Şimdi Ara

Kutusuz: UEFA Euro 2012

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
11.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •   Avrupanın en büyüğü Haziran'dan önce belli oluyor. Kutusuz programında bu seferki konuğumuz, FIFA 12'nin indirilebilir içeriği UEFA Euro 2012!

• yav erdinç bırakma bizi :(
  • Yavaş yavaş sona geliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conquistador -- 17 Mayıs 2012; 17:12:16 >
  • PES diyorum
  • en gereksiz oyunlardan biri
  • Ee ayrılmadı mı Erdinç İyikul
  • Süt Kupası :) şaka bir yana her turnuvaya özel oyun çıkarırken bu sene niye böyle yaptı anlamış değilim. Böyle özellikler varken bide 20 $ a satılması büyük sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin `

Ee ayrılmadı mı Erdinç İyikul
    Haziran ayından sonra ayrılacak.
  • Ah be Erdinç Abi :/ Her Siteye Girdiğimde Aklıma 1 Haziran Geliyor :(
  • Oyuna sadece stad ve krampon eklenmiş ki onları normalde kullanamıyoruzda. Dlc yi aldım dlc de yer alan stadlarda klüp takımlarıyla maç yapayım derseniz olmuyor. Tam anlamıyla berbat bir dlc.Ea nin gereksiz para tuzağı dlclerinden sadece biri...
  • Zırva olmuş, World Cup 2006, en iyi oyunuydu EA Sports'un
  • The end
  • Oyunda Burak golü atar atmaz fail'i vermiş :D
  • Süt kupası
  • quote:

Orijinalden alıntı: E4EN

Oyunda Burak golü atar atmaz fail'i vermiş :D

kardeş o sevinme hareketi :D
  • İndirilebilir olarak çıkması oyunun kalitesini düşürmüş keşke euro 2008 gibi oyun olarak çıksaydı.
  • Fifa gol tekrarlarına farklı acılar eklesin artık slow motion gibi özellikler olsun replaylarda cokdaha iyi olur inşallah 13 de düzeltirler bunları.
  • Kalitesi düşmüşmüş.... desene korsan indirecektim şimdi girdi bana!
  • Hayal kiriligi olmus tam tahmin ettigim gibi zaten dlc olarak gelmesinden boyle olmasi cok normal cunku fifa 12ye benziyor dlc olunca halbuki euro oyunlari cok daha detayli ve farkli bir yapida olurdu oyunu ucuza getirip dlc yapip birde normal oyunj fiyatindan biraz daha assagi satmalari oyunu alinabilir kilmiyor cunku halen oyun fifa 12nin aynisi oldugundan 20 dolar bile fazla.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.