Şimdi Ara

Infinity Blade Dungeons'dan yeni bir oynanış videosu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yeni iPad modelinin lansmanında referans oyun olarak görücüye çıkan Infinity Blade Dungeons oyunu için Joystiq sitesi tarafından ilk oynanış videosu yayınlandı.

Eskiye göre farklı mekaniklere sahip olduğu görülen oyun, Diablo tarzındaki oynanışıyla dikkat çekiyor. Videoda göze çarpan ayrıntılar bir demircilik mini oyunu ve parmak hareketleriyle kombolar yaptığınız bir boss dövüşü. Bunun haricinde herhangi bir bilgi yok.

İlk iki yapımıyla rekorlar kıran ve pek çok ödül alan Epic Games, Infinity Blade Dungeons ile ilk iki yapımın başarısını unutturacak gibi görünüyor.

• diablo clon u olması oyunun oynaması için yeterli :D
  • Bu video giriş seviyesi bir telefonla izlenebiliyor dh'nin diğer incelemelerininde bu şekilde bir alernatif video oynatıcının yer alması artık şart lütfen bu konuda bir şeyler yapın artık
  • Bıktım mobil oyun haberlerinden. Sesimi duyun sayın editörler. BSC varken neden oyun haberleri burada?
  • Sadece İpad için mi çıktı bu İphone versiyonu yok mu?
  • Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
  • Etkileyici :)
  • İpad için çıkmış ilk defa oyun gibi oyun. Flash tabanlı oyunları saymıyorum.
  • god of war'a benziyor. Beğendim.
  • ben beğendim..ilk 2 oyunda ekranı çiziktirmekten gına gelmişti..
  • Pek tercih etmedim birazda sevmediğim oyun tarzlarıdır, ancak çok sevildiğini biliyorum Infinity Blade'i sabırsızlıkla bekleyen bir çok oyuncu vardır :)
  • Oynanmaya değer bir oyun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: omura_vs

Bu video giriş seviyesi bir telefonla izlenebiliyor dh'nin diğer incelemelerininde bu şekilde bir alernatif video oynatıcının yer alması artık şart lütfen bu konuda bir şeyler yapın artık

+1905 ! Mobilden giriyoruz videolar izlenmiyor !!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • God Of War'dan sanki biraz alıntı yapılmış gibime geldi ama grafikler etkleyici olduğu gibi çarpıcıda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.