- x
waterbox filtre fiyatlari
6 Cevap8647 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

275 Mesaj
16 Mayıs 2012; 20:41:29 

Gecen sene waterbox tezgah alti su ariticisi taktirmistim, 5 tane filtreye 250 tl istiyor servisi, aceba her sehirde filtre fiyatlari aynimi bunun, birde aklima takilan sey; bu cihazlarda filtre standart degilmidir, başka cihazların filtrelerini waterbox cihaza takabilirmiyiz, yardımcı olursanız sevinirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

275 Mesaj
26 Mayıs 2012; 18:56:25 

ben bu forumdan bakarak bu cihazı almıştım ve o zaman bir çok yorum yapılıyodu cihaz hakkında, demekki çok sayıda kullnıcısı da var diye düşünmüştüm ama şimdi filtre fiyatlarını bilen kimse olmadığına göre çok da kullanıcısı kalmamış cihazın :(

10 Mesaj
5 Ağustos 2012; 23:03:09 

ARKADASIM SEN EN IYISINI YAPTIN TARTISMASIZ EN KALITELISI WATERBOX DIR YALNIZ FİLİTRELERE KAFAYI TAKMISIN DOGRU BIRAZ PAHALI AMA BIR DUSUN BU URUNLER ANA MADDESI FLİTRE KALİTELİ OLURSA MAKINENDE KALITELI OLUR YANI MERCEDES BIR ARABAYA SAHIN LASTIGI TAKARSAN SEN DUSUN GERISINI BU FİLİTRELER SUNGER DEGILDIR AMA BAZIMARKALRDA VARDIR BUNLARINDA ISE TAMAMI DEGISIYOR 5 ADETSE 5 FİLİTRE TAKILIYOR ODA 240 DIR TURKIYENIN HER YERINDE AYNIDIR BAZI FIRMALAR TEK TEK DEGISTIRLER TANESI 75 TL BU SISTEMDE TEK TEK HIC BIR ISE YARAMAZ BOSUNA DEGISTIRMEYIN

10 Mesaj
5 Ağustos 2012; 23:05:08 

ISIN UZMANINA SORAYIM DERSEN BOYLEDIR

1690 Mesaj
6 Ağustos 2012; 0:37:58 

hayırdır forumda 10-15 mesajın var hepside waterboxu ovme ve diger markaları yermeye yonelik ovdugun markanın senelik filtrelerinin 240-280 tl ye degistirildigini ve bu filtrenin sdece waterboxta degisebilecegini baska filtrelerin uyumlu olmadıgını ve son olarak tum markaların 6 aylık filtre ucretleri maximum 50 iken waterboxun 240-280 tl oldugunu da yazarmısın Forumda yaklasık 40-50 uye Turksu nun arıtma cihazını alıp memnun kalmıs tek sikayet yok filtre ucreti desen cok ucuz cihazları desen kaliteli ve uygun ona bile laf atmıssın ama Turksunun 4-5 katı pahalı bir cihazı ove ove bitirememissin ustelik Turksu dan daha kaliteli su verdigi de muamma
herkesin derdi fiyat/performans bisey onerirken fiyatı kesinlikle goz rdı etmeyelim zira forumda arıtma cihazı arastıran kisilerin olmazsa olmazı fiyat/performanstır

Sınavlar,kitap yardımı,elektronik eşyalar ,yardıma muhtaç hayvanlar, su arıtma cihazı,Öğrencilere kırtasiye yardımı konularında bilgi ve yardım alabilirsiniz.

9 Mesaj
21 Ocak 2013; 23:57:58 

arkadaslar waterboxın fıltre ucretlerı heb boledır ve satarken musterılerıne soylemezler malesef ki ınsanlara satarken solemezler waterlife alın yılda 75 tl ye 3 fıltrenız degıssın tertemız suyunuzu için ...

3 Mesaj
21 Ocak 2014; 13:39:26 

Merhaba Arkadaşlar waterbox su arıtma cihazlarına uyumlu su arıtma filtresini www.suaritmasepeti.com dan bulabilirsiniz

direk ürün adresini vermek gerekirse buradan bakabilirsiniz http://www.suaritmasepe...-cihazi-5li-filtre.html

ürünün yanında montaj klavuzuda yollanılıyor

sadece membrane filtrede iki secenek var amerikan filmtec membran isterseniz 25 TL bir fiyat farkı var kapıda ödeme ile aldım güvelinir firma
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.242