Şimdi Ara

AĞIZ İÇİ YARA(AFT) İÇİN İLAÇ, GARGARA ÖNERİSİ VERİNİZ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
75.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağzımın içinde(iç dudakta) yara oluştu, sanırım aft.İlk defa oldu bu fakat kaç gün oldu geçmedi.Bu yara için her türlü ilaç, gargara ve tavsiyelerinizi bekliyorum.Ha bir de araştırdığıma göre bu yara olan kişiler acı çekiyormuş, ben de böyle bir durum henüz söz konusu değil.Yara gitgide büyüyor ve içinde kanla birlikte küçük beyaz bir şey var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - Melek - -- 18 Mayıs 2012; 22:12:30 >

• Bendede olmuştu 3 gün geçmeyince doktora gittim bir ilaç sürdü tentirdiyota benziyordu ama o değildi galiba 30 dkda o yarayı kapattı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Protefix

daha yeni aldim, 18tl..hadi gecmis olsun

ha bide tuzlu ilik suyla gargara yap, iltihabi alir
  • tuz bas ertesi gune geciyor
  • Kenacort a orabase

yatarken sür.

yemek yeme su içme.

2-3 güne kesinlikle geçer

hadi geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Kenacort a orabase

yatarken sür.

yemek yeme su içme.

2-3 güne kesinlikle geçer

hadi geçmiş olsun.

+uygulamadan once klorobenle gargara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kenacort un çok faydası olmuyor...

Aft magnezyum eksikliğinden oluyor, rennie hapını tavsiye ederim..Günlük 3-4 tane şeker gibi emsen yeter..
  • Kenacort 2-3 günde geçiriyor.Çok kötü bir şey gerçekten.Yemek yeme resmen işkenceye dönüşüyor.
  • Özellikle acı çekenlere oralmedic tavsiye ediyorum. Kulak çöpü gibi geliyor yalnız içinde özel ilacı var. Asidik içeriğiyle yaraya uygulayarak orayı yakıyorsunuz. İlk başta biraz acısa da ondan sonra acınız kesinlikle sona eriyor. Doğru kullanırsanız gerçekten mucizevi bir ilaç. Benim yaralarım genelde çok ızdıraplı olur yemek bile yiyemem ama bunu kullanınca unutuyorum yarayı.
  • kenacort u önerecektim zaten önermişler, bendede sürekli çıkar , umursamıyorum artık
  • şöyle domates salata gibi ilaç önermenize ne diyebilirim bilmiyorum hep yapıyorsunuz bunu
  • tuzlu suyla sabah öğle akşam gargara yap. geçer
  • zeytin yaprağı çiğne ( ciddiyim )
  • karadut ye veya şurubunu iç. internette araştırabilirsin.
  • kenacort gercekten cok ıyı bı de bana bı kere doktor oje benzerı bır sey vermıstı yaraya suruyodum ılacın adını bılen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş kimse bilmiyor uygulamıyor.
    O kadar basit bir çözümü var ki.
    Yatmadan önce dişleri güzel fırçalayın, ağız temiz olsun yani.
    Sonra sulu 1 limonu sıkın.Hiç bir şey katmadan ağzınızda limon yaraya gelecek şekilde beklete beklete çok yavaş bir biçimde azar azar için.
    Üstüne su bile içmeden o şekilde yatın.Kalktığınızda yara beklenmedik şekilde toparlıyor.
    He çok aşırı büyüklükte bir şey varsa bilmiyorum ama yaklaşık olarak kahve çekirdeği kadar bir yara için bu yöntemin işini görmesi lazım.
  • oral medic diye bir ilac var cubuk gibi kırıp yarana suruyorsun baya yakiyor ama iyilesiyor hemen agrisini aliyor. yanlis hatirlamiyorsam bir pakette 3 tane var fiyati da 21lira civari. gecmis olsun
  • 2 haftadır radyoda çok sinir olduğum bir reklam var

"aft çıkarsa after la geçer" diye. Sinir olmuştum ama demek ki buraya yazacakmışım. Bilmiyorum ne kadar iyi gelir ama bir bakıver "after" galiba ölye duydum.
  • SALÇALI YEMEK YİYİNCE ÇOK FENA ACIYOR
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.