Şimdi Ara

GRANDE PUNTO (592. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
31
Favori
884.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozger06

Bence pahalı

19.500 e alsam uygun olur mu?
  • 2009 lpg li 49.000 de tek parça boyalısını (skydome hariç fuldü hız sabitleme yokuş kalkış vb. desteği vardı), 2012 sonunda 23.000 e sattım. şimdiki fiyatları da 25 filan... ordan fikir çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Merhaba,

Benimde araç bakarken tercihlerimden biriydi Fiesta. Yalnız vazgeçmemin tek sebebi direkt olarak iç konsol tasarımıydı. Ticari Fiesta araçlarla aynı 2007-08 modellerin konsolları, bana göre berbat. Punto'ya gelirsek sorunsuz araç az yakar az kaçar, derdi tasası yok. Tipi güzel, içi geniş ve kullanımı rahat.

Ben tercihimi Punto'dan yana kullandım, oldukça da memnunum. Dizel düşük km'de bulabiliyorsan gayet iyi, benzinlisi de az yakar emsallerine göre. Başkalarının sözlerine gelirsek, hiç kaale alma diyebilirim. Herkesin kendine göre bir düşüncesi var. Benim aracımı geçen bir usta kullandı sanayii de, bu ne ya dedi. Neden dedim, gitmiyor bu dedi. Sende ne var dedim, Getz var diyor. Adam için tek standart aracın gidişi, Getz'de 1.5 motor var. E görüntü, konfor, yakıt?

Punto tavsiye ederim, başın ağrımadan senelerce binersin.

Konsollar;

GRANDE PUNTO
     GRANDE PUNTO

hocam merhaba,
    şu anda seninle aynı durumdayım fiesta ile punto arasında kalmış durumdayım.iç konsol ve görünüş olarak punto agır basıyor ama motor olarak fiesta diyorum..kararsızım şu an

• 2007-2008 punto bakıyorum ancak fazla bir bilgim yok. multijetler mi daha güçlü oluyor yoksa 1.4 olanları mı?birde bunların active,Dynamic,Fire Dynamic hangisi dolu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrnaa35

2007-2008 punto bakıyorum ancak fazla bir bilgim yok. multijetler mi daha güçlü oluyor yoksa 1.4 olanları mı?birde bunların active,Dynamic,Fire Dynamic hangisi dolu?

Merhaba,

Ben üstteki mesajlarda da belirttiğim gibi Fiesta ya nazaran Punto yu tavsiye ederim. Dynamic dolu pakettir, kendi içinde versiyonları da vardır.

Güç olarak çok fazla performans beklemeyin diyebilirim, az yakar az kaçar diyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

quote:

Orijinalden alıntı: smyrnaa35

2007-2008 punto bakıyorum ancak fazla bir bilgim yok. multijetler mi daha güçlü oluyor yoksa 1.4 olanları mı?birde bunların active,Dynamic,Fire Dynamic hangisi dolu?

Merhaba,

Ben üstteki mesajlarda da belirttiğim gibi Fiesta ya nazaran Punto yu tavsiye ederim. Dynamic dolu pakettir, kendi içinde versiyonları da vardır.

Güç olarak çok fazla performans beklemeyin diyebilirim, az yakar az kaçar diyorum ben.

teşekkür ederim cevabın için.aslında 4-5 kişi arabaya binince yokuşta problem çıkmasınıda istemem açıkcası .turbo jetler hakkında bilginiz var mı 120 hp olanlar var.

• 2010 Kırmızı punto 1.3 dizel 45 bin km'de.
    25,5 Bin tl istiyor.
    Kazası boyası hiçbirşeyi yok.
    Tertemiz araç.
    Ne dersiniz arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarlBenz

2010 Kırmızı punto 1.3 dizel 45 bin km'de.
    25,5 Bin tl istiyor.
    Tertemiz araç.
    Ne dersiniz arkadaşlar ?

active yani boş olanı sanırım. normal fiyat eğer dinemikse kaçırma normalde 28-29 a bu km deki araçlar gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemyK

quote:

25,5 Bin tl istiyor.
    Tertemiz araç.
    Ne dersiniz arkadaşlar ?

active yani boş olanı sanırım. normal fiyat eğer dinemikse kaçırma normalde 28-29 a bu km deki araçlar gidiyor

Hocam öylede bu fiyata active'yi bulsam %100 boyası vurugu oluyor ve km'si 100 bin'i deviriyor.
    Onuda dikkate alın 1 haftadır punto ilanlarına bakıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

25,5 Bin tl istiyor.
    Tertemiz araç.
    Ne dersiniz arkadaşlar ?

Hocam öylede bu fiyata active'yi bulsam %100 boyası vurugu oluyor ve km'si 100 bin'i deviriyor.

bende onu diyorum zaten. yaklasık bende 1 aydır bakıyorum temiz bir active için normal fiyat. vuruk olupta 25 isteyenlere bakmayın alan yok zaten onları ederleri anca 22-23 o yuzden temizse alınır bu fiyata. bayramdan sonrayı beklerseniz 1-2 tl daha aşağısınada bulabilirsiniz diye düşünüyorum. ama en mantıklısı temiz buldunmu kaçırmamak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemyK -- 18 Eylül 2014; 16:46:14 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

25,5 Bin tl istiyor.
    Tertemiz araç.
    Ne dersiniz arkadaşlar ?

bende onu diyorum zaten. yaklasık bende 1 aydır bakıyorum temiz bir active için normal fiyat. vuruk olupta 25 isteyenlere bakmayın alan yok zaten onları ederleri anca 22-23 o yuzden temizse alınır bu fiyata. bayramdan sonrayı beklerseniz 1-2 tl daha aşağısınada bulabilirsiniz diye düşünüyorum. ama en mantıklısı temiz buldunmu kaçırmamak :)

aynen hocam dediginiz gibi olay :) Bu aracın kronik sorunları varmıdır ? Yani 1.3 dizel motoru kullanmıştım linea'da iyiydi bunda daha iyi olur diye tahmin ediyorum. Yol tutuş vs. nasıldır bilginiz var ise ?

• Arkadaşlar 2011 model 93bin km. Gri renk 1.3 mjet active 5parça boyalı aracımı satıyorum. Kilometre kilometre servis bakımlıdır. Yağı ve lastikleri yeni değişti. 26.500 tl son gfiyatım :o]

• herkese selam
    doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama grande punto var bir arkadaşta
    110,000 km de 1,3 multijet dynamic bu araç alınırmı alınırsa kaç paraya kadar çıkılır
    alınmazsa en fazla 22,000 tl ye ne önerirsiniz...
  • Beyler 2007 grande punto 1.4 fire active araç aldım. Yol bilgisayarını nasıl kullanacağım hakkında bilgi verirmisiniz genel olarak
  • 2010 BEYAZ FIAT Grande Punto 1.3 Multijet 90 HP alarak aranıza katıldım.
  • Erkay otomotiv 10 bin bakim icin 420 kusurku para istedi arkadaslar, diger servisleri aramaya deger mi cunku punto forumuna baktigimda herkes bu fiyatlardan sikayetci ve bu civarda geziniyor

• Aracym saty?ta.
    Temiz, donanymly az km otomatik lpli araç arayanlar kaçyrmasyn.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-1.4-otomatik-lpgli-dualogic-agir-bakimlari-yapilmis-full-punto-180882973/detay/

KISACA:
    2009 Model
    1.4 Fire Dynamic Dualogic + Stil Pack (Kolçak+Karbon Kaply gö?üs+Arka camlar otomatik)
    +LPG 60000km'de takyldy, 10 ay daha garantisi var.
    80900km oldu gün itibari ile..
    Sol ön çamurluk boyaly.
    Bagaj kapa?y boyaly (parmak ucu kadar yer yüzünden!!)

DETAYlar YLANDA MEVCUT..

E?e dosta gider araç, gönül forumdan birinin yararlanmasy yönünde...

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celenlee -- 20 Ekim 2014; 15:14:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: celenlee

Aracym saty?ta.
    Temiz, donanymly az km otomatik lpli araç arayanlar kaçyrmasyn.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-1.4-otomatik-lpgli-dualogic-agir-bakimlari-yapilmis-full-punto-180882973/detay/

KISACA:
    2009 Model
    1.4 Fire Dynamic Dualogic + Stil Pack (Kolçak+Karbon Kaply gö?üs+Arka camlar otomatik)
    +LPG 60000km'de takyldy, 10 ay daha garantisi var.
    80900km oldu gün itibari ile..
    Sol ön çamurluk boyaly.
    Bagaj kapa?y boyaly (parmak ucu kadar yer yüzünden!!)

DETAYlar YLANDA MEVCUT..

E?e dosta gider araç, gönül forumdan birinin yararlanmasy yönünde...

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

Hayırlı satışlar ayak aydınlatmasını nasıl yaptınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tepe lambasından direklerden aşağı hat çekip yaptım ;) Şerit led ile..
  • merhaba,

bir tanıdık 2006 1.3 multijet dizel rande puntosunu satıyor. metalşk gri renk.130000km de.

tramer de 1 adet 350tl ayna kırılması, 1 adette miktar olmayan çarpma kaydı var.

satıcı arka çamurluğun değiştiğini söyledi, çarpmışlar. başka da birşey yok araçta. araç italyadan gelen modellerdenmiş, türkiyede yapılmamış, ne farkı oluyorsa artık. abs 4 hava yastığı ve klima var, dynamic active fire dan hangis bilmiyorum...

23.500 tl diyorlar, siz ne diyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.