Şimdi Ara

Diablo III Taksim Gece Açılışı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
14.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diablo 3'ün Taksim'de düzenlenen gece yarısı satışından taze röportajları, videoları ve dahasını gidemeyip de merak eden veya orada olan oyuncular için derledik. Oyuncular için bayram havasında geçen Diablo III gecesi sizi bekliyor.
    Gece bizlere canlı performansıyla eşlik eden ve aynı zamanda videoda çalan grup Deli Gömleği, parçanın adı ise Yalanlar Söyle.

• Almak nasip olmadı daha ama en kısa sürede para ayarlayıp alacağım.
  • Ender Abi İnceleme Yaparkende Şöyle Rahat Olsa Olmaz mı. ? :))
  • ah be Ceyda İstanbulu Turluyorum. Facebook un altını üstüne getirdim nerdesin be kızım :(
  • bi şu oyundan benmi bi haberim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahamada

ah be Ceyda İstanbulu Turluyorum. Facebook un altını üstüne getirdim nerdesin be kızım :(

Şimdi diablodadır o boşa arama :D

Bu arada unutmadan yaziyim AbazanV1.0 yapmışın
  • Collector's Editionu almadığıma ve şu etkinliğe gitmediğime yanıyorum !
  • Arkada çalan müziği söyleyebilecek var mı
  • elinize sağlık, mesut çevik ile erdinç iyikul'un yaptığı söyleşi yayınlanacak mı?
  • Ceylanlar Kaçıyor
  • Ya ben hiç Diablo oynamadim ama bu oyunda ne buluyorsunuzki size zevk veriyor onu ögrenmek isterim oyunu kötülemek deil amacım yani oyunun iyi bir tarafını söyleyinki bende baslayım :|

Ha hemde dikkat ettimde
    Röportaj yaptınız kişilerin %80'i Şaçlı Şakallı adamlar anlamadim gitti :O
  • Orda olmak vardı ya :(
  • Erdinç abi sen bi kan sayımı falan yaptır
    Kansızlık olabilir yayın boyunca en çok üşüyen sendin heralde
  • Bu ceyda dedikleri kız kim bir dergide veya internet sitesinde felan mı yazar 1 yıldan beri uzak olduğum için tanımıyorum pek
  • Yav diablo 3 hiç biyerde kalmamış türkiyede internet sitesi olarak nerden alabilirim bu arada bukadar çok talep varken oyunu blizzard nasıl türkçe yapmaktan vaz geçtiğini anlamadım inşallah en geç 1 ay içinde bi güncelleme ile türkçe dil desteğini getirirler
  • 02:52 güzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

bi şu oyundan benmi bi haberim.

yalnız değlsin kardeşim
  • lys yüzünden düştüğümüz hallere bak yaa..trailerlarla hevesimizi gideriyoruz..bu arada arkada çalan şarkıyı bilen var mı ya??sözleri anladığım kadarıyla google'da arattım bulamadım..çok hoşuma gitti...
  • Sahnede sunucu olan adamın yerine keşke sizler olsaydınız programı siz yapsaydınız çok daha güzel olurdu kesin. Ordaki adamı küçümsemek istemem ama çok kötüydü ya iki cümleyi zor biraraya getiyor saçma espriler yapmaya çalışıyor. O adam yüzünden hiç zevk almadım . Bu yaptığınız 15 dakikalık video daha iyiydi. Keşke sahnede, her işini kaliteyle yapmaya çalışan Sizler olsaydınız çok kaliteli olabilirdi. Erdinç abi çok iyi sunardı
  • Arka Planda Çalan Parçanın İsmini Bilen Varmıdır.Yoksa Amerikanyanın Oyunları Mıdır ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.