Şimdi Ara

XBOX 360 FİRMWARE LT 3.0 FAT&SLİM İŞLEMİ BURADA UYGUN FİYATA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
7
Favori
25.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    XBOX360 FAT oyun konsolları ve XBOX360 SLIM oyun konsolları için ixtreme LT+3.0 firmware yüklemeleri

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİZİM İŞİMİZ KALİTE VE GÜVENİN YERİ TECRÜBELİ İŞİNİ İYİ YAPAN PROFESYONEL KİŞİLERLE İŞ YAPIN İŞİ BİLMEYEN İNSANLARA

FW YAPTIRMAYIN TECRÜBELİ EKİBİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ

ARCADE ELİTE SLİM KONSOLLARINIZA FW İŞLEMLERİ YAPILIR FW 3.0 YAPILIR İŞLEM BİTTİKTEN SONRA AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR TÜRKİYENİN HER YERİNE KARGO ÜCRETİ %50İNDİRİMLİ GÖNDERİYORUM

MÜŞTERİ YORUMLARINI GÖRMEK İÇİN MSN YE EKLEYİN

7/24 online destek

iletişim adresi mail veya skype remix_gs_ufuk_3@hotmail.com

KARGO ÜCRETLERI ADRES ALIM VE TESLİM ÜCRETI

ARAS KARGO 5.90

YURTİÇİ KARGO 6.50 tl

Firmware

LİTEON BENQ SAMSUNG FARKETMEZSİZİN HEPSİ FW 3.0 YAPILIR

Tüm dvdrom modelleri için en güncel Firmware kurulumu yapılır

01.08.2011 ÖNCEKİ ÜRETİMLİ FWLİ SLİMLERİN UPDATE ÜCRETİ 30 TL DİR

01.08.2011 ÖNCEKİ ÜRETİM ORJİNAL SLİMLERİN FW ÜCRETİ 60 TLDİR

01.08.2011 sonrası üretimli 1175 16d5 dvdromlu slimlere fw işlemi başlamıştır

[imagehttp://www.360drives.com/images/dvd-drives.jpg][/simage]

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 7 Kasım 2014; 20:35:22 >

• konsolumu kendisine gönderdim gönderirken kargo firmasını aradı ve ücreti düşürdü indirimli gönderdim msnde telefon sürekli ilgileniyor soru sordugum zaman sıkılmadan cevap veriyor teknik bilgisi güzel dediği gibi aynı gün işlem yapıp adresime gönderdi ve kargo ücreti uygun oldugunu gördüm tavsiye ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclusive09 -- 3 Haziran 2012; 14:23:53 >
  • ilan güncellenmiştir artık 08.2011 sonrası üretimler için fw işlemi yapılmaktadır
  • Merhaba konudan ayrı birşey soracağım fw yaptırdıktan sonra internete bağlanabiliyormuyuz peki? ne yapıp ne yapmamamız gerekiyor ban yememek için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

Merhaba konudan ayrı birşey soracağım fw yaptırdıktan sonra internete bağlanabiliyormuyuz peki? ne yapıp ne yapmamamız gerekiyor ban yememek için?

fw li konsola xbox live girersen her türlü ban riski var banlanmamak diye bişey yok bir gün banlanırsın
  • İlgili ve dürüst bir arkadaş kendisi arayım canlı olarak size xbox hakkında gerekli tüm teknik desteği verir.Ben xbox yeni aldım ve gerekli tüm yardımı bu arkadştan aldım kendisine ÇOK TEŞEKÜR EDERİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gvze09

İlgili ve dürüst bir arkadaş kendisi arayım canlı olarak size xbox hakkında gerekli tüm teknik desteği verir.Ben xbox yeni aldım ve gerekli tüm yardımı bu arkadştan aldım kendisine ÇOK TEŞEKÜR EDERİM.

yorum için teşekkür ederim

bana orjinal elite gönderdi fw 3.0 yükledim adresine gönderdim sorunsuz oynuyor kendisi
  • xbox ve FW KONUSUNDA tek adam hani derlerya xboxı yalamış yutmuş en uygun fiyat ve hızlı sonuç.
  • Arkadaşa kesinlikle güvenin ben taa istanbuldan gönderdim ve şu an 16 tane oyunum ve yeni sürüm bi xboxım var ve istanbulda sadece sürüm attırabileceğiniz fiyata
  • quote:

Orijinalden alıntı: puskuruk

Arkadaşa kesinlikle güvenin ben taa istanbuldan gönderdim ve şu an 16 tane oyunum ve yeni sürüm bi xboxım var ve istanbulda sadece sürüm attırabileceğiniz fiyata

yorum için teşekkür ederim görüşmek üzere
  • çok sağol hocam gerçekten çalışma garantisi vardır oyunların,arkadaş çok ilgili ve hızlı kargo içinde eyvallah :)
  • Ufuk arkadaş saolsun banada çok yardımcı oldu.Hiç çekinmeden uygun fiyata ve güvenli alışveriş yapabileceğiniz dürüst bir satıcı.Herşey için teşekkürler
  • kargoylamı göndermemiz gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

kargoylamı göndermemiz gerekiyor

BENİM ANLAŞMALI KARGOM İLE UYGUN FİYATA GÖNDERİRSİNİZ
  • çok ilgili ve işinde gayet iyi bir arkadaşımız. satış öncesi iletişimi geçtim satış sonrası da elinden geldiğince iletişim kurup memnuniyetinizi de takip ediyor.4 oyun aldım hiç bir sorun çıkmadı. her ay alabildiğimce ondan alışveriş yapıcam. kendisine teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mplusk

çok ilgili ve işinde gayet iyi bir arkadaşımız. satış öncesi iletişimi geçtim satış sonrası da elinden geldiğince iletişim kurup memnuniyetinizi de takip ediyor.4 oyun aldım hiç bir sorun çıkmadı. her ay alabildiğimce ondan alışveriş yapıcam. kendisine teşekkür ediyorum

yorum için teşekkürler görüşmek üzere
  • Ufuk beyle ikinci alışverişimizi yaptık,sürekli ilgili ve yardımcıydı her zamanki gibi.Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
  • çok ilgili bir arkadaş. Mesaj attığıktan hemen sonra telefonla geri dönüş yaptı ve gönderdiği tüm CD'ler sorunsuz çalışıyor.
    Yeniden sipariş verecek olursam başka arama yapmama gerek yok bundan sonra.
  • O değilde mail adresiniz alttan tire cenneti olmuş

Bu arada
    Hayırlı işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

O değilde mail adresiniz alttan tire cenneti olmuş

Bu arada
    Hayırlı işler.

bu adresi 2005 yılında aldığım 7 yıldır kullanıyorum değiştirme gereği duymadım bugüne kadar sorunda olmadı kopyala yapıştır yaparak ekleyebilirsiniz zaten

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 15 Kasım 2012; 16:23:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.