Şimdi Ara

Toshiba bir tanesi 13.3-inç boyutunda dört yeni tablet lanse etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
4.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Toshiba yeni nesil tablet bilgisayarlarını anavatanı Japonya'da duyurdu. Regza serisi altında lanse edilen tabletler, modeline göre 7.7-inç ile 13.3-inç arasında değişen ekran boyutuyla geliyorlar. Dört yeni tablet sunan Toshiba, tüm modellerinde Android 4.0 işletim sisteminin, 1GB RAM kapasitesini, 2 Megapiksel çözünürlüğünde ön ve 5 Megapiksel çözünürlüğünde arka kamera ile WiFi, Bluetooth, USB 2.0 ve SD kart okuyucusu gibi detayları standart olarak sunuyor. 

Toshiba'nın yeni tabletleri arasında en dikkat çekici olan, 13.3-inç büyüklüğünde ve 1600 x 900 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan, Regza AT830 modeli. Nvidia'nın 1.4GHz'de çalışan Tegra 3 işlemcisinin güç verdiği tablet bilgisayar, Japonya pazarında 1000$ etiket fiyatıyla çıkıyor. 10.1-inç boyutunda ve 1280 x 800 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan Regza AT700 modeli ise 1.2GHz'de çalışan çift çekirdekli TI OMAP işlemcisinden güç alıyor ve 64GB yerleşik kapsaitesi ile geliyor. Regza AT700'ün son kullanıcı satış fiyatI 883$ olarak bildirildi. 

Regza AT570 ise 7.7-inç boyutunda ve 1280 x 800 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. 1.3GHz hızında çalışan Tegra 3 işlemcisinin güç verdiği tablet, 32GB ve 64GB olmak üzere iki farklı kapasite ile çıkarken, fiyatlar ise modeline göre 744$ ile 883$ arasında değişmekte. Regza serisinin dördüncü üyesi olan AT570 modeli de benzer şekilde 1.3GHz'de çalışan Tegra 3 işlemcisinden güç alıyor. 10.1-inç boyutunda ve 1280 x 800 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan tablet bilgisayarın 32GB'lık modeli için henüz fiyat bilgisi verilmezken, 64GB'lık model 643$'dan sürülüyor.

• 13-inç tablet mi olur ya ?
  • 13 inç iyiymiş ama pahalı :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 19 Mayıs 2012; 13:32:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

13-inç tablet mi olur ya ?

ihtiyaç meselesi, vardır illaki alıcısı.
  • 13" boyutunu sadece evde kullananlar ve iş dünyasının belirli kesimleri benimseyecektir. Normal olarak yanında sürekli taşımak için ideal değil.
  • 13'' taşıma için değil sabit duran bir tablet gibi düşünün.
  • Bu fiyatlarla kime satacaklar acaba merak ettim bak şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

13-inç tablet mi olur ya ?

Yaptım oldu :)
  • toshiba yapmışsa eğer kalitelidir...
  • Voohhooooov, 13.3", beklediğim tablet gelmiş, hiç söylemiyosunuz.. :)
    Şimdi tek eksik half slim SSD... Umarım bu tabletin piyasamıza gelişi gecikmez, yeterince bekledik.
  • Regza led tvlerinde vardı:)
  • Haberde bir yanlışlık var galiba AT500 hakkında bir şey yazmıyor. Galiba en son AT570 yazdığınızda AT500 yazacaktınız.
  • pil süresini vermemişler.
    12 inç tabletlerin şarjı 1,5 saat, taş çatlasın 3 saat gidiyor. 13.3 en fazla o kadardır.
    mainland'da 12 inç tabletler 300-350 arası gidiyor

A4 tabletler ilerde yeni standart olacak. benden söylemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 906 -- 18 Mayıs 2012; 21:34:35 >
  • 13 inç 1600x900 çözünürlük gerçekten çok güzel bir haber ancak pil ömrünü çok merak ettim.
    Ekran büyük diyen mutlaka olacak ama pazar da böyle büyük inli tabletlerin olması bence çok güzel , talep olduktan sonra niye üretmesinler ki...
  • Pil ömrü uzun olursa eğer, oyun oynamaya doyum olmaz. :)
  • neden 1920*1200 degilki hayir bu cozunurluk kullanan baska android tablet yok??
  • 13 inç, tablet için fazla büyük. kullanışlı olmaz kesinlikle.
  • Nihayet büyük tabletler gelmiş, 14 yada 15 bekliyordum ama 13.3", işimi görebilir, 15" dizüstü taşıyorum kimse laf etmiyor, 13.3" tablet taşıyacam garipsiyecekler, bu işi şimdiden sevdim.
  • Altına klavye bağlayıp notebook yerine kullanırım :D O ekran çözünürleri daha yüksek olmalıydı.
  • o kadar tablet inceledim hiç biri ipad gibi değil..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.