Şimdi Ara

KORKUNÇ HİKAYELER, GECE CANI SIKILANLAR OKUSUN (YENİLERİ EKLENDİ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
70
Favori
431.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu Dışı'nda post kasılsa, konu sahibinin rütbesi Başbakan'a kadar yükselir. Her iki mesajdan biri ona ait. Hatta bazen iki mesajdan ikisi de!!!
  • Darkness kullanıcısına yanıt
    Bu durum sizi alakadar etmez. Zaten post sayısı artmadığı için arka arkaya atmayı uygun görmüşüm. Post sayısı artıyor olsaydı, bütün hikayeleri zaten tek bir mesajda veya max. 2 mesajda görüyor olurdunuz. Hikayeleri belirli zaman aralıklarında eklediğim için düzenlemek yerine ara ara göndermeyi tercih ettim -mesajların arasına- . Yani ünlemlik bir durum yok ortada. Saygılar.
  • Serin hikayeler var

• SİYAH PELERİNLİ

ben akşam vakti arkadaşımla bahçede erik yiyorduk dalından koparıp arkadasımın adı efe neyse konusuyoduk cinler varmıdır lan dıye sonra bi anda üstümüze siyah pelerinli biri geliyo efe kaçtı ben kaçamadım korkudan duvarın üstündendüstüm 2 m di hemen toparladım kendimi kostum kaçtım oradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krallazkopat53 -- 8 Temmuz 2014; 3:24:49 >
  • Hiç korkunç değil hem bazıları tamamen uydurma. Cinler ve şeytanlar insanlara fiziksel yolla zarar veremezler
  • Kardes bunlar ne ya çöp

• Böyle şeyleri paylaşma amacınız ne?İnsanları korkutmakla elinize ne geçecek?
  • Türkiye Cumhuriyeti kullanıcısına yanıt
    La ne korkutması alayı saçma sapan düzmece şeyler. Anca 10 yaşındakileri korkutursun bunlarla.
  • Böyle şeylerden korkanlar var.Sonra şikayet manyağı yapmasınlar seni Biraz sert çıktım kusura bakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkiye Cumhuriyeti -- 22 Temmuz 2014; 23:29:45 >
  • Türkiye Cumhuriyeti kullanıcısına yanıt
    Sorun yok.
  • güzelmiş begendim :D
  • HEPSİNİ ÜŞENMEDEN OKUDUM VE KORKUMDAN UYUYAMADI
  • hepsini okudum sag olasin kardes:-)

• Okurken birden ayağım kasıldı, korktum leyn.
  • Biri de csb dememiş.

• Sonra okuruk , dursun buralarda
  • Cin diyebirsey yoktur..Hepsi yalan yok cinmis yok ayaklari tersmis bi gidin mk gelsin carpsinda gorelim Aahahaha

• Bi ara okurum

• hey gidi be zamanın da ne okurdum duygulandım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.