Şimdi Ara

Nokia, Virginia eyaletindeki genel merkezini satıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia, Virginia eyaletindeki genel merkezini satıyor

Geçen yılı rekor zararla kapatan ve yılın ilk çeyreğinde de hayal kırıklığı yaşayan Nokia, en iyi dönemlerini yaşadığı 2006 yılında inşa ettiği ABD'deki Kuzey Amerika genel merkezini satışa çıkardı.

Genel merkezin inşaası için 30 milyon dolar harcayan Nokia, satış için 12 milyon dolar karşılığında Histogenetics firması ile anlaştı.

ABD'de faaliyete geçen genel merkez ile bu pazara önem verdiğini gösteren Nokia, bununla birlikte Symbian ile kayda değer bir başarı sağlayamamıştı. Nokia şimdi Lumia cihazları ile ABD pazarında başarı arıyor.

Genel merkezin satışı ise firmanın yeniden yapılanma sürecinin bir adımı. 

• Batıyor
  • Beter olsun! darısı "ben ne dersem o, kuralları ben belirlerim vs" diyen tüm firmaların başına!
  • Nokia batar mı ya ?
  • akıl alır gibi degil bir firma kendini bilerek bataga suruklermi?. nokia farkına varmadı sanırım tüketici bilincli ufak ekranlı dusuk donanımlı cihazları tercih etmiyor birde ustune fiyatıda tam donanımöı cihazlarla bir tutup satmaya kalkınca insanlar kendilerini dolandırmaya calıstıgını dusunup kin beslemeye baslıyor (benim gibi)gerçi ben yahudi kökenli bir firma oldugu için sevmiyorum agzıyla kus tutsa gene yaranamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

Beter olsun! darısı ben ne dersem o, kuralları ben belirlerim vs diyen tüm firmaların başına!

Onlarca işten çıkarılan, yada çıkarılacak olan, ve onların çocukları, aileleri de beter olsun mu ? Çünkü nokia'nın beter olması demek, içinde çalışan her bir bireyin beter olması demek. Demek istediğinizi kısmen anladım, ve değişime ayak uyduramayan firmalar her dönem bu şekilde zarar gördüler yada battılar zaten, ama beter olsun demek abartı bence. Her nokia konusu altına insanlar böyle temenniler yazıyor ama hiç düşünmüyorlar içindeki çalışanları...
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

quote:

Orijinalden alıntı: khaos

Beter olsun! darısı ben ne dersem o, kuralları ben belirlerim vs diyen tüm firmaların başına!

Onlarca işten çıkarılan, yada çıkarılacak olan, ve onların çocukları, aileleri de beter olsun mu ? Çünkü nokia'nın beter olması demek, içinde çalışan her bir bireyin beter olması demek. Demek istediğinizi kısmen anladım, ve değişime ayak uyduramayan firmalar her dönem bu şekilde zarar gördüler yada battılar zaten, ama beter olsun demek abartı bence. Her nokia konusu altına insanlar böyle temenniler yazıyor ama hiç düşünmüyorlar içindeki çalışanları...

duyarliligindan dolayi tebrik ederim.bu ulkede boyle seyler dusunmek normal bildigin gibi.kisiler kendi baslarina gelince anlar bunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Allahım ttnet ve telekoma da bi güzellik yap. Amin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmdat Çekici

Nokia batar mı ya ?

Batmaz denen Titanic bile battı, Nokia da batabilir..
  • yorumsuz
  • Nokia akıllı telefonlarınım işlemcilerinin başarısızlığından ve yanlış ortaklık yapmalarından geriye gitti. Umarım rekabeti bırakmaz, yoksa ençok tüketicinin aleyhine olur.
  • ben anlamadım benim kayınço var hala nokiya deyip durur. adamlar tarih öncesinde kaldılar. üstelik symbian üzerine bu kadar gitmeyip bu gün androite rakip bir işletim sistemi geliştirselerdi şimdi kraldılar.
  • Nokia hala google ile anlaşmamaya devam etsin.. Daha ne kadar microsofta güvenecekler çok merak ediyorum..
  • bir dev nasil batirilir nokia ceo'larina sormak lazim yazik koskoca firmayi erittiler
  • Ne hallere dustun ey koca nokia !!!
  • Ne oldum değil ne olacağım diyeceksin!

• Burada gelip böyle yok şöyle olsun yok batsın yerin dibine girsin demek ne yarar sağlıyor size beğenmiyorsan gitmezsin almazsın bundan sonrası seni ilgilendirmez. Nokia battığı zaman ne olacak sana ne yarar sağlayacak bazı insanları anlamak gerçekten zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

Burada gelip böyle yok şöyle olsun yok batsın yerin dibine girsin demek ne yarar sağlıyor size beğenmiyorsan gitmezsin almazsın bundan sonrası seni ilgilendirmez. Nokia battığı zaman ne olacak sana ne yarar sağlayacak bazı insanları anlamak gerçekten zor

Zamaninda nokianin telefonlarina tonla para sayan adamlar, ayni paralara iphone gibi android gibi telefonlar cikinca yillarin kaziklanma hissini disa vuruyorlar dostum. Normal geliyo bu kadar nefret :))

• Vay be zamanında insanların %90ı nokia telefon kullanırken ne hale düştü şimdi bu firma akıllı telefonlarında android kullansaydı şimdi durum böyle olmazdı.
  • Nokia alt segmentte başarı sağlar artık.Lumia n9 ve diğerleri yeteri kadar satmayacaktır.Şirket zamanında androide geçseydi keşke..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.