Şimdi Ara

Angry Birds Heikki geliyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
8.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Angry Birds serisi ile büyük bir başarı yakalayan Rovio Heikki adlı yeni Agry Birds oyununun tanıtım sitesini yayınladı.

Finlandiyalı Formula 1 pilotu 'Heikki Kovalainen' ile sıra dışı bir reklam kampanyası yürüten Rovio Haziranın 18’inde çıkış yapacak yeni oyunu ile pistlerin tozunu domuzlara yutturmayı planlıyor. Angry Birds’ün figürleriyle süslenen Heikki Kovalainen'in kaskı domuzlar tarafından çalınıyor ve bu kaskın peşine düşmek sinirli kuşlarımıza düşüyor.

Agry Birds Space’deki başarısı ile mobil oyun severlerin gölünde yeniden taht kuran Rovio yeni oyunu ile yaz aylarında adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

• deneyip görücez ama ücertli çıkartmazlar umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cuore del Dolore

deneyip görücez ama ücertli çıkartmazlar umarım

ücretsiz çıkaracaklarsa niye yapsınlar?Çoğu ürünün ücretli ve ücretsiz sürümleri var.Ücretsiz sürümlerinde reklamlardan para kazanıyorlar.Demek o ki ücretsiz sürümü her zaman çıkartacaklardır
  • ne para kırdılar arkadaş. zynga 2 mlyar dolar vermişti, satmamışlardı.
  • Değişik bir yapım olacak gibi.
  • Angry Birds Heikki geliyor!

• quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

Angry Birds Heikki geliyor!

Şekil
  • İçimiz dışımız Angry Birds oldu yeter ya.
  • Senaryoya gel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cadılar bayramını tek geçerim
  • Bana göre serinin en iyi oyunu Rio'ydu.
    1 ay sonra çıkacakmış bakalım nasıl olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bb lerde var mı bu
  • Güzel bir oyun olucak Heikki, Angry Birds'ün sevdiğim özelliklerinden biride farklı atmosferlere yer vermesi çok güzel..:) Bakalım bu yazda 1-2 milyar indirilir..
  • Herseyi geçim de niye heiki??? Formula 1de çok daha meşhur ve iyi pilotlar var :)) Paraları mı yetmemiş diyeceğim ama komik olur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furky86

Herseyi geçim de niye heiki??? Formula 1de çok daha meşhur ve iyi pilotlar var :)) Paraları mı yetmemiş diyeceğim ama komik olur...

Finlandiyalı olduğu için olabilir mi?
  • ilk angry birdsi beceremiyordum ama spaca çok hoşuma gitti ve zevk alarak oynadım umarım buda böyle olur
  • Bu kuşlar niye bu kadar sinirli ya
  • Başta eğlendirse de, uzun soluklu oynanmıyor.
  • Oyun güzel'de çok abarttılar bu seriyi sürekli yenisini çıkartıyorlar ama hep aynı Space değişik ve güzel olmuştu en azından oyuna bir şey eklenmiş ve yer çekimsiz alanda kuş uçurma zevkini yaşıyorduk. (!)
  • Space kötüydü.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.