerdi. Yani öyle ezilme falan diye birşey hatırlamıyorum ben o oyunda ekonomi olarak sk daha üstündü.
Edit: Gossu tekrar dc yedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terapi99 -- 20 Mayıs 2012; 19:48:02 >

0 LOL Mesajı
944 Mesaj
20 Mayıs 2012; 20:06:26 

Saint CLG'den niye ayrıldı bilen varmı arkadaşlar? CLG'nin takım lideri gibiydi, birden Curse'ye geçmesi bana çok ilginç geldi. Son zamanlarda Doublelift ile çok atışıyorlardı, belki o yüzdendir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aristona_ -- 20 Mayıs 2012; 20:07:19 >

0 LOL Mesajı
414 Mesaj
20 Mayıs 2012; 20:38:09 

Abi birakin bunlar rating. Oce midi artik herkes biliyor. Cok iyi fakat ayni her sey. Oynayan icinde izleyici icinde. Rol degistirince oce top izlersin. Napiyo bu acaba diye. Daha cok izleyici daha cok para demek. Ki sk turnuvada 1. Olup 25 binlik odullere uzak oldugu icin uzun zamandir bu yolla populerliklerini koruyorlar. Keza clg ayni sey. Hotshotun topta trollugu bitti simdi daha ozgur bi lane olan jungleda insanlar yapicagi sinirsiz trollugu izleme pesinde. Fark ettiyseniz twitche kayan tsme ragmen izleyici sayilari artislar yasamadi cnku insanlar yukselmekte olan clg euyu izliyor. Ama simdi her taraf icin tek duzelik kalkti. Artik cassio oce degilde lee sin olaf oce gorcez ya da jungle nidaleeler

0 LOL Mesajı
888 Mesaj
20 Mayıs 2012; 20:58:19 

@snsnyn
müthiş tespit,okudugum en mantıklı yorum bu forumda

32 LOL Mesajı
2015 Mesaj
20 Mayıs 2012; 21:01:58 

Kendimi magazin kanalları izliyormuş gibi hissettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Unranked 30 level hesap alınır..

0 LOL Mesajı
2588 Mesaj
20 Mayıs 2012; 22:07:16 

quote:

@SchutZ

Ben şunu söylemek istiyorum abi, demişssin ki buna benzer vs. konular varken açmak hani gereksiz tarzında söylemişsin.Bende demek istiyorum bu diğerlerinden farklı adam sadece konuyu açıyor VoyBoy cıkmıs beyler ne diyorsunuz falan tarzında konular ama bu arkadaşın mesajında daha farklı şeyler var kendine özgü yorumları var..CLG.EU nun en iyi takım oldugunu falan vurgulamış..
Yani benim demek istediğim, Bu konu, diğer konulardan çok daha farklı bu yüzden silinmemesi gerekli..Saygı duyduğum nadir insanlardansın, saygısızlık etmedim

0 LOL Mesajı
420 Mesaj
21 Mayıs 2012; 1:56:41 

Keşke giden hotshot olup yerine voyboy gelseydi

0 LOL Mesajı
991 Mesaj
21 Mayıs 2012; 9:35:53 

Saint'in gidişi doublelift ile atışmalarından kaynaklıdır. Saint genelde her tartışmada haklıdır. Hepsini izledim, o takımdaki en sağlam ve takımı taşıyan adam Saint'ti. Ayrıca Hotshot gitse diyorsun soloqueue'de hiç hotshot izledinmi bilmiyorumda her maç 12-3 15-4 gidiyor adam. Bi gecede 200 elo kasıyor.

Huzur vermeyen kadının köpeğin sıçtığı boktan farkı yoktur.

0 LOL Mesajı
76 Mesaj
21 Mayıs 2012; 11:30:48 

Hotshot'un gitmemesinin nedeni elo kasması değil. Hotshot CLG'yi kuran adam zaten. Hangi adam kurduğu takımdan gidecek? Ayrıca hotshot her defasında jungle'ın aşırı derecede basit olduğunu söylüyordu. Ben clg.b'ye geçer sanıyordum ama main takımda jungle olarak kaldı. Saint'in de dediğine göre Voyboy clg'nin stiline uymuyor. Voyboy'un agresif oyununa CLG'nin alışması zaman alacak. Ayrıca nhat zaten şu an en iyi takımlardan birinde. TSM.Evo'da. Wings, salce ve nhat varken o takımdan harika şeyler çıkar. Ayrıca 4 kişi kalan takım M5 değil SK idi. Tsm maçında M5'de 4 kişi kaldığı için SK'ye acıyıp gelin re-make yapalım demişlerdi ama raqequit atmıştı sk'dakiler. EU-West'in kralıda CLG.EU'dur gerçekten. Ama Doublelift'e en iyi ad carry diyenler var ölüyorum. Adamın tek oynadığı carry vayne. Corki ile batırdı turnuvada. Ezreal ile batırdı. Ayrıca takımdaki tartışmaların asıl kaynağıda o. Hiçbir zaman takım oyununa uymayıp kendi başına hareket ettiği için yenildiler çoğu kez. Hotshotgg zaten her yerde fail. Adam beta'dan beri oynuyor ama hala dandik. Saint CLG'nin en iyi oyuncusuydu şimdi onuda yitirdiler hotshotgg 5-6 ayda anca alışır jungler pozisyonuna. Curse takımı ise şimdi saint ile çok fena oynayacak. Bu sabahta saint hotshot'u izledi jungle oynarken. Fena dalgasını yaptı. Yenilmişlerdide tam. Ayrıca bu yeni takım değişikleri için yakında bir turnuva olacakmış. Orada görürürüz nasıl sonuçlanacağını takım değişikliklerinin.

MC Doğa Yaralı Şişman
Karnım o kadar aç ki...
Rüya içinde rüya sanki Inception
Bu böyle olmaz,Son ihtimal liposakşın

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Mayıs 2012; 12:27:30 

Oha 3-4 gün takip etmedim neler olmuş lan. Hsgg zaten troll. Jungle falan yapamaz o noob.

0 LOL Mesajı
380 Mesaj
20 Haziran 2014; 2:15:47 

quote:

Orijinalden alıntı: fireslashex

bjersen i unutmak ??

2 yıllık konuyu hortlatmak?

0 LOL Mesajı
540 Mesaj
20 Haziran 2014; 4:08:23 

quote:

bjersen i unutmak ??

Dat hort

Euw: IceBarrel
Tr: Best Vayne Eva

Intel i5 4670k/Asus Gtx770/RipjawX 4x2 8gb 1600mhz/1TB Wd Blue HDD/Msi B85 G43 anakart/Aoc e2461fwh monitör

Bilgisayar başından günde max 1 saat ile para kazandıracak 5-6 yol için pm

0 LOL Mesajı
1037 Mesaj
20 Haziran 2014; 4:42:36 

hortlatmayın

---Beware, minions of chaos! The Shard of the Monolith has come.---

22 LOL Mesajı
765 Mesaj
20 Haziran 2014; 6:28:31 

Hadi hortlattın bari doğru yazsan.

Bu mesajda bahsedilenler: fireslashex

7515 LOL Mesajı
10856 Mesaj
20 Haziran 2014; 6:48:48 

quote:

bjersen i unutmak ??

o zamanlar bjergsen portakalda vitamin bile değildi.

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
12 gün 15 sa. 28 dk. kadarı kaldı.
20 Haziran 2014; 7:08:49 

quote:

Orijinalden alıntı: NDS

o zamanlar bjergsen portakalda vitamin bile değildi.

13 LOL Mesajı
954 Mesaj
20 Haziran 2014; 7:27:00 

Hortlatanı saygıyla anıyorum

Dubstep Cat
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Free to Play - MMO] » League Of Legends » LOL Genel » LoL Dünyasının En iyi takımı : CLG.EU < !
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.645