Şimdi Ara

GRANDE PUNTO (586. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.286
Cevap
31
Favori
884.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, antalya ya da ısparta burdur gibi yakın illerde 2006 ve üstü yeni kasa punto arıyorum, max 19-20bin lira verebilirim. Boya çok sıkıntı değil, fakat değişeni olmayan ve km'si makul oranda, özellikle 1,4 modellerinden arıyorum. İlgilenen ya da çevresinde satmak isteyen olursa, mesaj atmaktan çekinmesin.
  • Servis sileceklerin calışmamasının nedeni olarak body computer arızası olduğunu söyledi. yenisi 1200 tl tamir 500tl. sizce ne yapmalıyım. başka bir çözümü olabilirmi?
  • arkadaşlar merhaba, 2008 model 1.4 fire dualogic aracımla aranızdayım. aracımın periyodik bakımını yeni yaptırdım. aracı 2013 ekim ayında aldım. yağı değiştirmeden önce yağ seviyesini kontrol etmek için kaputu açtığımda, eski arabalarda kırmızı olması gereken yeni arabalarda ise sarı olması gereken yağ çubuğu mavi renkteydi. bu durum diğer grande puntolarda da bu şekilde mi? veya ben yanlış yere bakmış olabilir miyim?
  • temiz.az km li.grande punto arıyorum.bilgilerinize
  • ufkbskc U kullanıcısına yanıt
    duallogic vitesten memnun musunuz?bakımları kullanımı nasıldır? teşekkürler.
  • ahmet931 A kullanıcısına yanıt
    dualogic vitesle alakalı bir sıkıntım olmadı şimdiye kadar. sadece buradaki bir konuda kaza yaptığımda arızaya geçtiğini yazmıştım. bunun da daha önceki yapılan valf tamiratıyla alakalı olduğu anlaşıldı ve garanti kapsamında tamiri yapıldı.
  • Punto almayı düşünüyorum, bir araç buldum, arabanın kayıtlarında hsr1 çarpma (tutar yok), hsr2 çarpma 250TL, hsr3 çarpma 750 TL var. Aracın sahibi iki parçasında boya var diyor sizce ne yapmalıyım ?
  • Hayırlı olsun.bendede 2006 sı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • starjet ler için landrenzo öneriyorlar sorum olacak

Uyumlu modeli omegaymış ama evo diye puntolar için de ayrı kit çıkarmış landirenzo bilginiz var mı hangisi daha başarılı ?
  • arkadaşlar bende puntocu olcam galiba araç çok hoşuma gidiyo bikaç tane var düşünüyorumda alcağım araç 2006 model 1.3 multijet active modeli araçta değişen yok ve temiz sadece kmsi 160000 de çok sıkıntı olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yousuff

arkadaşlar bende puntocu olcam galiba araç çok hoşuma gidiyo bikaç tane var düşünüyorumda alcağım araç 2006 model 1.3 multijet active modeli araçta değişen yok ve temiz sadece kmsi 160000 de çok sıkıntı olurmu

kaç lira?

2011
    50 km de
    26-29 TL arasında alınabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyta

quote:

arkadaşlar bende puntocu olcam galiba araç çok hoşuma gidiyo bikaç tane var düşünüyorumda alcağım araç 2006 model 1.3 multijet active modeli araçta değişen yok ve temiz sadece kmsi 160000 de çok sıkıntı olurmu

kaç lira?

2011
    50 km de

biliyorum alınabiliyoda en üst limitim 20000 tl bu fiyatada var 1.3 veya 1.4
  • yousuff kullanıcısına yanıt
    Sizden daha öncede fikir soran bir arkadaşa açıklamıştım, 2. el dizel araç bir miktar şans ve daha çok da tecrübe işidir. Daha önce bana etrafımdan söylenenlere çok fazla takılmadan 165000 km deki eski kasa punto aracı tecrübesine ve bilgisine güvendiğim ustaya inceletip onun tavsiyesi işe hiç çekinmeden aldım ve 35.000 km hiç bir sıkıntısını görmeden eşim tecrübe sahibi olana kadar kullandırdım . Aracı benden alan arkadaşta kendi yanında getirdiği ustasının aynı şekilde yönlendirmesi ile 200.000 kmdeki aracı tereddüt etmeden aldı. 2. el dizel araçta yapılan km den çok o ana kadar nasıl kullanıldığı çok daha önemlidir. Zorlamadan kullanılmış ve yağ - filtre değişimi aksatılmamış bir m.jet motor çok rahat bir şekilde 500.000 km yi sıkıntısız geçmektedir, ancak tersi durumda 80 - 90 bin kmde olup kullanım hatası sonucu ömrünü bitiren dizel motor da az değildir bu araçları da tecrübeli bir motor ustası rahatlıkla anlayabilmektedir.

• bilgiler için sağolasın hocam gerçekten iyi oldu bu bilgiler bide son olarak bi araç buldum 1.4 dynamic benzin-lpg araç baya temiz ve artı olarak dijital klima ve sisler var bu daha çok hoşuma gitti bu modeller hakkında bilgin varmı dizellerden farklıdır biraz sanırım kmside 99000de
  • yousuff kullanıcısına yanıt
    Eğer gerçekten temiz olduğunu düşünüyorsan güvenilebilecek bir kaç farklı yere göstermeden karar verme bence. (Kapalı otopark kullanamama, bağajdan / stepneden fedakarlık etme ve turbosu bulunmadığından uzun yolda yüksek devir çevirme gereği gibi sebeplerle benim kişisel tercihlerimde lpgli araç yok)
  • anladım hocam araç baya temiz bikaç lokal boyanın dışında bişey yok şu ana kadar bulduğum en temizlerinden onun için onu tercih ettim özellikle lpgliye gitmedim yani o denk geldi bakalım hayırlısı artık
  • Genellikle şehirler arası kullanacağım için Starjet düşünüyorum fakat lpg konusunda tatmin edici cevaplar alamadım.Bilgilendirecek kimse yok mu ?
  • quote:

quote:

kaç lira?

2011
    50 km de

50 bin'de dizeller mi dediğiniz fiyata bulunabiliyor? ben de punto düşünüyorum. bütçem 27 bin civarı benzin veya olursa temiz bir dizel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalok

quote:

quote:

kaç lira?

2011
    50 km de

50 bin'de dizeller mi dediğiniz fiyata bulunabiliyor? ben de punto düşünüyorum. bütçem 27 bin civarı benzin veya olursa temiz bir dizel...

bugün istanbul da bir satıcıyla konuştum

2011 model
    25000 km
    1,3 dizel.
    beyaz renk
    kasım 2015 e kadar muayene sorunu yok.
    çelik jantlı
    camlar amerikan filmli.
    boyanan değişen parça yok.

29200 tl istedi. 29000 a bırakır sanırım.

jantlar çok güzeldi, satıcı beyaz mini cooper jantı olduğunu söyledi.
    araçta beyaz gerçekten çok güzel durmuş.

ihtiyacı olan düşünebilir, ben bile model yükseltmeyi düşünmedim değil
    sadece jantlara talip oldum satmadı

km arttıkça fiyatta oynama olabilir tabi ki.

• dün itibariyle 2011 multijet gp active modelini alsim . servis ekpertizine soktum.arac 112k da 100k ya kadar servis bakimli. fiyat olarak 26000 . 2 tane hasar kaydi gozukuyor ikisindede masraf yazmiyor masraflarin biri sag arka lokal kapi boya digeri ise far degisimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.