Şimdi Ara

400M$'lık EA, Activison Davasında Anlaşma Sağlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       İlk olarak Mart 2010'da Infinity Ward'ın başındaki iki ismin kovulmasıyla birlikte başlayan Activision - Electronic Arts hukuk savaşında yeni gelişmeler var. Belirtilene göre Activision'un Electronic Arts'a açtığı davada anlaşma sağlandı.

2010 yılının sonunda Activision tarafından açılan davada Electronic Arts'a, Activision'un elindeki yetenekleri kışkırtarak çalma suçlaması yapılmış ve EA'den 400 milyon dolarlık uçuk miktardaki bir para istenmişti. Bugün her iki taraftan da gelen açıklamaya göre dava konusunda EA ve Activision anlaşma sağladı.

Oyun dünyasının iki büyük devi arasında yapılan bu anlaşmanın detayı adına bir bilgi verilmezken, anlaşmanın West ve Zampella davasını etkilemediği de belirtiliyor. Activision ile Jason West, Vince Zampella arasındaki dava, 29 Mayıs'ta hakim önüne sunulacak. 

• hayal edenler vardır; günün birinde güzel bir oyun şirketinin başına geçmek ya da bir oyun şirketi gurup güzel bir yere getirmek. şöyle davalara ve ihtiva ettiği detaylara bakıyorum da çekilecek çile gibi gelmiyor gerçekten bu piyasa. kimi senaryomu çaldın der kimi fikrimi kimi sen çok aldın ben az aldım der... ne kadar alengirli durumlar var lan dünyada, hepi topu bir oyun(eğlence) sektörü halbuki...
  • Activision'a geri dönsünler,cod eskisi gibi olsun:(
  • "maniague" hepi topu bir oyun diyosunda o oyunun ucunda milyon dolarlar var sonuçta
  • nede olsa eğlence denilen şey bedava değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Activision'a geri dönsünler,cod eskisi gibi olsun:(

Zaten Cod Eskisi Gibi Daha Nekadar Eski Yapılabilir Oyun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.