Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi Finaline Bir Oyun Daha

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Yarın oynanacak Şampiyonlar Ligi Finalinde bildiğiniz gibi Call of Duty: Black Ops 2 reklamının gösterileceği duyurulmuştu. Activision'ın bu reklam kampanyasının ardından EA de boş durmayarak Medal of Honor: Warfighter'ın tanıtım videosunu yayınlayacağını açıkladı. Anlaşıldığı üzere final maçında mücadele sadece Bayern Munich ve Chelsea arasında geçmeyecek.

EA'in açıklamasına göre yeni Medal of Honor videosu devre arasında reklamlarda gösterilecek. Star TV'de 21.45'de başlayacak Bayern Munich - Chelsea maçı iki oyunun da tanıtım videolarına ev sahipliği yapacak fakat Black Ops 2'nin videosu ne zaman gösterilecek açıklanmadı. Reklam videolarını Türkiye'de göremeyeceğiz fakat aynı saatlerde BSC üzerinden izleyebileceksiniz.

• şampiyonlar ligi finali oyun reklamının yapılacağı en iyi yerlerden biri her kesimden insanın takip ettiği nadir platformlardan
  • Price topu aldı,Price gidiyor,Ghost'a bir arapas,ancak son anda Makarov'un müdahalesi : Korner
  • Merakla bekliyorum moh videosunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ageof98

Price topu aldı,Price gidiyor,Ghost'a bir arapas,ancak son anda Makarov'un müdahalesi : Korner

Black Ops 2 yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarjaleti -- 18 Mayıs 2012; 12:57:03 >
  • ghost öldüğü için arapas boşa gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultra_storm

Merakla bekliyorum moh videosunu.

Bu sefer sp da Frostbite 2 ile geliştiriliyor görsel olarak bir eksiği olmayacak, senaryo olarak BF 3'den daha güzel bir oyun çıkabilir ortaya.
  • Siz iyice abarttınız bu ultra_storma eksi işini adam bişey dememiş videoyu bekliyorum demiş oyuna saldırmamış egonuzu tatmin etmeyin!
  • yuriiii göğsüne aldı bir çalım kafasını kaldırdı bir müdahale tehlikeli hareket çift vuruş :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Activision vs EA

• quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

quote:

Merakla bekliyorum moh videosunu.

Bu sefer sp da Frostbite 2 ile geliştiriliyor görsel olarak bir eksiği olmayacak, senaryo olarak BF 3'den daha güzel bir oyun çıkabilir ortaya.

Aynen güzel oyun olur inşallah grafiği'nin güzel olacağı kullandığı motordan belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultra_storm -- 18 Mayıs 2012; 15:11:18 >
  • Merakla bekliyoruz 2 videoyuda
  • ultra_storm

bazı mal herifler seni sürekli eksiliyor ..neden anlamadım??

alın o eksileleri dürün bükün **** ***** *****

• quote:

Orijinalden alıntı: 1x4n

ultra_storm

Bende anlamadımki benimle uğraşıp duruyor bazıları fena kaşınıyorlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1x4n

ultra_storm

Bende anlamadımki benimle uğraşıp duruyor bazıları fena kaşınıyorlar.

Bir ara konsol pc tartışması yapmıştık.Sırf pc'nin daha iyi grafik verdiğini anlatmaya çalıştığımızdan seni şuan eksiliyorlar.Doğru hatırlıyorsam REV0 da vardı o tartışmada.
  • medal of honor dan çok umutluyum

• yeni konsol ciksin codda yeni oyun motoruyla cod oynayalim yeni mw oyunu önceye gitsin birazda ghostla falan oynayak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.