- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
marincap balık yağı 500 mg aldatmacası
9 Cevap8436 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1614 Mesaj
17 Mayıs 2012; 13:30:50 

Arkadaşlar marincap balıkyağı aldım fakat pişman oldum, epa %18 dha %12 toplam epa ve dha 500 mg da 150 mg.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Burda, Yaşayan En Güçlü Ve En Zeki Erkekleri Görüyorum.. Bu Potansiyeli Görüyorum.. Ve Hepsi Heba Oluyor.. Lanet Olsun, Bütün Bir Nesil Benzin Pompalıyor, Garsonluk Yapıyor Yada Beyaz Yakalı Köle Olmuş.. Reklamlar Yüzünden Araba Ve Kıyafet Peşindeler.. Nefret Ettiğimiz işlerde Çalışıp Gereksiz Şeyler Alıyoruz.. Bizle...r Tarihin Ortanca Çocuklarıyız.. Bir Amacımız Yada Yerimiz Yok.. Ne Büyük Savaşı Yaşadık... Ne de Büyük Buhranı.. Bizim Savaşımız Ruhani Bir Savaş.. En Büyük Buhranımız; Hayatlarımız.. Televizyonla Büyürken Milyoner Film Yıldızı Yada Rock Yıldızı Olucağımıza inandık.. Ama Olamayacağız.. Bunu Yavaş Yavaş Öğreniyoruz.. Ve O Yüzden Çok Çok Kızgınız..

1375 Mesaj
18 Mayıs 2012; 11:37:03 

Amerikadan ithal tarım bakanlığı onaylı Trunature balık yağı tavsiye ederim.45 tl kargo dahil
http://forum.donanimhab...rlungs//tm.htm#60949581

http://www.bakimist.com- Amerikan Pazarı-Kozmetik ve Bitkisel Ürün Satış

4292 Mesaj
2 Aralık 2012; 20:02:37 

marincap special al daha kaliteli yüksek epa dha oranı var arasında 10tl oynuyor.

Kendini iyi hissetmek arkadaşlarının arkanı kolladığını bilmek değil, senin onlarını kolladığını bilmendir.[G.S.E.]

50 Mesaj
3 Aralık 2012; 0:24:41 

Carlson ya da Ocean, ikisini de bulamazsanız solgar 950 mg alın. Piyasadaki en iyi balık yağları bunlardır.

Katılım zamanı: 4 Haziran 2005;

199 Mesaj
3 Aralık 2012; 22:20:38 

vıtabol kapsul gayet ıyı.

Kotu nıyet sahıbını bulur .....

0 Mesaj
8 Aralık 2012; 11:31:07 

Aldığınız balıkyağının faydalı olup olmadığını anlamanın çok basit bir yolu var sizlerede denemenizi tabsiye ederim.köpük bardağın içine yarısına kadar sıcak su koyun ardından içerisine bi tane kullandığınız balık yağından atın,balık yağını attığınızda etkileşim yapıp köpük bardağı deliyorsa bu doğru balık yağıdır ama bir etki yapmıyorsa malesef vücudumuzada bi faydası yoktur.ben size forever'ın balıkyağını öneririm içerisinde omega-3 ve omega-9 birleştirilerek extra olarak kolestrol ve trigliserid seviyelerini düzenlemeye yardımcı olur ben oğlumda kullanıyorum eğer istersen temini noktasında da yardımcı olabilirim

33347 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
bjk__murat
8 Aralık 2012; 15:38:22 

quote:

Orijinalden alıntı: behraa

Aldığınız balıkyağının faydalı olup olmadığını anlamanın çok basit bir yolu var sizlerede denemenizi tabsiye ederim.köpük bardağın içine yarısına kadar sıcak su koyun ardından içerisine bi tane kullandığınız balık yağından atın,balık yağını attığınızda etkileşim yapıp köpük bardağı deliyorsa bu doğru balık yağıdır ama bir etki yapmıyorsa malesef vücudumuzada bi faydası yoktur.ben size forever'ın balıkyağını öneririm içerisinde omega-3 ve omega-9 birleştirilerek extra olarak kolestrol ve trigliserid seviyelerini düzenlemeye yardımcı olur ben oğlumda kullanıyorum eğer istersen temini noktasında da yardımcı olabilirim

hocam bu biraz şüpheli değil mi ? yani o bardağı delen etken maddeyi diğerlerine koysalar ondada aynı şey olmaz mı ? sadece buna bakarak zihne yararlı demek doğrumu bilmem. hadi bu bardak deliyor damarlar için iyi diyebiriliz belki de.

0 Mesaj
8 Aralık 2012; 16:25:42 

Öncelikle doktor diilim sadece ben ve ailem için doğru olan şeyleri kullanmaya çalışıyorum ve etrafımdakilerlede paylaşıyorum söylediğinize gelice”*Köpük bardak, damarlarımızın içerisindeki yağlar ile molekülü en yakın olan maddedir.
*Arasında sadece 1 molekül fark vardır.
*Omega 3’ün köpük bardak gibi damarlarımızın içerisindeki yağları erittiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
*Eğer kısa bir süre sonra köpük bardak parçalanmaya başlamıyorsa teste tabi tuttuğunuz omega 3 balık yağı asidi gerçek veya etkili bir omega 3 değildir yani vücudumuzdada bi etki yapmayacaktır.ve omega 3 yağının fda onaylı olmasıda önemli drnuza sorarsanız görüceksinizdir

33347 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
bjk__murat
8 Aralık 2012; 20:21:26 

quote:

Orijinalden alıntı: behraa

Öncelikle doktor diilim sadece ben ve ailem için doğru olan şeyleri kullanmaya çalışıyorum ve etrafımdakilerlede paylaşıyorum söylediğinize gelice”*Köpük bardak, damarlarımızın içerisindeki yağlar ile molekülü en yakın olan maddedir.
*Arasında sadece 1 molekül fark vardır.
*Omega 3’ün köpük bardak gibi damarlarımızın içerisindeki yağları erittiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
*Eğer kısa bir süre sonra köpük bardak parçalanmaya başlamıyorsa teste tabi tuttuğunuz omega 3 balık yağı asidi gerçek veya etkili bir omega 3 değildir yani vücudumuzdada bi etki yapmayacaktır.ve omega 3 yağının fda onaylı olmasıda önemli drnuza sorarsanız görüceksinizdir

peki ben şuan carlson 1000mg kullanıyorum testi yaptım anında delmişti bardağı içim rahat olabilir o zaman.

0 Mesaj
8 Aralık 2012; 20:46:02 

Aynen öyle

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » marincap balık yağı 500 mg aldatmacası
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281