Şimdi Ara

2 dev 2 uretıcının en ıyı modellerı sızce hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonyericsson k800 ve nokia n80 sizce en iyisi hangisi beyler yorumlarınız.............

n80

k800

• ikiside harika telefonlar bende kararsız kaldım dostum
    özellik bakımından n80
    kamera bakımından berabere
  • ama kamera olarak k800 daha ondegibi cyber shot sony kameralarda kullanılıyodu ama n90 carlz zeis de sony kameralarda kullanılıyodu fakat n90 k750 e yetişemedi tabi video olarak dııl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazgUL_vB -- 1 Mart 2006; 23:25:36 >
  • k700 mü
    k750i olmasın
    +n90 ın kamerasını kullanmayı bilirsen en iyisi o olur
    misal revolver 40 abimizin çektiği fotolar
  • n80 derim ben..nedeni işletim sistemli telefonlara sempatim olması..

yoksa k800 de kral telefon.
  • Yaa Bu k800'e şu ortadaki cybershot yazısını hangi akıllı koymuş Allah aşkına.. Telefon birşeye benzeyecekmiş ama bu yazı içine etmiş herşeyin.. Tasarım berbat.. Ne lan bu böyle altı kebap üstü şişhane.. tuş takımı ekran orantısız..Açıkça söylemek gerekirse 3230'a çok benziyor.. Bu tasarımla bu tel alınmaz abi N80 tasarım olarak K800'den çok çok iyi bi tel..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi planlamacı -- 2 Mart 2006; 8:31:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: planlamacı

Yaa Bu k800'e şu ortadaki cybershot yazısını hangi akıllı koymuş Allah aşkına.. Telefon birşeye benzeyecekmiş ama bu yazı içine etmiş herşeyin.. Tasarım berbat.. Ne lan bu böyle altı kebap üstü şişhane.. tuş takımı ekran orantısız..Açıkça söylemek gerekirse 3230'a çok benziyor.. Bu tasarımla bu tel alınmaz abi N80 tasarım olarak K800'den çok çok iyi bi tel..

+1924567987964
  • İkisinin de tasarım açısından problemleri var. N80 daha şık gibi görünse de açıldığında tuş takımı çok alçakta kalıyor ve kullanımı ve görünümü rahatsız ediyor. Fakat ben yine de N80'i tercih ederim.
  • N80 daha hoş duruyor görsel olarak
  • hangisi size hoş geliyorsa O
    bence SE K800
  • taşınabilirlik, tasarım eğer işletim sistemide varsa tadından yenmez.

bence N80
  • tartışmaya gerek yok n80
  • 2side birbirinden güzel
  • n80 daha klas duruyor ayrıca siyah olanı daha bir karizma bence....
  • ama n80 nin kamera çözünürlüğü efektifti sanırım yanliş hatırlamıyorsam
  • yaw bence k800i
    benimde işletim sistemli tellere antipatim var.boşuna para veriyoruz.işletim sistemli bir telle diğerinden farkli ne yapılabilir ki?
  • Elbette K800

Kamera olarak eşitler diyenlere şaşıyorum.Dijital kameralarda yeni olan çekim modları konulmuş K800'e.Onu da geçtik otofokus özelliği.hadi onu da geçtik renk dengesi.Ayrıca K800'de manuel fokusa yakın bir imkan sağlayan metering özelliği var.Focus yayılımı ve onlarca çekim modu var ve de ışık değil x-enon flaş var

N80 sadece video, kalanını salla gitsin.N80 asla N90'ı geçemez
  • vanquish Tarih 2 Mart 2006; 17:12:16
    yaw bence k800i
    benimde işletim sistemli tellere antipatim var.boşuna para veriyoruz.işletim sistemli bir telle diğerinden farkli ne yapılabilir ki?
    arkadaşım kendin diyosun bi işletim ssistemi kullanmasını bilmediğini(tabii kullanmak yada anlayabilmek zorunda değilsin ama boşuna para veriliyo deme bari)
  • işletim sistemi bakımından nokia ama sony nin kameralar baya iyi olur ikiside tutulur ve gene tartışma çıkarır
  • Kesinlikle k800 derim ben kamera yönünden ericsson nokiadan daima önde tebi bu öncelik ses kalitesi içinde geçerli.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.