Şimdi Ara

GRANDE PUNTO (553. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
31
Favori
884.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Ne gibi?

Km'si diğerinden fazla direk onu farkettim, başka.

İlanda yazıyor hepsi özellikle belirttim zaten
  • Selam arkadaslar bende yeni aracımla aranıza katılmak istiyorum kabul ederseniz...

• bornovali89 hayırlı olsun kardeşim;benimkiyle aynı renk olmuş; 2006 mı bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: albay_alpay

bornovali89 hayırlı olsun kardeşim;benimkiyle aynı renk olmuş; 2006 mı bu?

teşekkür ederim alpay kardes 2007 model 67000 kmde orjinal bir arac 17900e aldım
  • starjet dinamic 6 iileri 2 değişen parça sı var 85binde mi alınır
    yoksa fire dinamic 5 ileri değişen yok 6 parça boya 45 binde
    2 side aynı para 2 side tertemiz bakımlı
    2 araç arasında kaldım salı günü birini alımak istiyorum sizlerin yorumlarınızı bekliyorum
    özellikle kullanan arkadaşlar bana fikir yardımcısı olursa çok sevinirim
  • Arkadaşlar dizel 2006-2007 100 bin km altında araçların piyasası nedir? Sahibinden fiyatları çok fazla siz ne diyorsunuz piyasaya?
  • şuan piyasa çok yüksek arkadaslar ama dahada yükselecek bilginize serandax dostum ben senın yerınde olsam boyalı aracı alırım boya fazla onemlı degıldır satısta ama degısen onemlıdır zaten fıre dınamıkın yakıtıda fazla degıldır
  • Bence tam tersine fiyatlar ilerleyen zamanlarda düşecek. Çünkü Evo ların ikinci elleri çoğaldıkça GP ye rağbet düşecek böylece GP piyasası da düşecektir.. Şimdi hayali bir şişkinlik var GP piyasasında .....
  • quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

Bence tam tersine fiyatlar ilerleyen zamanlarda düşecek. Çünkü Evo ların ikinci elleri çoğaldıkça GP ye rağbet düşecek böylece GP piyasası da düşecektir.. Şimdi hayali bir şişkinlik var GP piyasasında .....

banada fiat servisinde satış müdürü söyledi bunu ilerleyen günlerde göreceğiz
  • bornovali89 arkadasım 2 sininde artıları eksileri var boyalı olanda arka çamurluklar hariç tavan hariç komple boyalı diğer arabada ise darbeden akynaklanan bi değim yok kamyonet kasası kapıyı yırtmış kaskoda değişmiş resimleri var ben bu 2 aracı kullanan arkadaslardan yorumlar bekiyorum starjet le fire motor kullanan arkadaslar lütfen yardımcı olun
  • Arkadaşlar ben de kısmetse bir grande punto almak niyetindeyim. Bir araç buldum 2009 modem 68000 kmde sıfır hata dynamic modeli. Kapı kolları aynalar gövde rengide sis farı falan da var, donanım olarak tek eksiği alaşımlı jant olmaması. Yalnız sahibi 24000 altına inmiyor. Bu araçların piyasası nedir? Bu kadar para verilir mi ne dersiniz arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: notrino

Arkadaşlar ben de kısmetse bir grande punto almak niyetindeyim. Bir araç buldum 2009 modem 68000 kmde sıfır hata dynamic modeli. Kapı kolları aynalar gövde rengide sis farı falan da var, donanım olarak tek eksiği alaşımlı jant olmaması. Yalnız sahibi 24000 altına inmiyor. Bu araçların piyasası nedir? Bu kadar para verilir mi ne dersiniz arkadaşlar.

Serviste adam akıllı bir ekspertize sok , ayrıca City fonksiyonlu direksiyonlarda kronik problem var ve Fabrika tarafından ücretsiz olarak değiştiriliyor. Aracın bu değişiminin olup olmadığını servisten öğren , olmamışsa ilerki zamanlarda sorun çıkarıp sana servis yolları gözükebilir...

Dynamic veya Emotion modeliyse istedikleri fiyatlar normal bana göre...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

quote:

Arkadaşlar ben de kısmetse bir grande punto almak niyetindeyim. Bir araç buldum 2009 modem 68000 kmde sıfır hata dynamic modeli. Kapı kolları aynalar gövde rengide sis farı falan da var, donanım olarak tek eksiği alaşımlı jant olmaması. Yalnız sahibi 24000 altına inmiyor. Bu araçların piyasası nedir? Bu kadar para verilir mi ne dersiniz arkadaşlar.

Serviste adam akıllı bir ekspertize sok , ayrıca City fonksiyonlu direksiyonlarda kronik problem var ve Fabrika tarafından ücretsiz olarak değiştiriliyor. Aracın bu değişiminin olup olmadığını servisten öğren , olmamışsa ilerki zamanlarda sorun çıkarıp sana servis yolları gözükebilir...

Dynamic veya Emotion modeliyse istedikleri fiyatlar normal bana göre...

Araç babamın çok yakın bir arkadaşının akrabasının. Aracın temizliğiyle ilgili kafamda hiçbir soru işareti yok. Arabayı da gördüm gerçekten içi dışı tertemiz. Direksiyon olayını bir sorarım, eğer alırsam direksiyon ile problem yaşayacağımı sanmam, city modunu nadir kullacağımı düşünüyorum. Şu anki paliomun direksiyonu bile bana yumuşak geliyor.
    Asıl kafamı kurcalayan istedikleri para fazla mı sorunsalı

Cevap için teşekkürler

• bende 3 aydır araştırıyorum ama o paralara 2010 evo almak bence biraz daha mantıklı değil mi tercih meselesi belki ama 24 falan evo var nette fiyatlarına bakıp biraz daha araştırmanızı öneririm ama son çıkan kasası olrak evo yu puntoya tercih edilebilir
  • quote:

Araç babamın çok yakın bir arkadaşının akrabasının. Aracın temizliğiyle ilgili kafamda hiçbir soru işareti yok. Arabayı da gördüm gerçekten içi dışı tertemiz. Direksiyon olayını bir sorarım, eğer alırsam direksiyon ile problem yaşayacağımı sanmam, city modunu nadir kullacağımı düşünüyorum. Şu anki paliomun direksiyonu bile bana yumuşak geliyor.
    Asıl kafamı kurcalayan istedikleri para fazla mı sorunsalı

Cevap için teşekkürler

Hocam City modunu kullanıp veya kullanmama ile alakalı olarak o arıza çıkmıyor. Sen o butona basıp hiç o fonksiyonu kullanmasan da belli bir süre sonra direksiyon kutusundan garip sesler gelmeye kamyon direksiyonu gibi ağırlaşmaya başlıyor... Hani bu arıza senin direksiyonu nasıl kullandığın ile ilgili değil genel bir üretim hatası..

Fiat a gidip durumu anlattın mı onlar bir kontrol yapıyor ve italyadan komple direksiyon kutusu geliyor sipariş ile , serviste değişiyor....

• Çok fazla araştırma yapmadan biraz hızlı bir şekilde bugün siyah grand punto 1.4 elektronik start stop skydome aldım. araç 2 hafta sonra gelir dediler. geldiği zaman detaylı iç dış resimleri ekliyeceğim. Zira ben araştırırken çok detaylı resim bulamadım.

Grand punto iyimidir, memnun kalırmıyım bilmiyorum. yorumlarınızı bekliyorum.
  • önce hayırlı olsun ben çok araştırdım ve bankaya bu gün başvurusunu bil yaptım hayırlısıysa yarın alıyoruz bu fiyatlara bu özelliklerde başka 2. bi araba yok
    kesinlikle memnun kalacağınızı söyleybilirim
  • arkadaşlar bende grande punto almayı düşünüyorum bir araç buldum haftaya falan bi bakma şansım olacak satılmamış olursa tabi. araç 2010 model 18.000 km de yanlış olmasın 95hp lik modeli galiba dynamic model dijital klima var araçta deri direksiyon deri vites topuzu falan herşey mevcut araçta.Sahibi gram boya yok diyor fiyatta anlaşabilirsek servise sokacağız aracı telefonda en son 22.000 TL dedi aracı alırsak inşallah tüpte taktıracağım BRC düşünüyorum 1.400 TL ye peşin takarız diyorlar ama GP daha uyumlu bir marka varmı acaba yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: zutuf

Selamlar,

Forumları bir süredir takip ediyorum ama aracı yeni alınca aranıza katılmış oldum.
    Ben de geçen hafta arkadaşımın 2007 model Grande Punto Multijet Emotion aracını aldım. Kilometresi yüksek olmakla birlikte arkadaşımın arabasına aşık biri olması, her 10.000 km'de periyodik bakımlarını servisine yaptırmış olması sayesinde içim rahat aldım.

Araç arayıp da bulamayan arkadaşlara da iyi şanslar diliyorum...

aracın hayırlı olsun, belasız kazasız kullanırsın inşallah, kaç bin km de araç, kaça aldın?
  • merhaba arkadaşlar bende de 2008 active mjet egzotik kırmızı gp var
  • 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.