Şimdi Ara

GRANDE PUNTO (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
31
Favori
884.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: maltintas

NE KADAR UYDURUK BİR KONSOL BU BÖYLE... HİÇ DIŞARDAN GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL DOĞRUSUU...

öncelikle hayırlı olsun.

ama arkadaşa katılıyorum, göstergeler ve konsül dış görüntünün hakkını vermiyor.
  • Bu sölediğin torpido muhabbeti benim getz dede var sert vurmak lazım elimde kalcak diye korkuyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: muzy16

aklıma gelmişken uyuz olduğum 2 şey avr arabada.
    1. herskesin taktığı kapılar.biraz sert kapatmak gerekiyor.ona alıştık.
    2.torpidoyu açtım.kapatayım dedim.kapanmıyor.öyle yap, böyle yap yok.aha dedim. .iki tuttuk.bozduk aleti.sağa sola baktım kimse yok.torpido kapağını dannnn diye kapattım.ve noldu?kapandı.
    tekrar tekrar denedim.yavaş kapatırsanız kapanmıyor ama sert kapatırsanız kapanıyor.diğer puntoya gittim.o da aynı.
    biz mi çok yumuşadık bu aralar.bu araba mı çok sert anlamadım gitti. mozoşist bir araç herhalde. döve döve binecen

• quote:

Orjinalden alıntı: Philip27

Öncelikle fiyat konusuna bir açıklık getirelim ben arabayı geçen hafta 1.4 active 77 HP. 5K baz modeli 20.900 YTL'ye aldım. Bu fiyat normal fiyatın 2.000 YTL altında. Herhangi bir koç indirimi değil bu ilk 500 araç için dediler bana fakat şu an son durumu bilmiyorum. Yani bir hafta öncesine kadar punto alan herkes bu 2.000 YTL lik indirimi aldı.

Arkadaşım bu 2.000 YTL indirimi sana nasıl yaptılar? Bu ilk 500 mü 1000 mi ne araç indirimi, tanınmış kişiler için falan geçerli diyordu burada arkadaşlar. Ayrıca Koç çalışanları da özel indirim alıyormuş. Sen Koç çalışanı da olmadığına göre ya tanınmış birisin ya da buradaki herkesten daha şanslısın. 2.000 YTL indirimi kafadan yapmaları çok ilginç gerçekten. Bayinin adını falan verirsen, biz de bilgilenelim bu konuda...

• yas bu konsolu ne kadar da onemsiyoruz. hani yeni honda civic in konsolu olsa tamam da .. bak ona insan bakmaya kıyamıyo.
  • Tanınmış biri ne demek bizim mahallede beni herkes tanır şimdi bana 2 milyar indirim mi olcak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Tanınmış biri ne demek bizim mahallede beni herkes tanır şimdi bana 2 milyar indirim mi olcak?

Yani öyle değil tabii. Sanatçı, vs. gibi toplumda tanınan kişilerden bahsediliyordu. Diğer türlü olsa, biz de kendi çapımızda tanınmış adamız hani
  • hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: civcivx

quote:

Öncelikle fiyat konusuna bir açıklık getirelim ben arabayı geçen hafta 1.4 active 77 HP. 5K baz modeli 20.900 YTL'ye aldım. Bu fiyat normal fiyatın 2.000 YTL altında. Herhangi bir koç indirimi değil bu ilk 500 araç için dediler bana fakat şu an son durumu bilmiyorum. Yani bir hafta öncesine kadar punto alan herkes bu 2.000 YTL lik indirimi aldı.

Arkadaşım bu 2.000 YTL indirimi sana nasıl yaptılar? Bu ilk 500 mü 1000 mi ne araç indirimi, tanınmış kişiler için falan geçerli diyordu burada arkadaşlar. Ayrıca Koç çalışanları da özel indirim alıyormuş. Sen Koç çalışanı da olmadığına göre ya tanınmış birisin ya da buradaki herkesten daha şanslısın. 2.000 YTL indirimi kafadan yapmaları çok ilginç gerçekten. Bayinin adını falan verirsen, biz de bilgilenelim bu konuda...

Ben Ataşehir Birmot'tan 2.000 YTL indirim ile aldım aynı dönemde 1-2 hafta önce yani araba satışına daha yeni başlanmıştı bu indirimin aynısı Evsan'dada vardı. Ben istediğim renk olsun diye Ataşehirden aldım. Telefonla bu bayilere sorarsan dediklerimi doğrularlar. Ama şu an için büyük ihtimalle kotalarını doldurmuşlardır. Bu arada bu indirimi bayiiler değil Tofaş bizzat yapmıştı. Koç indirimi ayrı bir olay. Tanınmış biri indirimi diye birşeyide ilk defa duydum.

• Az önce Birmot'tan öğrendim. "Faturası kesilen ve teslim edilen" araçlara yapılıyormuş bu indirim. Yoksa daha siparişi verilmiş ama gelmeyen ve doğal olarak faturası kesilmeyen araçlara yapılmıyormuş. O zaman mesele anlaşıldı problem çözüldü.

Dipnot: Telefonda bana 2 dakkada şahıs bayilerini kötüleyen ve Koç bayilerini tavsiye eden ama bununla çelişecek tarzda pek de saygılı bir konuşma tarzı sergilemeyen Birmot-Küçükyalı'ya da
  • hayırlısı olsun.
    kazasız belasız yolculuklar....

bu arada sıcağı sıcağına yakıt tüketim değerlerini bekliyoruz.

yakında yollarda sık sık karşılaşırız grande punto larla
  • Evet ya bu arabayı alan arkadaşlardan mutlaka izlenimleri bekliyoruz. Yakıt tüketimi ve performans başta olmak üzere
  • quote:

Orjinalden alıntı: suadiye

Bu sölediğin torpido muhabbeti benim getz dede var sert vurmak lazım elimde kalcak diye korkuyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: muzy16

aklıma gelmişken uyuz olduğum 2 şey avr arabada.
    1. herskesin taktığı kapılar.biraz sert kapatmak gerekiyor.ona alıştık.
    2.torpidoyu açtım.kapatayım dedim.kapanmıyor.öyle yap, böyle yap yok.aha dedim. .iki tuttuk.bozduk aleti.sağa sola baktım kimse yok.torpido kapağını dannnn diye kapattım.ve noldu?kapandı.
    tekrar tekrar denedim.yavaş kapatırsanız kapanmıyor ama sert kapatırsanız kapanıyor.diğer puntoya gittim.o da aynı.
    biz mi çok yumuşadık bu aralar.bu araba mı çok sert anlamadım gitti. mozoşist bir araç herhalde. döve döve binecen

Torpido elinin itmesiyle birlikte çıt diye kapanıyor. Herhalde senin bindiğin araç problemliydi.

Kapılar ise normalin biraz üzerinde bir güçle kapanıyor.

• Ya ben Doğan dan sonra Astraya binince oh be artık dan dun kapıları kapatmıcaz , bütün mahalleli aaa gelmişler demeyecek demiştim.

Gerçekten babam geldiği zaman anlıyordum Doğana özgü kapı kapanma sesinden 3. kattan ktap okurken duyabiliyordum.
    Demekki Puntoyla eski günler geri dönmüş
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2383_vtr

quote:

NE KADAR UYDURUK BİR KONSOL BU BÖYLE... HİÇ DIŞARDAN GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL DOĞRUSUU...

öncelikle hayırlı olsun.

ama arkadaşa katılıyorum, göstergeler ve konsül dış görüntünün hakkını vermiyor.

Göstergeler ve konsol konusunda nasıl beklentileriniz var bilmiyorum ama uyduruk lafını hakedecek kadar kötü olmadığı kesin.

• Göstergeler ve konsol konusunda nasıl beklentileriniz var bilmiyorum ama uyduruk lafını hakedecek kadar kötü olmadığı kesin.

+1
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: 2383_vtr

quote:

öncelikle hayırlı olsun.

Göstergeler ve konsol konusunda nasıl beklentileriniz var bilmiyorum ama uyduruk lafını hakedecek kadar kötü olmadığı kesin.

aynen katılıyorum sonuçta B sınıfı 23 milyara alınan bi araç bu

• kusura bakmayın çabuk olsun diye böle yaptım

ediğniz yerleri çekip koyabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufk -- 6 Ocak 2009; 20:38:34 >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufk -- 6 Ocak 2009; 20:39:08 >
  • hayırlı olsun kardeş araba çok güzel,ayrıca fiyatı da gerçekten sunduğu donanıma göre uygun bizimkileri ikna edebilirsem bend e aldırtmayı düşünüyorum.
  • kardeş hayırlı olsun
    bende bacanağa baktım bu araçtan ve gittim test sürüşü yaptım
    izlenimlerim şöyle olmuştu;

24 Şubat 2006; 2:39:30 (...punto mu?? / colt mu??... adlı topic )

--------------------------------------------------------------------------------

bu akşam puntoyu uzun uzun inceledim
    aracın 90 hp dizel motoru bile aracı zor kaldırıyor.
    ayrıca frenleri o denli hassas bir araç daha önce görmemiştim. dokunmaya korkuyor insan.
    dakka 1 gol 1 daha araca binerken parmağımı kapı elceğine sıkıştırdım.
    doblodaki motoru kullanmak ne denli doğru bilmiyorum.
    d-4d kullanırken aldığım ivmelenmeyi bu araçta bulamadım.
    tasarım olarak bazı firmalardan yardım almışlar dış tasarımı ve iç tasarım iyi ama
    hani dobloda arka amortisörler yumuşaktır ve salana sallana gidersin ya bu puntoda aynı
    yukarı aşşağı sallanmaktan midem kalktı.
    ama işçilik kalitesi iyi
    ayrıca içindeki müzik sistemi çok kalitesiz. sesini fazla açmamam konusunda uyarıldım...
    galiba müşterileri bu konuda süpriz bekliyor.
    yol tutuşu tatminkar
    aracın iç işçiliği gayet tatminkar (sınıfına göre)
    önden sanki biraz era yada benziyor gibi
    sert frende araç gayet iyi savrulmadan duruyor.
    bazı ergonomi hataları yakaladım. artık bunlarıda yazmıyim.
    ilk defa bir fiat aracına iyi gözle baktım ondada bayağı soru işareti kaldı.
    emniyet kemerini takmakta bayağı zor.

bu arada bacanağa colt aldırdım.
    mitsubishi colt 1.5 DI-D Inform MT 29.023 ytl.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.